Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

ronyx
8. led 2015

@pipinka Ahojík,jéé tak to mě mrzí 😒 tak ať to vyjde co nejdřív 😉

veraakubik
8. led 2015

@ronyx Ahojky,jsem tady par dni nebyla..Manzel byl doma.. 😉 Jinak me doktorna drive fotku davala pokazde,ale je fakt,ze byla na jinem pracovisti-ted je jinde tak jestli nemá prisnejsi ,,podmínky,,.. 😉 No ja jsem tahy huba nevymachana,driv mluvim nez premyslim,ale ja byla v takovym soku když mi rekla,ze je vse v poradku a ze je mozne,ze tam muzou byt dve,ze jsem se nezmohla na slovo..Jinak si stále uzivam nevolnosti-uz je mi jedno kdy-rano,v poledne,vecer..Mam pocit,ze svagrova ma tucha a deti který to ještě taky nevi na me divne koukaji-nejmladsi chodi a pta se,jestli me boli brisko.. 😉

ronyx
8. led 2015

@veraakubik Ahojík,jééé tak to mě mrzí,nevolnost je mrcha 😒 na druhou stranu co bychom pro ty naše drobečky neudělaly,že? 😀 Já pořád měřím den za dnem kdy už bude konečně toho 14 😀 I když vím,že to bude ještě asi brzy a srdíčko asi ještě neuvidí,budu v den kontroly 5 + 6 tt 😒 Takže beztak půjdu za týden znova. Já teda nevolnosti netrpím,ale jsem prostě totálně bez energie,pořád jako po flámu. Neustále zývám a ploužím se 😀

veraakubik
8. led 2015

@ronyx Presne tak-co bych pro to mrne neudelala.. 😉 Ale na druhou stranu se bojim cokoliv snist i když mam porad hlad..Ted tady byla svagrova-31.ledna ma narozeniny,30.ledna je u nas bal-urcite pujdem a uz planovala jak spolu budeme zapijet jeji narozeniny..No,se mnou urcite ne.. 😉

ronyx
8. led 2015

@veraakubik No to u mě zase nadávala tchýňka,že nebude mít s kým rok vypít 😀 . Myslela to ale v dobrém,ona je spíš kamarádka než tchýně,fakt suprová ženská no a když zjistila,že obě její snachy jsou v tom, tak říkala,sááákra tak to už si ani to vínko nebudu mít s kým dát 😀 když se sejdem tak naši chlapi si dají po pulečce slivovičky to tchýňka nepije,takže jsem si s ní vždy dala vínko,teď už budou samé juice party 😀

veraakubik
8. led 2015

@ronyx Jeeeee tak to mas skvělou tchyni..No ja si sice na svoji nestěžuju,ale ona je hodna,ale občas az moc a to me občas vadi,ale takovej vztah jako ty s ni tedy nemam-občas jsem radsi když ji nevidim.. 😉 Jinak ty uz jsi vsem rekla,ze cekas miminko?Ja porad nemuzu najit odvahu.. 😒

ronyx
8. led 2015

@veraakubik No úplně všem ne 🙂 mojí mamce jo,švagrovce taky a tchýňce 🙂 tchán to zatím neví 😀 Navíc já právě jsem v situaci kdy to moc neutajím,jelikož v práci pro mě náhradní práci nemaj.Tam to funguje tak, jsi těhotná? Nechoď dřív než s nemocenským lístkem 😒 takže by to stejně začlo být lidem divné

veraakubik
8. led 2015

@ronyx Jo takhle,takze u tebe to bylo chci nechci,proste musim..Ja nejak nemuzu najit odvahu.. 😒

ronyx
8. led 2015

@veraakubik Tak tak,vzhledem k tom,že mám docela fyzicky dost náročnou práci a děláme i noční směny jsme to v práci říct musela.Občas jsem musela bývat i krátkodobě v 70 stupňové místnosti. Nechci nic riskovat,raději být doma nuceně,než to tajit a pak si vyčítat,že se malému něco stalo. U prvního těhu jsem to oznámila až později,věděla to o mě jen kamarádka z práce a ta mě pořád nutila,abych to řekla,když mě viděla jak se tahám s těžkýma věcma,no a když mě čekala noční tak už jsem musela s pravdou ven.Zatím mám nemocenskou od obvoďačky a doufám,že toho 14 mi moje gyndařka tu nemocenskou nechá a převede pod sebe,vůbec nevím,co bych dělala,kdyby mi ji nechtěla dát.

veraakubik
8. led 2015

@ronyx Tak to te naprosto chápu,ze jsi to rekla,ono je lepsi nic nepodceňovat nez aby jsis něco vycitala..Myslim,ze ti na gynekologii nebude delat problémy a neschopenku ti napise-preci jen ty podnimky o kterých pises jsou narocny..A vis ze ti tak trochu zavidim?Diky narocne praci jsi musela s pravdou ven-ja nemusim a trochu se bojim co tomu reknou ostatní. ☹

ronyx
8. led 2015

@veraakubik Ostatní ti můžou víš co 😉 Je to tvoje miminko,rozhodnutí tvé a tvého muže a ostatním je po tom kulové 🙂

op
13. led 2015

Ahoj,chtěla bych moc,moc poprosit prosím o radu .
Snažíme se o miminko,ale popravdě jsem z toho jelen . :D Měla jsem problémy se žaludkem a tak nevím už ani proč zvracím. Doktorka mi řekla,že léky na žaludek už by měly zabrat,že už bych neměla mít problémy. Začaly mě bolet prsa a sem tam mě dloubne v podbříšku. Jsem unavená,bolí mě hlava .. :-/ Sem tam mám návaly na zvracení,ale nezvracím .. Jím,ale jak divá . Mám strach si koupit TT,aby se nezklamala :(
Co myslíte ? Je zbytečné zaběhnout na TT ?

op
13. led 2015

Ještě mám pořád sucho v puse a neustále chodím na záchod.

danuse90
13. led 2015

Ahoj holky 🙂 Potrebuju radu.. jsem 28DC, udelala se mi cara pod pupikem az k pipce a prsa me po ctyrech dnes prestaly bolet :O Testovat chci az 31DC pokud se nedostavi mrcha. Meli jste neco podobneho? Moc bych chtela //

bilaorchidejka
14. led 2015

ahoj holky,

asi se ptám trochu předčasně, ale myslíte že můžu cítit nějaké těhotenské příznaky. S manželem jsme sexovali 3.1 v sobotu, trochu nám to ujelo a myslím že část ejakulátu zůstala ve mě, v úterý jsem dostala menzes (relativně v termínu), ale ta byla nezvykle krátká a slabší než obvykle (pouze 4 dny a 3 z toho spíš špínění). Pak jsem se už regulérně pokoušeli o mimi 10 a 11. 1. a teď cca 2 dny cítím takový nezvyklý tlak na vaječnících, jakoby zevnitř. Žádnou jinou změnu na sobě nepozoruji, jen ten tlak. Výtok nemá, prsa nebolí, špatně mě není, cyklus mívám parvidelný cca 33 až 38 dní. Jo a taky jsem si zkoušela dělat testy, kdyby se to povedlo toho 2.1 a první byl negativní, ale druhý den, když jsem ho šla vyhodit, tak tam byl viditelný duch. No a pak jsem testovala ještě 2x ale byly negativní a nebyly ani duchové.

Tak vůbec nevím co si mám myslet.Já teda vím, že je ještě brzo, ale ta nejistota je hrozná.

Taky nevím, jestli jsem si to třeba jen nevsugerovala (ten tlak), protože já už bych chtěla moc být těhotná.

simca190
1. únor 2015

Ahoj holky....tak i ja se dockala. Na Silvestra jsme si udelali krasny darecek 🙂 jsme v 7 tydnu 🙂 a srdicko nam bije jako o zavod 🙂 ;)

petrovka97
4. bře 2015

dobry den mam mensi problem zacla sem trochu spinit a poboliva mne bricho a mesicky mam pravidelne a beru antikoncepci a nevim proc seto deje nevite proc ? dekuji za rychlou odpoved

koudulinka
5. bře 2015

Ahoj holky,my se s pritelem vice jak rok snazime o mimco,po roce jsem se rozhodla s tim neco delat,podstoupila jsem testy jako 3.a 21.den cyklu odbery a 13.den UZ,tam mi doktor zjistil,ze mam ovu az 15.den,zkouseli jsme to,3.3.jsem to mela dostat a nic skoro14dni me boli prsa a v podbrisku a hlavne ted me hrozne zacala bolet prava kycel hlavne v noci boli to az brecim,navic jsem dostala takovou chripku jakou uz dlouho nepamatuju,mam strach,ze kdyz si udelam test,budu zase sklamana,ale zase budu vedet na cem jsem

pavlina30
5. bře 2015

Ahojte maminky chci se zeptat.Minulí týden jsem byla na gynekologii.Doktor mi řekl že děloha je více prokrvená,ale že těhotná nejsem.MS stále nikde,mám jen trošku výtok.Dnes jsem se cítila i tak zvláštně.Občas mě trochu pobolívá v podbříšku.Testy jsou ale negativní.Co myslíte je ještě šance že nakonec budou dvě // nebo měl doktor pravdu a já těhu nejsem?

pavlina30
5. bře 2015

@koudulinka Ahojky já u malého taky dostala chřipku a týden na to jsem zjistila že čekáme.Skus test a uvidíš.Přeju ať to už výjde 🙂

koudulinka
5. bře 2015

Dekuji moc je uz to o nervy kdyz si clovek tak to dite preje a nejde to,uz uvazujem navstivit sanus jihlava,jo ale co na chripku??bojim se dat cokoliv do pusy

pavlina30
6. bře 2015

Paralen,bylinky.A hlavne prvne zjistit jestli jste tehu st se zbytecne nestresujete

svlocka
6. bře 2015

Ahoj holky chci vedet vas nazor,mela jsem bio.tehu a ted se snazime dal jsem 7DPO a okolo 4-5 DPO jsem mela dost spineni ted uz to ustava na zacatku me boleli vajecniky jako pri ms.sem tam me malo pichne a prsa malinko zaboli,myslite si ze jde treba o uhnizdovani?ani nevim kdy mi prisli priznaky predtim :(furt chodim na malou :(diky za nazory 🙂

petrovka97
8. bře 2018

Dobry den mam dotaz kdyz pritel neví jestli sese do menového udelal a mela sem ovulaci v tenkolik den mohlo se to ujat? Dekuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru