Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

denca2000
10. črc 2014

@simca190 😊 já testovala v pondělí se slabých duchem, ale ještě není vyhráno a zítra neočekávám tetičku 😆

simca190
10. črc 2014

@denca2000 ja zwtim na testu nic... Ale ovu mi silej tak uvidime.. 😀. Po vikendu koupim kvalitni testik 🙂

denca2000
10. črc 2014

@simca190 já ovu nezkoušela nikdy, říkám si, že je to pro mě škoda peněz - ještě testnu večer

simca190
10. črc 2014

@denca2000 ja zacala poprve tenhle mesic... A koupim si je pac ti ukazou driv tehu nez test.. 🙂

nynus
10. črc 2014

ja ted koumam grafy abych se v tom nejak orientovala ale zatim jsem z toho jeleen teda 😀

denca2000
10. črc 2014

@simca190 Fakt - to slyším poprvé 🙂 Já teda těhu test zkoušela 4dny před a jedné holce se ukázal duch už 6 dni před MS 😉

simca190
10. črc 2014

@denca2000 zalezi kdy mela jsem ovulku.. Mohla ji mit driv tim padem se ji to ukazako driv.. Ja jsem 9DPO. Takze je brzo jeste 🙂

mamazelka
10. črc 2014

Zdravím děvčata, jdu sem pro radu, mám 16měsíčního syna a s tím jsem přišla do jiného stavu ani nevím jak takže jsem to zjistila jen díky tomu že jsme po dobrání AT to nedostala. Ano Otěhotněla jsme přes prášky. Kluk je zdravý a nic mu není. Chtěli jsme hned po šestinedělí další ale nějak se nedaří. Po někooika zklamání, opakovaně jedné čárcena testu jsme prostě zoufala. Ale!! Tenhle měsíc jsme se docela pravidelně milovali, téměř obden, psala jsm si to do kalendáře. Dneska to mám dostat ale je mi už cca tři dny na zvracení a včera byla bazální teplota, 37,2 ,jsem i unavená. Tyhle příznaky jsem měla i před tím ale byli trochu jiné. Dnešní bazální teplota je opet 37,2. Jaký máte názor? Myslíte že se už zadařilo? Děkuji všem moc za odpověd

denca2000
10. črc 2014

@simca190 některé testy ukazují duchy už 8 DPO - brzy určitě není 😉😊

simca190
10. črc 2014

@mamazelka ahoj... Ta bazalka vypada dobre... Jeste tak dva dny mer a uvidis jestli klesne nebo ne.. 🙂

simca190
10. črc 2014

@denca2000 delala jsem to. GS Mamatest 10 citlivost 10mIU/ml....Tak nevim...

denca2000
10. črc 2014

@mamazelka Já bych teda testovala o 106 - kup si clearblue a uvidíš to hned 🙂 Držím pěstičky 🙂

mamazelka
10. črc 2014

@simca190 Ahoj děkuji, doufám že neklesne, neboť jedu hned do blázince, malej mi vyrostl před očimaa kamarádkám se ted narodili dve holčičky no a já pořád nic. Takže to vyzerá nadějně?

denca2000
10. črc 2014

@simca190 Jéé, testovala jsem tím stejným testem a měla jsi dušíka? Pokud jo, tak tiše gratuluji 😉

simca190
10. črc 2014

@denca2000 nemela prave... ☹

simca190
10. črc 2014

@mamazelka ja myslim ze ano 🙂

mamazelka
10. črc 2014

@denca2000 já už se testování bojím, jsme už celá přetestovaná :D měsíc co měsíc a už normálně jsem viděla ,,ducha" no a on tam nebyl manžel mi říká že už normálně blázním..... Ten test to je ten digi že? Ten jsem měla když jsme byla těhotná a ukázalo že těhotná nejsem :D

mamazelka
10. črc 2014

@simca190 bylo by to pěkné 🙂 ještě by bylo pěkné kdybych neměla knedlík v krku

simca190
10. črc 2014

@mamazelka ja dneska i zvracela 😀. Bolej me prsa... Cipek mam nahode.. Tvrdy a jde z nej kremovy hlen a je ho hodne... No nevim no co si myslet 😀

mamazelka
10. črc 2014

@simca190 čípek jsem nezkoumala :D navíc po porodu jsem měla nějaký nález na čípku ale rakovina to naštěstí nebyla jak to z prvu vyzeralo, no těhotenství jsme měla rizikové, To první těhotenství. čípek by měl být tedy jaký aby jako teda byla prevděpodobnost těhotenství?

simca190
10. črc 2014

@mamazelka ja cetla ze vzadu.. Uzavreny.. Se spoustou hlenu aby chranil plod a na dotek ma b,yt tvrdy jako spicka nosu... Ja to mam ale test zatim bez ducha... ☹ 🙂

denca2000
10. črc 2014

@simca190 Pořád není nic ztraceno 😉 Vybil se mi mobil, rychle jsem ho vrazila do nabíječky 🙂

simca190
10. črc 2014

@denca2000 no ja doufam orotoze ten cipek jsem takhoe nemela.. Vzdy byl nizko... A toho hlenu mam moc 😀.A zvetsilo (napuchlo) mi to kolem bradavek a bradavky mam citlivy....
Aaa uz zaply sireny.. 😀

dasenka888
autor
10. črc 2014

@nynus ukaž mi Tvůj graf 🙂 mrknu na to 🙂

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 ja testuju jen par dni me to nejde tak ja ti napisu ty dny http://www.womenzone.cz/app/calendar/temperatur...

simca190
10. črc 2014

@nynus tak jsem se napapa a jdu si dat cigo na slehnuti... Zkouska 😀. Doufqm ze to zas nevyhodim...

nynus
10. črc 2014

@simca190 tak furt lepsi kdyz to pude ven ento uz by jsi asi vazne bula tehu ja bych radsi to zvraceni ne

simca190
10. črc 2014

@nynus tak to kazdopadne... 😀. Ale vydrzet ještě týden na test... To nevydrzim 😀 😀 😀

dasenka888
autor
10. črc 2014

@nynus tam z toho moc vyčíst nelze... Ovu testy jsi si toho 2.7-6.7 nedělala vid ? 🙂

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 delala jsem az vcera ovu a byl negativni slaba carka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru