Mohu být těhotná?

terezz18
1. zář 2022

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda některá z vás nemá podobnou zkušenost, před měsícem jsem poprvé spala z přítelem byl to můj první sex, přítel měl kondom a po 5ti minutách ho sundal a měli jsme sex asi minutu bez kondomu, pak jsem řekla že nechci riskovat tak jsme přestali..neejakuloval při ani po sexu, dělala jsem si předevčírem test protože jsem začala slabě krvácet 20 dní po ms test ukázal pozitivně a po druhý už byl negativní a dnes tam mám slabý obrys i když to nebylo z ranní moči, cítím se normálně jen mě bolí břicho po každém jídle a pobolívají mě trochu prsa jinak nic víc, mohla bych být těhotná?

elesse
1. zář 2022

Pravdepodobnost se blizi nule

vandazanda
1. zář 2022

Někdo nemůže otěhotnět 10 let a někomu stačí "otřít se o kalhoty", takže raději bych zašla na test z krve, myslím, že se dělá na poliklinikách hrazeně, ani se nemusí k dr.

nina004
3. zář 2022

@terezz18 Myslím si ,že je malá pravdepodobnosť tehotenstva,ale možnosť je vždy. Som v 6.mesiaci aj keď sme sa chránili

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru