Mohu být těhotná bez ovulace?

bubikata
2. črc 2014

Hezky den , mohu byt těhu když jsem nezaznamena ovu behem mesice mozna byla dřív možná později, dnes jsem 32DC, menstruace měla být 29.6, test negativni, bazálka 36,5, dnes ráno, jinak cca 14 zpět bazálka 36,2,-3, výše nešla, jinak mám většinou zpoždění max 2 dny a to je tak rok zpět, víceméně mívám menstruaci dříve než zpoždění, všem moc děkuji za případné odpovědi či zkušenosti, s manželem se snažíme cca 7 měsíců, již jednu dceru mám 3 roky

ivet1987
2. črc 2014

@bubikata tak pokud ovulace 100% nebyla, tak těhotná být nemůžeš, ale třeba jsi ji jen nezaznamenala ,nebo to skončí vyvolavačkou.

brouzdalka
2. črc 2014

Ne, těhotná bez ovulace skutečně být nemůžeš 🙂 Jde samozřejmě o to, jestli skutečně nebyla, nebo jsi jen špatně vyhodnotila teploty/neměřila pořádně...

denyzuza06
2. črc 2014

@bubikata já jsem před dvěma měsíci taky ovulaci nezaznamenala ačkoliv vždy před tím jsme ji bezpečně poznala podle lehkého špinění, ms nedorazila ale test byl negativní, ale za par dní už byl pozitivní.....byla později než jsem ji čekala,ale byla a povedlo se🙂
Kdyby nebyla těhotná být nemůžeš ale jestli jsi ji jen nezaznamenala tak ještě chvíli vydrž a udělej test pozdeji

bubikata
autor
2. črc 2014

Děkuji všem 🙂

sarkad2856
2. črc 2014

Určitě nikdy nemuže dojít k těhotenství bez ovulace

bubikata
autor
3. črc 2014

Tak nechápu pořád kde je problém zpoždění je docela divné mívám to spíše naopak že příjde dřív a ne že čekám počkám do pondělka a zajdu k DR. co mi řekne, děkuji všem,a nemohu být těhotná už déle a test to nepoznal když není ovulace tedy protože je to moje první anovulační cyklus tedy.Díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru