Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 mám to stejně jen me to tolik nebolí... 🙂 jenže už bych chtěla vědět zda jsem nebo ne...

simca190
1. črc 2014

@dasenka888 no ono to moc neboli... Prirovnala bych to k bolesti jako pred mesockama... Ale vcera to byla prvni noc co jsem nemohla usnouzt... Musela jsem si dat pod bricho polstarabych vubec usnula... 😀

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 JoJo to já si taky musím vypodložit břicho, abych vůbec usnula... A ještě si lehnout na šikmo, protože přímo na břiše neusnu... :-/

simca190
1. črc 2014

@dasenka888 tak to jsi rvniclovek co to ma same jako ja 🙂 mohlo by to dopadnout :-P

nynus
1. črc 2014

@simca190 to ja taky chci my se uz snazime skoro dva roky jak blazni a nic jenze minuly rok sem mela problemy takze to tak muzu pripsat tak akorat k tomuto roku ,ze se snazime sem ted naprosto zdrava i partner menses od ledna pravidelny presne jen nekdy odchylka 2 dnyyyyyyy ale neeeeee 15 dnii jako ted ano minuly rok sem to takle mela porad ale ted uz ne tak nechapu test sem delala hned po vynechani a nic neska sem delala rano dalsi a me se zda ze tam neco vidim ale je to teda fakt slaby 🙂 🙂 tak este pockam dalsi tyden myslim si nebo nak tusim ze to proste do ty doby nedostanu naka intuice jinak skoro po celou dobu tech 15 dni unava jak blazen cely dny sem jen lezela furt pak jakoby na me neco lezlo jako chripka neska je mi v celku fajn je se mi chce furt spat a zivam jak blazen,moceni ze jo a ted se pridala bolest na bradavkach ale ne lechtiva 😎 ale bolestiva kdyz macknu jinak me prsa neboli fubec ani podbrisek sem z toho jelen hledam priznaky vsude 😅 ale vyckam na pondeli to bude asi zaverecnej test a pak zajdu na gyndu na vyvolavacku a je to

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 bylo by to fajn, kdyby dopadlo, hrozně se těším🙂) Hlavně mě hrozně deptá ta neskutečná únava :D v životě jsem neměla potřebu tolik spát jako posledních deset dni :D Jinak cítím každé ráno bolest hlavy, pak jdu zase spát a je to OK 🙂 ustane ... 🙂 A dneska mě fakt neskutečně bolej prsa :( a zítra asi v práci umřu :D

nynus
1. črc 2014

@dasenka888 dam dam neboj 🙂 😉

simca190
1. črc 2014

@nynus posli fotku testiki... Spojime hlavy dohromady.. Tak ja kdyz si zmacknu bradvky tak jsou taky bolestive ale cely prsa nee 😠 😢

@dasenka888. Me hlava bolela minuly tyden kazdy den vzdycky chvili.. Pak jsem na to zapomnela... 😀 jinak. Ja a unava... Ted tocje moje velice dobra kamaradka 😀. Nic me nebavi... Nenradsi lezim v posteli 😀. A to jsem nikdy nemela tak jako ty bolesti v podbrisku... 🙂

nynus
1. črc 2014

du teda fotit ale fakt nevim zda neco uvidite
i ja bych potrebovala lupu na to 😀

simca190
1. črc 2014

@nynus tak to uprav do negativu.. Bude to lep e videt 🙂

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 ani já ne snad se na nás usmálo štěstí 🙂)

simca190
1. črc 2014

@dasenka888 ja doufam 🙂 odkud jsi?

nynus
1. črc 2014

@nynus tak foto fakt nevim jestli neco uvidite je to levnej test za tricet korun tady tak nevim ja to vidim hodne dole ze tam neco je jinak je to clear response pregnant test z uk

nynus
1. črc 2014

ja sem koukala i na foto na testy na google a prave ze ja to vidim az dole tak jestli je to normalni normLNE JE TA druha carka blizko te prvni a ja ji vidim az dole

nynus
1. črc 2014

tak koukam na negativ a ja furt neco vidim asi sem blazen nebo si to moc preju myslim ze jestli je to pravda tak pristi tyden by se to melo uz potvrdit ne to bude uz 3 tydny

nynus
1. črc 2014

@simca190 poslala sem foto

simca190
1. črc 2014

@nynus. No carka by mela byt blizko te druhe.. To je u vsech testu stejne.... Ale at koukam jak koukam tak ji tam nevidím ☹ 🙂

lencak80
1. črc 2014

tak jak se koukám, tak ji také trochu vidím, ale hooodně nízko... to je zvláštní test! zkus raději jiný

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 Ústí nad Labem 🙂
@nynus taky bohužel nevidím :(

pikvik1
1. črc 2014

@nynus Já ji vidím 🙂 testni zítra 🙂

simca190
1. črc 2014

@dasenka888 tak budem tehulkovat spolu 🙂

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 snad anooo 🙂)

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 jak to mas dnes? Me zacaly trochu bolet bradavky... 🙂

nynus
2. črc 2014

@pikvik1 myslis 🙂 tak ja dnes koupim testi a zitra zkusim

nynus
2. črc 2014

Dnes uz zadne tehu priznaky sem svezi mam naladu ale furt hlad hahaha dobrej den dneska 😵 😵 tak uvidime jak probehne testovani doufam ze nebudu zklamana tak moc si to preju ach jo

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 dneska mě zase bolej prsa vice tedy pravé prso... A brutálně me bolí hlava... :( a jsem v práci na jedenáct hodin, tak super :(
@nynus zadaří se uvidíš 🙂)

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 a začínají mi vadit pachy :D Včera jsem přítele vyhodila z postele protože se navoněl vonavkou a mě z toho bylo zle přitom ji celou dobu používá... A dneska mi ráno nechutnal bílý jogurt a ted mi nechutné salát zakapnuty citronem. :(((

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 me bolela taky rano hlava... Ja zatim nezkousela co mi nechutna a chutna 😀. Ale mam chut na hrachovou polivku ikdyz ji nenqvidim 😀

dasenka888
autor
2. črc 2014

:D děláš si srandu ? :D zrovna se hrachem v práci cpu :D
@simca190

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 no tak ted si mi nahodila tamovou chut 😀 a ja ani polivku ani lusky nemam :-! Az pujdem na nakup tak si musim nakoupit zasoby 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru