Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

lencak80
15. črc 2014

Můžu se zeptat na co ten Gynex je?

@nynus aha, tak to jo, to je dobře že je to v pořádku, tak uvidíš, co teď bude, pokud to máš, tak si to písni jako MS a uvidíš co se bude dít....

dasenka888
autor
15. črc 2014

@gass jeeee gratulace 🙂) já ho beru od včera 🙂) tak snad taky budu mít to štěstí
@werumka jsem po něm nějaká přecitlivělá a to jsem ho začala brát včera :D dneska jsem koukala se svým desetiletým bráškou na lego příběh a při konci jsem brečela :D podle grafu jsem si myslela, že to je kapkami
http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...
@denisska já od včera 🙂
@nynus třeba jsi mela uhnízdění 🙂)

dasenka888
autor
15. črc 2014

@lencak80
Použití Gynexu
podporuje detoxikaci těla, má antioxidační a regenerační účinky
harmonizuje hormonální systém a tím i upravuje např. činnost štítné žlázy
posiluje obranyschopnost organismu
je vhodný při ženské i mužské neplodnosti
upravuje menstruační cyklus, předchází bolestivé, nepravidelné či silné menstruaci a premenstruačnímu syndromu
pomáhá při gynekologických zánětech, kvasinkových infekcích
má pozitivní vliv u vaječníkových cyst a onemocnění prsů, preventivně působí proti rakovině prsu a dělohy
v období menopauzy stabilizuje psychiku, působí proti nervozitě, snižuje návaly horka a pocení
preventivně zabraňuje rozvoji osteoporózy
působí proti vypadávání vlasů
je perspektivní jako doplněk při léčbě roztroušené sklerózy
zlepšuje zdravotní stav u diabetických pacientů
stabilizuje psychiku, eliminuje negativní účinky stresu a zlepšuje energetický stav organismu; posiluje organismus při fyzickém a duševním vyčerpání, při žaludečních neurózách, depresi a problémech s adaptací na nové podmínky
zlepšuje stav kůže, sliznic a plic a má ochranný vliv na cévní systém
u dětí s LMD pomáhá při poruchách řeči (dysfázie, opožděný vývoj řeči)

nynus
15. črc 2014

@dasenka888 to asi ne uz mam normalni ms

werumka
15. črc 2014

@dasenka888 A testy máš jaké? Mělas něco na těhotenském i teď? Nebo přišla ms?

dasenka888
autor
15. črc 2014

@werumka jeden mi vyšel hrozně slabounce pozitivní citlivost 25 a další den mi vyšel s citlivostí 10 negativní a další den zase s citlivostí 10 negativni. Jinak menstruace stále nikde a od včera beru ten Gynex 🙂

denisska
15. črc 2014

@dasenka888 tak to ješte asi neposoudís co?;-D

dasenka888
autor
15. črc 2014

@denisska no já po něm nějak vůbec nemám hlad to je jediný co vim :D

gass
15. črc 2014

@dasenka888 jestli jsi těhotná, tak pak by jsi ten gynex už potom neměla brát, tak si udělej za dva dny další test.

dasenka888
autor
15. črc 2014

@gass no já si spíš myslím, že ten test byl falešně pozitivní... Ale dneska mě teda extra boleji bradavky... Měla jsem problém si nasadit podprsenku... Začala jsem před nedávnem sledovat čípek a hlen a zapisuji si to do tabulky 🙂 Jsem na to zvědavá, ale za dva dny zkusim test 🙂

denisska
15. črc 2014

@dasenka888 😀 takY dobry😉

denisska
15. črc 2014

@dasenka888 a ma to nejakou chut nebo jak se bere?

dasenka888
autor
15. črc 2014

@denisska JoJo ma to chuť jako kapky na kašel ale spíše méně hořké než ty klasické :D včera jsem po dlouhé době zašla mezi lidi si sednout a já milovník piva... Jsem vypila jedno a pul piva za 4hodiny, všichni se mě ptali co se děje a mě to nějak nekoštovalo :D jen nevím, jestli za to mohou kapky :D

gass
15. črc 2014

@denisska http://www.prozdravi.cz/gynex.html

a má to tak trošku chuť po pendreku, má to tmavě hnědou barvu, docela hustý stav,ale dáváš si max 7 kapek naráz, takže to není tak hrozný.

dasenka888
autor
15. črc 2014

Dneska mám od rána pocit jako kdybych olizovala zábradlí :D

gass
15. črc 2014

@dasenka888 no tak uvidíš za dva dny.. 🙂 ale zatím ty příznaky tomu odpovídají 🙂 tak tfuj tfuj ať to vyjde 🙂

dasenka888
autor
15. črc 2014

@gass nooo já to moc nevidím 🙂 to by ty testy nevyšli negativní po tom jednom pozitivním 🙂

gass
15. črc 2014

uvidíš. já měla jeden slaboulinkou čárku a za dva dny jsem si dělala další a nic, ale byla to jiná značka .A pak jsem si dělala od značky Clear Blue a najednou to tam bylo krásně zřetelný 😉 tak uvidíš , držím pěsti 🙂

werumka
15. črc 2014

@dasenka888 No pokud by se to takhle táhlo, asi bych zašla na ultrazvuk. Může to být třeba i cysta, která dělá duchy na testech a menstruace pak nepřijde.

denisska
15. črc 2014

@dasenka888 🙂, zeby taky?😀 ani jidlo ani piti😀

denisska
15. črc 2014

@gass dekuji, mas zkusenost?🙂

gass
15. črc 2014

@denisska no snažili jsme se skororok, pak jsem si koupila ten Gynex a brala jsem to tři týdny a otěhotněla jsem. Nevím jestli to bylo tím, ale ony ty kapky tak trošku uklidňují a možná ,že už mi doktorka vyhrožovala ,že se to začne řešit a já si řekla no tak bude umělé ,tak jsem otěhotněla. Nevím.. ale jsou v tom hlavně bylinky, takže by to nemělo ublížit 🙂 zkusila jsem to a musím zatím zaklepat 🙂

denisska
15. črc 2014

@gass super🙂, bylinky neuskodi😉 zkusim🙂, dekuji

dasenka888
autor
15. črc 2014

@werumka tak to slyším poprvé, že by cysta dělala duchy :-O

werumka
15. črc 2014

@dasenka888 Právěže dělá, což je pro někoho, kdo chce otěhotnět, docela naprd. Ale jsou tu nesílící duchové - tj, pokud by test sílil, cysta to není.

lencak80
15. črc 2014

jé, díky za info, jsem ani nevěděla, že něco takového je, zkusila bych t třeba hlavně kvůli PMS a když to mám dostat, tak je mi poslední dobou strašně mizerně... antiko neberu, tak bych raději něco přírodního, pokud jsou to bylinky, tak věřím tomu, že opravdu pomáhají... a nejdůležitější, co si budeme povídat je psychika... takže se hlavně holky hodit do klidu!!!! žádný stres atd... co se má stát stane se, když to má přijít, tak to prostě přijde...
jednou se mi stalo, když jsme se začali snažit o druhé mimčo, tak jsme to prostě zkusili a já měla zpoždění... a na testu mi vyšel duch, možná ho ještě někde mám tak hodím, je celkem viditelnáý, jsem tomu nevěřila a druhý den už mi vyšly testy negativní a pak jsem to dostala, strašně silně, si myslím, že to bylo to biochemické těhu... a pak se zadařilo za 4 měsíce...

lencak80
15. črc 2014

@dasenka888 Uvidíš, třeba se opravdu zadařilo, asi bych šla na gyndu a normálně se nechala vyšetřit a popřípadě at ti vezme krev.
Vím, že jedna holčina co jsme patřily do stejné skupiny, tak ji testy vyšly pozitivně za strešně dlouho a Dr ji řekla že těhu není a pak ji ho potvrdila až za 3 týdny, celkově to měla posunuté a těhu byla... takže je možné že těhu klidně jsi....

lencak80
15. črc 2014

jo a ještě jsem chtěla napsat, že co se týče BT, tak teplotu může ovlivnit i nějaká viroza...
já mám dnes BT 37,2 což je mazce, protože končím MS, takže si myslím, že na mě něco vleze.... to už mám vypozorované... BT mi to ukáže dříve... než se virus projeví...

alenulkaaa
15. črc 2014

Četla jsem skoro celou diskuzi a dočetla jsem se, že některé z Vás mají problém se zpožděním MS, proto by mě zajímal Váš názor, nebo pokud má někdo podobnou zkušenost. Poslední MS jsem měla 12.4., TT negativní, tento čtvrtek to bude 14 dní, co mi dr. píchla vyvolávačku, ale zatím jsem to stále nedostala. Citím se dost blbě, furt na to myslím, proč se MS nedostavila. Vím, že to tady asi nevyřešíme, ale třeba se najde někdo, komu MS tak dlouho mešká a mohl by poradit...

nicol1003
15. črc 2014

nicol1003 ahoj holky vcera mi koncili měsičky jeste uplně sem trochu špinila a vyspali sme se s přitelem a dal to do mě uplně celý ráno sem šla na záchod a trochu sem krvácela světle ružově bolí mě břicho takovej pocit jak kdybych to zase měla dostat myslíte že bych mohla otěhotnět? děkuji za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru