Mohu být těhotná z "kapiček lásky"?

veronikamartina
28. pro 2013

Zdravím, potřebovala bych poradit i když si myslím že šance na otěhotnění je minimální chtěla bych znát váš názor. S přítelem jsem před týdnem měla sex, no spíše jsme se jen mazlili nechceme totiž nechat nic náhodě když nemám prášky a jsem zatím moc mladí. Přítelovi docela dost teče z penisu předejakulát, přejížděl mi po vagíně a jak jsem byla uvolněná jenom kousíček žaludu se tam vloudil ale byl tam jen sekundu max dvě nebyl tedy vevnitř jen okolo přejížděl. Hned jak jsem se moc uvlnila nechali jsme toho nechceme jak jsem rikala ponechat nic náhodě. Říkala jsem si že je to malá pravděpodobnost opravdu malá navíc to bylo po ovu dýl jak 3 dny takže by to nemělo být pravděpodobné. Ale i tak se ptám zda je nějaká šance být těhu. Nebála bych se ale poslední 4 dny mám hustý bílý výtok a podlení dva dny mě pobolívá v podbříšku. To by bylo normální před MS ta mi měla přijít včera ale nemám jí úplně přesně zatím okolo toho jednoho týdne zpoždění takže to je v pohodě jediné co mě vyděsilo je to že mě včera opravdu dost pálily bradavky což se mi nikdy nestalo dnes už ne jsou jen trošku citlivější než obvikle. Pravda taky je že jsem měla problémy v poslední době s kvasinkami a tak jsem měla tablety a dietu zhubla jsem 3 kila ale nijak to problém asi není jen teď mám trošku výtok po sladkém co jsem jedla ale to by také nemělo nic ovlivnit si myslím. Jedině ten stres. Prosím o vaše názory děkuju 🙂

vera_vila
28. pro 2013

možné může být všechno... rozhodně by se těhu příznaky neobjevily tak brzy a citlivější bradavky nebo bolesti v podbřišku ještě nemusí nic znamenat... počkej si na MS, pokud třeba ani za týden nedorazí, udělej si test, ale myslím, že spíš se ti zpozdila stresem a strachem, jestli náhodou těhu nejsi... abys byla, to by musel mít přítel sakra výkonné a šikovné spermíky, aby dorazily celou pochvou až k čípku a do dělohy a dál...

saminomimino
28. pro 2013

já u sexu z kapiček lásky otěhotněla,ale byl to regulérní sex,ale ejakulace ven,přesto jsem otěhu a máme z toho 3tí dítko,u tebe myslím že pravděpodobnost je malá,v tekutině je malá spermií a když ani nebyl uvnitř jako zázraky se dějí ale fakt bych asi byla v klidu

pajule7
28. pro 2013

Hojky .. mohli by jste mi někdo poradit ? . Beru antikoncepci a ted sem jí vysadila abych dostala MS .. ale nekrvácím .. dva dny před vysazením sem měla z přitelem poměr . a tak by mě zajmalo jestli je možné tehotenstvý ? .. nebo to tak někdy dělá ? 🤐

fykyska
28. pro 2013

ANO možné je otěhotnět z ,,kapiček touhy-lásky" !! řekla bych že nejlepší bude vyčkat na MS a pokud nepřijde do týdne dvou tak udělat těhu test - těžko říci jak ,,akční " spermie partner máa v jaké fázi cyklu jsi zrovna mohla být 😉 😉 😉 @pajule7 založ si diskuzi nebo si dej dotaz na stěnu profilu - tady ti nikdo nemůže pořádně odpovědět víc než jednou , protože tazateka založila OTÁZKU a na tu lze odpovědět jen jednou a navíc je to otázka tazatelky 🙂 takže spíše budou odpovídat na její otazku....

leontina001
17. říj 2018

Ahoj chtěla bych poradit už 3 dny sem nedostala ms s přítelem se snažíme o mimčo zkoušime
pořád test a je negtivny myslíte že v tom naka šance ?? Je ???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru