Mohu být těhotná? Je mi na zvracení, bolí mě prsa,...

andykacka
13. bře 2012

Dobrý den. Chtěla bych se vás zeptat jestli by jsem mohla být těhotná. Když mi je dva dny na zvracení,a skoro pořád se mi navaluje. Test těhotenský ukázal že je negativní. Ale bolí mě občas prsa a jsem pořád unavená a vysláblá. A když mám nějakou větší cestu třeba do města tak sotva popadnu dech. Jinak s přítelem se snažíme o miminko a pořád nic. Myslíte že by jsem mohla čekat už miminko. ?

camelinka
13. bře 2012

Nejsme jasnovidky ale možný je všechno, držím palce 😉

lenulafi
13. bře 2012

Já jsem si taky myslela,že jsem,ale nakonec to byla vyróza 😅 😅

levandule_vanilkova
13. bře 2012

Jediná rada na tvojí otázku - trpělivost. Počkej na menses, nebo si udělej test za pár dní znova. mě prsa bolí skoro denně, unavená jsem taky často a těhotná rozhodně nejsem. 🙂 Nechápu ženy. Co čekáte za odpovědi na tyto otázky? Kdybych měla odpovědět přímo jen na tvoji otázku - pokud nepoužíváš ochranu, tak ano, mohla. Ale k tomu ti stačí znalosti ze základní školy. 😉

slundo
13. bře 2012

Můžeš i nemusíš 🙂 Přeju Ti , aby to dopadlo ;)

pelenka
13. bře 2012

Jsi žena v plodném věku a máš nechráněný sex? ANO MŮŽEŠ

salomee
13. bře 2012

...to popadání dechu..to je aktuální až ve vyšších měsících, protože to má na svědomí už poměrně velká děloha.. (Legrace, jak třeba člověk něco zapáleně vysvětluje a najednou to málem neudýchá😀) ... Jinak už holky řekly všechno za mě🙂.

twininky
15. bře 2012

holky než sem zadáte otázku, dejte si ji nejdřív do vyhledávače...takovejch otázek je tady už milion a pořád se opakují....
😉

amallie
15. bře 2012

jestli máš negativní test, tak dost těžko

ditina
15. bře 2012

Jde o to, jestli si ty příznaky nevsugerováváš. Já v prvním měsíci snažení měla taky spoustu těhotenských příznaků, dokonce jsem se pozvracela po melounovi, byla jsem si skoro jistá a těhotná jsem nebyla. Ale samozřejmě ti přeji to, co si přeješ ty!

kajovaevicka
15. bře 2012

Dnes už jsi druhá, které sem dávám tenhle odkaz. Poptej se tam, téma je to dost diskutované... Netřeba zakládat nová a nová témata
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/myslite-...

jennyska
16. bře 2012

Ahoj, tak jak psala kajovaevicka, téma je ve fóru už víckrát, zkus se zapojit do zmíněné diskuze viz. výše 🙂 Toto téma zamykám jako duplicitní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru