Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

martirr
30. pro 2014

ronyx@ Jojo ja vidim vse cerne, ale asi si nic nenamlouvam, byla jsem dost prekvapena kdyz jsem to nedostala, myslela jsem ze to u me bude na dyl nez otehotnim, a ty priznaky mi zacly az co se snazime o mimco, nikdy driv jsem zadne problemy nemela

martirr
30. pro 2014

@pipinka Ok udelame a pak napiseme🙂

pipinka
30. pro 2014

@martirr dobře, snad budu mít odvahu.a neboj, nemysli na to a ono to dopadne. hlavně se na to neupínat, ju?

martirr
30. pro 2014

@pipinka Snazim se🙂 tak uvidime zitra

martirr
31. pro 2014

Ahoj holky, tak tt na 10mIU bohuzel negativni asi se nedockam:( tak tam asi mimi neni

ronyx
31. pro 2014

@martirr Ahojík,tak to mě opravdu mrzí ☹ a jak dlouho máš vůbec vynechanou ms? Vím,že tu psalo i spoustu holek co těhu byly ale test jim to ukázal až týden u některých dokonce až dva týdny po vynechané ms.Takže nic není straceno,každopádně je lepší nedělat si plané naděje a raději být mile překvapený když to výjde 🙂

Jinak u mě to po raním testu dopadlo takhle: první test 25.12, 27.12,.29.12 a 31.12 🙂

pipinka
31. pro 2014

@martirr ahojky, to mne moc mrzí, ale třeba se mimi ještě ukáže.

já mám na testu viditelného ducha

pipinka
31. pro 2014

@ronyx krásný já mám takový jako ty ten druhý od vrchu

ronyx
31. pro 2014

@pipinka a měla jsi vždy takové slaboulinké dušíky na testech?

pipinka
31. pro 2014

@ronyx já dělala první test až ted

ronyx
31. pro 2014

@pipinka Ty jsi měla poslední ms 12.11 a test jsis dělala až teď 😀 Teda holka ty máš svatou trpělivost 😀 Každopádně super,že tam dušík je 🙂

pipinka
31. pro 2014

@ronyx přesně tak, nějak to nehrotím. vím jak to dopadlo předtím a ted na to kašlu. uvidí se v pátek. a ty jdeš kdy k dr?

ronyx
31. pro 2014

@pipinka Já se obědnala až na 14.1 🙂 To by už snad mělo jít .Dneska jsem teprve 3 + 6 tt,takže za těch 14 dní to bude podle mě tak akorát aby tam už něco viděla 🙂

pipinka
31. pro 2014

@ronyx u mě posledně nic neviděl,ale z krve jsem měla HCG 480,tak doufám, že snad bude něco vidět

pipinka
31. pro 2014

@ronyx ještě se tě optám jak se to počítá ty dny a týdny?

ronyx
31. pro 2014

@pipinka http://www.maminkov.cz/tehotenska-kalkulacka/ koukni sem a zadej si datum poslední ms 😉 pod tím je vždy i text co se právě odehrává v tvém těle.Docela dobrá pomůcka 🙂

pipinka
31. pro 2014

@ronyx TAK MI vyšlo že bych měla být 7+0,ale to asi ne, to bych musela mít na testu dálnice, nebo se mýlím?

martirr
31. pro 2014

Tak to se mate, moc vam to preju, me ms meska zatim 7 dni tak mozna je jeste brzy

pipinka
31. pro 2014

@martirr určitě je brzy, nezoufej,dopadne to dobře

ronyx
31. pro 2014

@pipinka no nemusíš 🙂 už jsem tu psala,že jsem tu četla i o holce co měla neustále sněhobílé testy,ještě i 14 dní po vynechané ms a přitom byla těhu.Ta hladina HCG je u každé maminky individuální. Já mám mít ms až zítra a už mám na testech pořádnou dálnici,to jsem měla i u prvního mimča.Ale tohle je spíš vyjímka.Každopádně to 7+0 je ideální,to už dr uvidí všechno krásně.Už by mělo být vidět i srdíčko 🙂

pipinka
31. pro 2014

@ronyx no kéž by, byla bych ten nejšťastnější človíček na světě 😉

78marcela
31. pro 2014

@pipinka nečetla jsem celou diskuzi. Ale datum poslední ms nemusí byt směrodatné. Záleží na tom kdy byla ovulace a pokud máš třeba delší cykly, tak to může zkreslovat. Já ji mám taky jako je ta druhá zhora a otěhotněla jsem 12.12. Je dobře že tam je. Přeji ať sílí.

pipinka
31. pro 2014

@78marcela jj cykly mám delší. moc děkuji, tobě také přeji ať sílí a je vše v pořádku 😉

78marcela
31. pro 2014

@pipinka tak to byla ovulka později a tehu bude mladší. Budeme na tom přibližně stejně, tak nějak pátý týden. Na kontrole u doktora ti řeknou přesně. Já mám po šestém transferu, už jsem minule potratila, tak snad to dopadne teď lépe.

pipinka
31. pro 2014

@78marcela určitě to dopadne dobře, věř tomu. My byli loni na IVF, které nevyšlo a letos jsme se pokoušeli sami a zdá se že to vyšlo. změnila jsem práci, neměla jsem nervy a je to.

ještě taková otázka, holky taky se vám tak motá hlava?

78marcela
31. pro 2014

@pipinka nám by to bez IVF nevyšlo určitě, já nemám normálně žádné cykly-nebo žádné ne, ale tak tříleté. Takže tam šance je prakticky nulová.
Mě se nic nemotá. V podstatě žádné příznaky nemám. Jen mě bolí v podbřišku. To jsem měla i minule.

pipinka
31. pro 2014

@78marcela mě je na zvracení, pořád mám hlad a hlava se mi motá. a někdy mě píchá v hlavě šíleně jaká je to bolest.a v podbřišku mě píchne, občas křeče,ale jinak nic.neboj, určitě to dopadne dobře, musíš věřit

ronyx
31. pro 2014

@pipinka Mě se hlava taky nemotá 🙂 jen mám po ránu žaludek na vodě,ale příjde mi,že je to každým dnem lepší a lepší.Snad se to brzy ustálí

pipinka
31. pro 2014

no já musím mít vždy něco extra 😎

martirr
31. pro 2014

Holky me se mota hlava obcas trosku a docela poboliva, jinak obcas citim podbrisek a vecer v posteli jsem mela takove pichani u pupiku, nevim co to ma byt kdyt tt porad negativni, zavidim vam ze se vam uz carka ukazala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru