Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

werumka
1. srp 2014

@damae 😀 Ale no tak, třeba to takhle krásný mít budeš 🙂 Když dáš dohromady i další příznaky - bolest, změna hlenu - tak se nemůžeš zmýlit 🙂

damae
1. srp 2014

@werumka 🙂

nynus
2. srp 2014

tak dnes 36.2 to by mohla byt ovu ne??? 🙂 a tri dny pred tim me boleli vajecniky

pindriste
2. srp 2014

@nynus ano 🙂 ale potvrdí to nárůst teplot v následujících dnech

já dnes takto:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/pindriste/gr...

drobet se bojím, aby to nebyl pokles a tím pádem MS
test dnes negativní

kackarebicerova
2. srp 2014

@damae Mas i pravdu...prava laska na cely zivot se objevuje necekane a me to za to stoji...tak snad se povede . Ted mam zanet a beru leky a mam i pro partnera ale ten prej nic uzivat nebude. Ja to beru cca dva dny a boli me zaludek a mam pocit na zvraceni co s tim?

lencak80
2. srp 2014

@pindriste tak snad to opravdu nebude pokles před MS, a pokud je test negativní, tak asi nic... tak jsme doufaly, že to klapne a vypadalo to tak nadějně, ale víš, co dokud MS nedorazí, tak je vždy naděje!!!!

damae
2. srp 2014

@kackarebicerova Jaké léky bereš? Nemůže to být z nich?
Jednu z výhod dlouhého čekání, kterou pozoruji já, je velmi se zvyšující míra spolupráce mého muže. Na začátku to dělal spíš kvůli mě, teď už to dítě fakt chce i on...

nynus
2. srp 2014

@pindriste uvidis jak se to dal bude vyvijet dalsi dny drzim palce at neklesa a drzi 🙂 😉 mhm tak ja pockam co bude zitra,jen ja se chci sanzikovat 😎 prcic a muz v praci az do sedmi do vecera ☹ a vcera taky zadny snazikovani ☹ joj tak ale kdyby byla ovu treba dnes,tak dnes uz nemam zadne bolesti podbrisku zadne pichani vajecniku jako predminule tri dny,tak stacilo ze sme se snazikovalj pred dvema dny to by mozno mohlo vystacit a spermulky by prezili ne?akorat zacina mi bejt nak divne to same jako minulej mesic ,jako kdyby na me neco lezlo, knedlos v krku, unava, oci a furt chodim na malou 🙄
@lencak80

kackarebicerova
2. srp 2014

@damae nolicin a entizol..beru to od ctvrtka a je to na zanet :-\

lencak80
2. srp 2014

@nynus spermošky vydrží čekat až 5 dní, tak by to mohlo stačit, ale dnes to raději pojistěte!!! 😉

pindriste
2. srp 2014

kamarádka, co BT opravdu rozumí, mi napsala, že tohle prý ještě není žádný pokles 🙂 tak snad .....

@lencak80

nynus
2. srp 2014

@lencak80 to jsou teda hodne ze cekaji 😀 😀

lencak80
2. srp 2014

@pindriste jasně, já také doufám, že ti to vyšlo... je pravda, že to co uvádíš těhu nasvědčuje, i ten hlad, ten jsem měla stále, musela jsem mít 2x večeři, jinak jsem se v noci budila a musela se třeba ve dvě hodiny ráno jít najíst, jinak by mi bylo blbě a když jsem se najdela, tak bylo vše fajn... tak jsem to měla u obou těhu... takže věřím tomu, že to může těhu být a hlavně dokud to nedostaneš tak šance je stále.

katba88
3. srp 2014

Ahoj všem snazilkam a tehulkam,
v patek rano jsem si dělala mamatest a vyšla mi slabá čárka,dneska jsem to zkusila znovu dvakrát,každý test byl od jiné firmy,ale na každém slabá čárka .. prikladam fotky pro posouzení 🙂 poslední MS byla 4.7.,myslíte,ze už se muzu radovat??? Dekuju 😉

pindriste
3. srp 2014

@lencak80 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/pindriste/gr...

asi spíš po šanci ☹ zatím MS nemám, ale tak ...

@katba88 všechno jsou to pozitivní testy, tak snad ti to za týden dva potrvdí doktor 🙂

katba88
3. srp 2014

@pindriste : děkuju za komentář,poprve se snažíme o miminko,takže i tehu testy jsou pro me novinka🙂 druha čárka tedy nemusi byt stejně viditelná jako ta druhá??když půjdu k doktorce toto úterý,mohla už by to potvrdit??

pindriste
3. srp 2014

@katba88 nemusí být stejně silné, naopak toto už je pode mě poměrně silná čárka. Nevím, kdy byla ovulace, ale podle mě v úterý potvrdit může, ale klidně ještě nemusí.

bublinka74
3. srp 2014

ahoj holky 🙂 tak po týdnu co jsem to nedostala,den špinění a zas nic,v puse divno,jinak taky divno,žravá pořád ...no uvidíme,testík druhá čárka slabý jako má ten na fotce katba88,noo jsem z toho jelen 😀

pindriste
3. srp 2014

@bublinka74 to pak ale už není slabá čárka a je to poměrně jasné 🙂

lencak80
3. srp 2014

@pindriste to mě mrzí.... vypadá to na pokles před MS, já si myslím, že budu mít podobný graf jako ty....
už několik dní po sobě mám stejnou teplotu 37, což tedy nemívám, většinou mi to skáče kolem 37 až 37,2, teď stále stejná.... a pak určo bude pokles před MS
a vypadalo to u tebe tak nadějně... ach jo... a jak dlouho se snažíte o druhé mimčo?

@katba88 myslím, že je jasně pozitivní, radovat se můžeš, na utz možná už něco uvidí a možná ne, záleží jak dlouho máš zpoždění atd....ale mohla by vidět gest. váček, srdíčko asi ne, to je moc brzy
@bublinka74 pokud to máš stejné, tak je jasně pozitivní, žádní duchové...

bublinka74
3. srp 2014

@pindriste ti nevím je to spíš dušík,ale mate mě to špinění ...ale to bylo takové růžovo spíš do hněda ..zvláštní

lencak80
3. srp 2014

@bublinka74 tak hoď fotku, my se mrkneme.... a špinění může být, pokud to není MS

tak hážu svůj aktuální grafík

bublinka74
3. srp 2014

@lencak80 mám blbej foťák v mobilu,zítra až přijede přítel ju 🙂

pindriste
3. srp 2014

@lencak80 o druhé to byl první pokus, kdyby nebyly všechny ty příznaky, nepřikládala bych tomu důležitost, syn byl za rok pokusů

pindriste
3. srp 2014

@lencak80 mmch jsem našla i křivky, kdy v době očekávané MS byl pokles a další dny nárůst a bylo z toho těhotenství, což tedy už nepředpokládám, ale jen že stát se může vše 🙂

werumka
3. srp 2014

@lencak80 Tohle jsou úplně normální poovulační teploty. Těhotenství z toho klidně může být. Jetli správně počítám, tak jsi zatím teprve 7 dní po ovulaci, to je ještě maličko.

simculinek
3. srp 2014

Ahoj holky prosím poraďte, předposlední ms jsem měla v únoru, poslední ms přišla 12.7. po vyvolávačce a brala jsem clostylbegyt, ovulaci jsem cítila cca od 26. do 28.7., nevím kdy si mam udělat test, jelikož můj cyklus je rozházený, ale mam zvětšené bradavky, bolí mě, jsem unavená a cítím se nafouklá. Děkuji za odpověď. Přeji hezký den....

lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
werumka
3. srp 2014

@simculinek Ahoj, má to smysl nejdřív 10 dní po ovulaci.

pindriste
3. srp 2014

@lucynka721 pokud je na testu čárka, byť slabá, bude patrně pozitivní, zkusila bych test za dva dny, zda čárka zesílí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru