Mohu být těhotná?

janickavelek01
16. led 2022

Ahojky maminky/snažilky, měla bych menší prosbičku/otázečku. Přikládam fotky ovu testů (14.1.,15.1. a poslední ze dneška).
Jen zmíním, že mám doma skoro 10ti měs. chlapečka (stále kojim) a první menstruaci jsem dostala 24.12.21, před tím jsem ještě špinila. S přítelem jsem měla sex, prý se do mě asi trochu udělal (žádná ochrana) když jsem to počítala vyšlo to na plodné dny, jenomže test negativní a ms má přijít za týden. Tak jsem si zkusila ovu test a zajimalo by mě, proč sílí? 3 dny po sexu mi bolel podbřišek a včera byla i menší bolest žaludku. Myslíte si, že je nějakà pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? A že by se ovulace takhle zpozdila? Děkuji moc za všechny odpovědi.

lucpop94
16. led 2022

@janickavelek01 těhotná být můžeš, ale na na test je brzy, takže to vypadá spíše na tu ovulaci.

j.a.n.i
Autor odpověď smazal
Zobraz
jaja01k
16. led 2022

@janickavelek01 Těhotná být můžeš, ale taky to může být ovulace, na tu bych si vsadila spíš. Jestli ti teprve naskakuje cyklus po porodu a stále kojíš, můžeš to mít posunuté, to je celkem běžné.
Jak dlouho máš od toho sexu? Na těhotenský test mohlo být brzy.

j.a.n.i
16. led 2022

@janickavelek01 A to, zes mela plodne dny si vypocitala jak? Když si mela teprve prvni ms?

janickavelek01
autor
16. led 2022

@jaja01k od sexu je to týden

janickavelek01
autor
16. led 2022

@j.a.n.i je možné, že je to opravdu ovulace.
Našla jsem si kalkulačku, kam jsem zadala první den poslední ms, délka cyklu a vypočítalo mi to pravděpodobné plodné dny.

jaja01k
16. led 2022

@janickavelek01 To je na test brzy. A na kalkulačku bych nespoléhala, když ještě ani nemáš pravidelný cyklus. Myslím si, že ten pozitivní ovulační test znamená ovulaci, ne těhotenství.

j.a.n.i
16. led 2022

@janickavelek01 No, ale delku cyklu prece nemas, když si mela jednu ms.

denavrbova1
16. led 2022

Ahoj holky lepším vas chtěla bych se jen zeptat co si myslíte vy. Mám 3 děti nejmenší je 2 roly mela jsem dostat MS 31.12.2021 ale nedostavila se mela jsem z manželem nechraneni sex a v patek jsem si dělala test a tohle se tam ukázalo. Děkuji za jakekoli odpovědi.

madbetka
16. led 2022

@denavrbova1 Měla jsi nechráněný sex, mešká ti menstruace a máš pozitivní těhotenský test. Jsi těhotná 🙂
Je pravda, že na tak dlouhé zpoždění je ten test docela slabý, ale mohla být posunutá ovulace.

lencaa11
16. led 2022

@denavrbova1 test je pozitivní Ms máš zpoždění udělala bych ještě test a uvidite ☘️

denavrbova1
16. led 2022

@madbetka takže ho mám považovat za positivní jo 😀 tak to děkuji 🤣

denavrbova1
16. led 2022

@lencaa11 třeba ještě dostanu MS ale spis se na to nespoleham 😂 jinak děkuji

katherine177
16. led 2022

@denavrbova1 přijde mi to tenké ta čárka

denavrbova1
16. led 2022

@katherine177 tenka přijde i me ale nevím jestli je pozitivni

katherine177
16. led 2022

@denavrbova1 měla jsem na jiném testu taky takovou tenkou ,a nebyla jsem.Nevím jak u Clearblue

katherine177
17. led 2022

@denavrbova1 tak jak to vypadá ? Sílí čárka nebo je test negativní ?

denavrbova1
17. led 2022

@katherine177 nedělala jsem další počkám do patka ale začínají mě pobolivat prsa ze stran

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru