Mohu být těhotná? Zpožděná menstruace, hCG 1

lauratera
11. črc 2013

Ahoj, naposledy jsem měsíčky měla 16. 5 a dnes je 11. 7. což už je docela dlouho. Dělala jsem si dva testy jeden byl uplně negativní a na druhem mi přišlo, že byl slabounce pozitivní. Nic jsem nechtěla zanedbat šla jsem k lékaři a ten mi jen odebral krev a řekl, že mám Hcc nebo Hgg ted nevím jen 1 a to znamená, že těhotná nejsem a na ultrazvuku nic nevidí a poslal mě dom a to jsem tam byla před 14 dny a stále nic. Tak myslíte, že bych přeci jen těhotná být mohla??????????

favofrenki
11. črc 2013

Na to Ti odpoví jen další test nebo dr.

sonka.77
11. črc 2013

S největší pravděpodobností ne.

pusolamy
11. črc 2013

pokud jsi soulozila tak to urcite mozne je 😎

mamkamarketa
11. črc 2013

Pokud mas hcg 1 tehotna nejsi

2veverka
11. črc 2013

Holky, můžu se připojit? Do kdy ještě čekat na ms a kdy jít na vyvolání? Jsem v 32 dni cyklu, těhotná snad nejsem (snad, snad), ale před několika lety jsem na hormony vyvolávající MS reagovala tak masivním krvácením, že se mi k doktorovi předčasně nechce. Do kdy je vhodné počkat?

rezinka9
12. črc 2013

Zkus další testík. Pokud MS ještě nedošla, tak stále tu šance je 🙂 . Dej vědět, jak jsi dopadla. Držím palečky.

ayenkas
12. črc 2013

@2veverka Já jsem čelala na menstruaci po vysazení antikoncepce 47 dnů. S dalším cyklem se interval zkrátil... Podle mě ta vyvolávačka ten cyklus akorát naruší, tak bych ještě počkala...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru