Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 vyfot mi jak mas nafoukly brisko at muzu srovnat 🙂 teda pokud muzes v praci odskocit na wc 😀

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 my máme ze zahrady, ale už krapet prezrálé :D Já už chci domů a to končim fakt až v osm večer :D a do toho mě bolí levá lopatka... To mi připomíná, že mám snad všechny nemoci světa :D :D

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 když u mě se toho moc nepozná, ale hodim to sem kolem čtvrté 🙂) dřív nemohu fotil to pres tablet a kolegyni by to bylo divné :D

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 presne tak... To velicedobre znam 😀. Vcerame bolelo v krizi... Nikdy me v nem nebolelo... Dneska hlava... A tam premyslim ck mi jeste behem dne bude 😀. A pritelovi jsem jen tak naznacila ze to asi klaplo a uz sili radosti 😀

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 tak ja si na to pockam 🙂

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 já to zatím nechci zakriknout :D jinak taky by se mi to hodilo mám docela v práci peklo :D

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 ja se snazim si to nevsugerovat ale jak to tak ctu tak to mam vic % na to ze to je nez aby to nebylo 🙂

dasenka888
autor
2. črc 2014

No to i já, ale stejně se bojím že to mám jen v hlavě ☹
@simca190

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 to ja se taky bojim protoze jsem nespinila noo... ☹

pikvik1
2. črc 2014

@nynus Já tomu věřím 🙂 protože ji tam totiž vidím... Na mém je sněhobílo ☹ Hned zítra chceme info za tepla (nebo za mokra? ) 😀

nynus
2. črc 2014

@pikvik1 hahaha okej dam hned vedet akorat pritel ten je z toho uz vedle uz se radsi nevyjadruju jelokoz o tom furt basnim ze sem tam neco videla a on at to necham bejt a furt netestuju dokola 😀 a ze se uvidi samo casem, 😉 jenze on furt nechape za az budu tehotna tak na to nechci prijit nekdy ve tretim mesici ale chci to vedet hned od pocatku a uzivat si s mimi kazdej den a hlavne bych najela na zivotospravu a tak 😎

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 to já spojila, ale furt negativní, tak tomu moc nevěřím :(

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 Ja to melatakovy pochybny... Skoncila mi MS... PO SEXU JSEM ZACLA KRVACET MALINKO... Pak jsem dva dny SPINILA... Pak nic a pak zas po sexu krev... Doktor nevedel proc... Jako to spineni po skonceni MS bylo ale buh vi jestli to nebyla dojezdova MS ☹

dasenka888
autor
2. črc 2014

No jasný to je peklo, jakej blbec tu MS vůbec vymýšlel ? :-/
@simca190

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 no jasny no 😀. Buh vi.. Treba to mohlo byt uhnizdovani vajicka ale kdo vi... Byla to takova hneda krevno.. Treba to bylo tak....

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 no takhle to ma vypadat 🙂)

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 a to by elo kdyz sem to mela po kramech? Leda ze by se to povedlo minuly mesic s tim ze jakjsem to mela opozdeny tak jsemmela ovulku dyl a povedlose to a pak MS... Nevim jesrli by to takhle slo... 😀. Jsem zmatena... Nqvic ted jsem se najedla a je mi pekne soufl 😀

dasenka888
autor
2. črc 2014

JoJo šlo by to někdo může otěhotnět i den po MS jsem se docetla 🙂)
@simca190

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 no tak tovsechno meni 🙂 zitra si jdu koupit ten digitalni test 🙂

nynus
2. črc 2014

holky me uz nic neni nic me neboli nic je tonormalni tak si rikam jestli je to normalni

simca190
2. črc 2014

@nynus zalezi co ti bylo 🙂 popis mi cojsi mela za potize 😉

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 takze je mozny ze predtim nezjsem to dostala jsme s pritelem spali a zatim co jsem mela menzes tak se to oplodnovalo a pak po ctyrech dne"h se uhnizdilo a proto to spineni?

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 přesně tak to je možné, já to měla podobně a i jsem o tom četla 🙂 přikládám aktuální foto nafouklého pupku :D jinak nejsem zrovna hubeňoura, tak to i odpovídá :D

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 kazda ho mame jinej... Ja ho mam zvedlej uz od podbriska... Ty ho mas jak kdybys byla tak paty mesic.. 😀. Jak ze dlouho si to nedostala? Nemas to nejakou starsi zalezitost? 😀

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 jinak ja taky uadnej hubenour nejsem 😀. Ale pres ty tuky poznam ze se nco meni ☹

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 tak jsem si precetla ze zensky normalne otehotnely pred MS nebo po.. Ikdyz jimMS prisla normalne tak byly tehotny... Nooo.... Vypada to velice slibne... Pry se to stava kdyz ma zenanepravidelny cyklus 🙂

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 Nene :D nejsem patej ani nevím jestli jsem vůbec :D

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 me to zatim vsechno pada nna to ze jsem. Tak uvidime... Zitra sijdu koupit digi test... Ted si jdu lehnut... Asi mi praskne hlava 😀. ☹

dasenka888
autor
2. črc 2014

@simca190 mě praskne taky :((

simca190
2. črc 2014

@dasenka888 no ze semse vyspala noo.. 😀. Na ctvrt hodky max... Vubec mi o nejde zabrat ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru