Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

lencak80
11. srp 2014

tak já dnes trpím jak pes, proč mi musí být vždy tak mizerně první den MS... fakt hnus.... bolest zad, celkově hnus....

dasenka888
autor
11. srp 2014

@lencak80 a co brufen ? Mě teda pomáhá nejvíc ataralgin 🙂

lencak80
11. srp 2014

no já jedu na algifenu... ale jen pokud už to nede jinak, ta bolest se dá, ale mě vadí, že je mi celkově blbě....jak nějaká troska... zítra snad už bude fajn...

dasenka888
autor
11. srp 2014

@lencak80 to mě dneska popichuje na levé straně pupiku a extrém :D a na menstruaci se také netěším... Jinak čípek měkne, tak buďto bude ovulace nebo menstruace :D

dasenka888
autor
11. srp 2014

@lencak80 to mě dneska popichuje na levé straně pupiku a extrém :D a na menstruaci se také netěším... Jinak čípek měkne, tak buďto bude ovulace nebo menstruace :D Ale podle hlenu ovulace 🙂) a dneska mě i píchá pravé prso 🙂

nynus
11. srp 2014

@mysackovi to ja mam taklhe taky presne furt stejna carka a nic nevim no co stou ovu bude ☹

dasenka888
autor
11. srp 2014

@mysackovi zkoušej pořád ovu testy 🙂 jinak co gynex a jeřáb ?

mysackovi
11. srp 2014

@nynus tomu nerozumím.....že jsou ty testy pořád takový :-/ .....to by nemělo asi?

mysackovi
11. srp 2014

@dasenka888 jj budu...zítra si mám volat pro výsledky z krve, tak jsem zvědavá co mi řeknou....doufám, že jen dobré zprávy....v lékárně mi doporučila počkat až se dostaví ms a pak nasadit....teď jsme ještě koupila mamavit 🙂

dasenka888
autor
11. srp 2014

@mysackovi ten jsem taky zobala, ale pak mi přišlo, že k tomu že nejsem mi to neprospívá... Tak jsem přestala zobat... Sice je určený na užívání před otěhotněním 🙂 ale pro mě bylo lepší ho zatim nebrat 🙂 Než jsem vychytala kdy ho užívat aby mi nebylo po něm nevolno byl taky pěkný boj :D

mysackovi
11. srp 2014

@dasenka888 to ti bylo blbě po tom mamavitu?....já ho užívám teprv týden.....tak jsem zvědavá 🙂 a kdy je lepší užívat?

nynus
11. srp 2014

@mysackovi asi proste ovu este nedorazila ,hold musime pockat

dasenka888
autor
11. srp 2014

@mysackovi JoJo no musela jsem sníst bílej jogurt a pak se to dalo :D když jsem snědla cokoliv jiného, tak mi bylo na zvracení :D
@nynus Mě ovu asi dorazí už mám na to hlen i čípek :D tak přeji , aby dorazila i k Tobě 🙂)

mysackovi
11. srp 2014

@dasenka888 ja si ho beru vetsinou v poledne...a je mi trochu divne druhy den...tak jako bych byla po flamu tak nevim.....kez by se nsm brzy zadarilo a mohli se bavir o lepsich a prijemnejsich vecech 😉

mysackovi
11. srp 2014

@nynus to cekani me neba....no prej jde i na ovu testech poznaz tehu....ale v tom pkavu jeste vic 😀

nynus
11. srp 2014

@mysackovi jo da no ale ja mam furt ducha uz po ms tk nevim a telpota celej cyklus doted 36.5 max o stupen vys a niz tak nevim co to je kdybych byla tehu treba uz dyl tak teplota by byla jina ne???

nynus
11. srp 2014

@mysackovi joo a nedokazu rozlustit ten konec zpravy please o preklad 😀 😀

dasenka888
autor
11. srp 2014

@nynus kdybys byla teplota se zvyšuje a je kolem 37... To přijde 🙂)

nynus
11. srp 2014

@dasenka888 a to je i po dobu tehotenstvi ,zajimalo by jestli nekdo meril i pri tehu treba pvni mesic,zda meli stale teplotu nad 37 nebo kolisala,da se tu nekde neco vyhledat treba grafy holke co merili i pri tehu 😎

nynus
11. srp 2014

@mysackovi dej pak vedet jak ti dopadly vysledky ju

dasenka888
autor
12. srp 2014

@nynus jojo kolísala jim prvni čtyři dny po oplodnění okolo 39,8 a 39,9 a pak se zvyšovala na 37 a výše co jsem viděla grafy 🙂)

mysackovi
12. srp 2014

@nynus hih ...to byl překlep...mělo to být ,,Plavu" ....to je ta moje závislost, jsme psala z telefonu 😀
tak jsem volala na výsledky a dobrý....jak jsem šla z poslední návštěvy rozhozená a negativně naladěná, tak teď je to lepší....krevní výsledky dobrý....mám na hraně jen mužský hormon, což je prej šance, že budu mít jednou chlapečka 🙂... takže bych mohla i otěhotnět....jupííí 🙂...kdyby se nepovedlo do 3 měsíců, mám přijít...ale říkal že by se to mohlo podařit...obzvlášť když beru teď ten utrogestan.....jinak si snad všichni o mě myslí, že jsem těhotná 😀 ....je fakt že jsme teď docela přibrala a roste mi břucho a má těhu příznaky....ale nechci si to radši připouštět abych nebyla zklamaná 🙂

dasenka888
autor
12. srp 2014

@mysackovi kdybys byla už by Ti to z výsledků hlásily 🙂 Jednou to přijde 🙂 A asi to ani nebude tak dlouho trvat, ale chce to čas 🙂

dasenka888
autor
12. srp 2014

Mě asi fakt startuje ovulace 🙂) hlen i čípek na to je 🙂) a dneska mě festově pichá levá strana 🙂. http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

mysackovi
12. srp 2014

@dasenka888 jj máš pravdu....já jsem hrozná....vždy jsem až moc optimistická a pak jsem zklamaná....ale přeci jen si říkám, že jsou vyjimky atd...známé to na začátku ani z krve nepoznali :-/
hlavní je, že jsem plodná....to je teď nejduležitější 🙂

dasenka888
autor
12. srp 2014

@mysackovi souhlasim 🙂 dej tomu čas 🙂). Bude všechno jen si všichni musíme počkat 🙂

dasenka888
autor
12. srp 2014

Tak já nevím holky 🙂

nynus
15. srp 2014

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?... holky nevim nevim ale ovu asi nebyla mela sem to uz dostat dnes a nic no je to na pytel sice mi to krasne vyskocilo jenze mam problem se zubem s osmickou otekla dasen takze to bude asi kuli tomu tak ja nevim

werumka
15. srp 2014

@nynus Uvidíš, jestli se ty teploty budou držet nahoře i dál, nebo spadnou...

@dasenka888 A co teplota, zvedla se?

dasenka888
autor
15. srp 2014

@werumka včera se výrazně zvedla, ale dneska klesla, jenže jsem vstavala k psovi bylo mu zle ve dvě hodiny ráno a pak ve čtyři, tak asi možná i to k teplotě nepřidalo... http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... jinak mám mít za pět dni menstruaci a čípek je uzavřený... A docela dost tvrdý... Včera jsem měla mravenčení v prsou , ale to asi na těhotenství nevypadá... Běh na dlouhou trať to rozhodně bude 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru