Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

pipinka
31. pro 2014

@martirr dočkáš se věř tomu 😉

martirr
31. pro 2014

Snad

pipinka
31. pro 2014

holky co říkáte na testy cemio s citlivostí 10?

ronyx
31. pro 2014

@pipinka Vůbec nevím,ty jsem nezkoušela,já používám Dr. Max 🙂 taky jsou citlivost 10

pipinka
31. pro 2014

@ronyx já měla doma jen tento, nevím zda mám koupit dr max, nebo mamatest?který je lepší?

ronyx
31. pro 2014

@pipinka No na mamatest jsem slyšela hodně kritiky,že prý bývá dost často falešně pozitivní 😒 Je tady o tom i někde téma na foru. Já mamatest pouzila u prvního těhu a vyšel mi normálně.Teď ale pro jistotu používám Dr. Max,na něj se pěje docela chvála na forech 😀

pipinka
31. pro 2014

holky začínám se podrobněji seznamovat se záchodovou mísou 😀

ronyx
31. pro 2014

@pipinka Nezávidím :D já mívám teda hlavně ráno žaludek na vodě,občas mě i natáhne na zvracení,ale naštěstí jsem ještě nikdy na WC běžet nemusela.Snad to ani nepříjde :D

pipinka
31. pro 2014

co plánujete na večer?

pipinka
31. pro 2014

@ronyx je to hnus, dnes u našich jsem se seznamovala a doma už 3x, no to jsem zvědavá jak večer dopadnu. na alkohol nemám ani pomyšlení, asi si poručím čaj .-D

ronyx
31. pro 2014

@pipinka Já si nakoupila zásobu Juicíků 😀 Max tak na přípitek si jednou cucnu ze skleničky šampaňského a pak to s chutí dopije přítel 😀

pipinka
31. pro 2014

@ronyx tak to na tom budeme stejně 😀 a kdoví jestli do půlnoci vydržím, už te´d bych spala

pipinka
1. led 2015

ahojky, jak jste prožili silvestra?

veraakubik
1. led 2015

Divam se,ze jste tady snazilky i cerstve tehulky-sama jsem na zacatku tehu-posledni ms jsem mela 17.11.,ms chodila po 35dc a uz 31dc jsem mela pozitivni testik.Jsem objenana na uterek k mudre-strasne se bojim co me ceka,ne vysetreni,ale vysledku.To uz jdu do 4 tehu.. 😉 Trpim nevolnostmi,jsem unavena,bricho nafoukle..Presny prubeh jako při předchozích tehu,ale ten strach-bojiiiiiiiiiiim....

pipinka
1. led 2015

@veraakubik ahojky,bude to dobré uvidíš, věř tomu. já měla poslední ms 12.11 🙂

martirr
1. led 2015

Tak jsem to dnes dostala

veraakubik
1. led 2015

@pipinka jeeee a ty jsi taky tehulka?

pipinka
1. led 2015

@veraakubik v krvi jsem HCG měla ale nic vidět nešlo tak uvidíme zítra, zda něco bude vidět či ne

pipinka
1. led 2015

@martirr ☹ je mi to moc líto

veraakubik
1. led 2015

A dělala jsi si test?Ja jdu az v utery a bojim se aby bylo vse v poradku..

pipinka
1. led 2015

@veraakubik jj dělala jsem si jeden a byl na něm viditelný duch, od té doby jsem nedělala. k mudr jdu zítra a taky mám strach, občas mne píchne v podbřišku, mám jakýsi průhledný hlen, břicho jak balon a prsa tak o číslo větší

dasenka888
autor
1. led 2015

Taaak holky je tu některá, která měla test během prvního dne zpoždění negativní... ? A kdy jste ho měli některá pozitivní ? 🙂) po kolika dnech zpoždění ? 🙂 Dneska jsem lehoulince zaspinila, ale už zase nespinim... Na gyndu jdu až osmého :(

ronyx
1. led 2015

@dasenka888 Já mám spoždění až dneska a test jsem měla pozitivní už 25.12 🙂 byl to sice jen pidi duch ale byl tam,včera byla na testu už pořádně silná dálnice 🙂 a to jak říkám mám první den spoždění.Na gyndu jsem obědnaná až za 14 dní tak uvidíme 🙂

ronyx
1. led 2015

@pipinka Ahoj,no já ho prospala 😀 Je to děsné ale já jsem prostě poslední dny hrozně ospalá.Takže jsem to prostě nedala,po 22:00 hodině jsem vytuhla a až o půlnoci mě vzbudil rachot,to jsem jen šla kouknout na terasu a zase utíkala do postele.Přítel měl noční a syn má 3 roky,takže ten to prospal ,takže jsem to nějak nehrotila 🙂 navíc i kdyby byla nějaká párty,pít bych stejně nemohla 😀

janinkac
1. led 2015

Ahoj, dnes jsem se zaregistrovala. A tak nevím jak to chodí. Chci se zeptat zda je mozné, abych byla těhotná. Menstruaci mám vždy pravidelnou a na den přesnou. Menstruaci jsem měla dostat 26.12. a nic se nestalo. Měla jsem pouze hodně slabé spinění. Ale 31.12. jsem hodně krvácela. A dnes žádné krvácení. Můžu být i přesto těhotná?

guinea
1. led 2015

@janinkac Test sis dělala? 🙂

janinkac
1. led 2015

@guinea jj pred tím krvácením jsem si ho dělala a byl negativni.

dasenka888
autor
1. led 2015

@ronyx no přítel u me na testu ducha viděl já až trochu , když mi to řekl, tak uvidíme co z toho bude 🙂

ronyx
1. led 2015

@dasenka888 Šikovný chlap 🙂 většinou musí ženská detailně popisovat chlapovi,kde má hledat aby viděl 😀 Pokud tam něco málo bylo vidět,tak doporučuju udělat další testík za dva dny od toho prvního.Já to tak taky měla a za dva dny už byl vidět na první pohled.Držím pěstičky aby tam byl 🙂

guinea
1. led 2015

@dasenka888 Tak si test udělej znovu, pokud těhotná jsi, tak je každý den na testu už velká změna! Vy jste mimi plánovali?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru