Mohu být těhotná? Mám zvýšenou bazální teplotu

tmtmtmt
4. dub 2013

Ahoj,chtěla bych se zeptat pře 6 týdny jsme s přítelem zkoušeli nechráněný styk ...:/ asi po minutě ho ze mě vyndal a neudělal se. Jenže mám nepravidelný ms a nedostala to , tak 4 týdny od styku jsem si dělala mamatesty 10 oba mi vyšli že nejsem. Na konci 4. týdne jsem si měřila bazální teplotu a měla jsem 37,2 ,další týden jsem to dostala skončilo mi to před 5 dny a včera jsem měla pořád 37,2 a dneska jsem se měřila a měla jsem 37,6,jenže jsem nemocná a mám horečku i normálně ...tak nevím myslíte že bych mohla být těhotná ? :( Děkuji

lucyvivien
4. dub 2013

niesi tehotná

pinkpet
4. dub 2013

Achjo....nejsi.

itworks
4. dub 2013

Ne, nemůžeš být těhotná, když nedošlo k ejakulaci uvnitř pochvy a když ti testy ukázaly negativní výsledek. Teplota se měří od prvního dne cyklu, takže jedna teplota vůbec nic neznamená a za třetí, dostala jsi přece menstruaci (někdy může být sice i v těhotenství) ale tebe se to určitě netýká.

aktaka
4. dub 2013

To je těžká otázka, po ms a dvou negativních testech... S tou teplotou při NEMOCI je to opravdu hodně zapeklité.
Já jen doufám, že je to vtip, že tohle opravdu někdo nemyslí vážně 🙄

tulanek
4. dub 2013

Prdelky ,prdelky...Nechápu ,co komu děla dobře na tom ,vypisovat totální nesmysly na tyhle stránky...Někdo se u toho asi výýborně baví 😝

veri25
4. dub 2013

sice nechápu, ale odpovídám NEJSI těhotná, gratuluju 😒

chrisula
4. dub 2013

nejsi určitě těhotnaaa 😉

tavia
4. dub 2013

to si tady opravdu dělá někdo legraci?

andy80
4. dub 2013

Milé děvče, jdi si dělat srandu někam jinam ju 😉

svoba
4. dub 2013

co dodat. spermie nemaj nožičky ani křidýlka, takže pokud neejukoval dovnitř, těhotná být nemůžeš

pellullinka
4. dub 2013

já sem důkaz toho že otěhotnět se dá i v případě že partner nevyvrcholil uvnitř.
muži mají na začátku styku malou kapku spermií a ta k oplodnění stačí.
takže já otěhotněla z první kapky, která uniká po chvilce styku i při předehře si toho můžete všimnout...

saminomimino
4. dub 2013

ty těhotná nejsi ale já se asi okotím z tebe 😀 chachá,zase se nědo baví co

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru