Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
15. črc 2014

@simca190 dneska jsem jela za babičkou do Mladé Boleslavi na Petkova, tak jsem na Tebe myslela 🙂 Jak se cítíš ? Co nového ?

dasenka888
autor
15. črc 2014

@lencak80 JoJo měla jsem jít dneska, ale nakonec se všechno tak semlelo, že jsem nestihala a pak jsme vezli brachu k babice na Mladou Boleslav 🙂 Tak snad si to na gyndě vydupu v pátek 🙂

simca190
15. črc 2014

@dasenka888 ahojky 😊 já jsem dneska 1DC 😞 skoda no...le udělala jsem si radost s tetováním...prilozim foto 🙂

simca190
15. črc 2014

Tak fotka mi nejde nahrát...😒

dasenka888
autor
16. črc 2014

@simca190 můžeš nahrát sem 🙂)

becicka
16. črc 2014

@alenulkaaa U mě se po vyvolávačce MS vždy do týdne dostavila, takže envím, co by tam mohlo být...

dasenka888
autor
16. črc 2014

@simca190 jinak Ti tu menstruaci zavidim, alespoň vychytate ovulaci 🙂) Já dneska mám zase výtok, hrozně mě bolí bradavky a mám pocit, že jsem to dostala každou půl hodinu... :( jinak teplota stále zvýšena, dneska 36,7 o malinko klesla, ale porad se drží nahoře, dneska už mi je tuplem zle... V pátek poletim na gyndu 🙂

nynus
16. črc 2014

@alenulkaaa ahoj me meskala skoro mesic e ted sem to konecne dostala myslim ze u me bude problem s hormony u tebe nevim mozna anovulace moc se v tom este nevyznam ale mela sem jak priznaky tehu a testy nega takze nic se to proste hodne dlouho tahlo a nebo to taky muze byt ze se ovu o dost posunula

dasenka888
autor
16. črc 2014

@nynus jaktoze neměříš bazalku ? :D všechno vidím :D

nynus
16. črc 2014

@dasenka888 merim merim kazdy den 🙂 ale uz sem to konecne dostala jinak sem mela dnes i vcera 36.4 ale to je normalni ne ldyz mam ms??? 😵

nynus
16. črc 2014

@dasenka888 a jak tomuzes videt????

dasenka888
autor
16. črc 2014

@nynus koukala jsem na ten link co jsi sem dávala předtím 🙂 tak to potom jo 🙂 já to nejspíš brzy dostanu jinak mi exploduje břicho :D

nynus
16. črc 2014

@dasenka888 no ja dostala to vcera myslela sem ze to nebude nak silne ale docela je teda a ted koukam koukam a tmave kusy nevim nevim treba jsem fakt mohla byt tehotna ale neudrzelo se to tak ja nevim ze zacatky sem jen spinila den druhy norml ms ale takova jak vodnata krev a ted todle doprcic ja se asi zblaznim uz z toho co to je ???? Snad ne to nejhorsi ale jiak stavove je i dobre cetla sem komenty jinde a tam psaly ze bud je to silna sliznice a kdyz se jedna o potrat tak sou u toh docela velky bolesti tak nevim

werumka
16. črc 2014

@nynus Klid, to je normální. Pokud by nebylo, tak "potrácím" každý měsíc 😉

nynus
16. črc 2014

@werumka jojojo ted to taky hledam na netu co tam pisou holky ze by musely potracet kazdy mesic 😀

dasenka888
autor
16. črc 2014

@nynus to já mám při menstruaci také 🙂)

nynus
16. črc 2014

@dasenka888 no ja to mam ted asi po druhe co sem to zaznamenala tak sem se zdesila a este po tom mesici porzitem v nejistote vis

nynus
16. črc 2014

Jo a ten clostil se dava jen na predpis ze asi ho tady jen tak nesezenu v lekarne

nynus
16. črc 2014

Clomifen citrat jsem myslela ne ten clostil

nynus
16. črc 2014

clostylbegydem A /clomifen citrát
Holky to je to same????? Nebo je to kazdy zvlast lek??

dasenka888
autor
16. črc 2014

@nynus ahaaa to chápu... :(

nynus
16. črc 2014

Tklhe vypada ten klomifen citrat je to ono

werumka
16. črc 2014

@nynus jj, to je on.

nynus
16. črc 2014

@dasenka888 neva uz sem v poho hlavme ted muzu zacit na novo jak se snazit po ms obden co sme si reklia hlavne sledovat bz a delat ovu testy kazdy den aspon uvidim jak sem na to a hlavne jestli vubec mam ovu asi zrejme budu mit problemy tak nevim doktor my poslal maila o mem spisu a psal neco jako ze mozna policysticka ovaria tak to budu ted vse sledovat

nynus
16. črc 2014

@werumka heled a oni ho berou i kulturisti a da se objednat online nemel by byt jen. Na predpis??? Ja bych si ho mohla obednat ale zase mam strach abych pak neco nepokazila si v tele je to nebezpecny ??neni ne

nynus
16. črc 2014

@werumka muzu si to nadavkovat sama sobe?

werumka
16. črc 2014

@nynus No jsou určité nebezpečné varianaty tohohle léku - dovážejí se bůhví odkud. Tady na fóru ale holky v diskuzi Mám-nemám léky na IVF nabízejí nenačatá balení Clostilu, tak se zkus spíš mrknout tam. Ale to dávkování nevím, jestli se dá určit od oka.

nynus
16. črc 2014

@werumka aha takze to je naprd abych si tim neco nerozhazela nevim teda co by se tim mohlo pokazit ale dr je jistota no tak kdyz to sezenu na .com tak to urco bude i tady u doktoru

nynus
16. črc 2014

@werumka to tema je uzamcene a zrusene

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru