Možné těhotenství 5 týdnů po revizi

sany123
16. únor 2013

ahojte, v prosinci jsem mela revizi, ms se dostavila po 5ti tydnech , behem ktere jsem mela ps, no a ted se mi mrcha uz 5dni zpozdila, dnes test negativni, nic me neboliu jen hrozne kolena, byko by to nechtene teh. takze muj strach je velikej, mate tu nekdo zkusenost? diky

eficenka
16. únor 2013

samozřejmě že po každém pohlavím styku můžeš otěhotnět 😕
jinak poprvé slyším příznak těhotenství bollest kolen 😀
a pokud by bylo těhu nechtěné, máš si dávat pozor-- myslím že na trhu je kupa možností antikoncepce!

chateau
16. únor 2013

Nechápu, když se někdo bojí otěhotnění a přitom se nijak nechrání...!

petrusew
16. únor 2013

1) každý nechráněný sex může znamenat otěhotnění
2) stres oddaluje ms
3) bolest kolen může znamenat začínající nemoc, těhotenství určitě ne 😀 - nemoc může znamenat opoždění ms
4) v dnešní době různých možností ochrany před nechtěným těhotenstvím tohle beru jako naprostý hazard a nezodpovědnost!

llluckaaa
16. únor 2013

Tohle taky nějak nechápu. Máš po revizi (také nechtěné těhotenství?), po které by se mělo držet šestinedělí (tzn. žádný sex) a jakmile skončí, tak máš nechráněný styk a bojíš se dalšího otěhotnění? 😕
Rozhozená menses je po revizi normální, takže se ti klidně může pár dní zpozdit. Já bych to ještě tak beznadějně neviděla 😉

Tohle mi trochu připomíná rozhovor, který jsem zaslechla na gyndě. Jedna paní se ptala druhé, jestli její švagrová už porodila. A odpověď byla, že ano, že už se jí 5. dítě narodilo. A ptá se té druhé, jestli ví, že už je opět těhotná a čeká 6. dítě 😀

jahodarka
16. únor 2013

já myslím, že po takové době už by byl test pozitivní 😉

petramarie
16. únor 2013

Ja mela pozitivni test uz 3 dny pred MS, takze uz bys ho ted mela taky pozitivni. Na druhou stranu po revizi nenusi byt pravidelna MS 😉

mamkamarketa
18. únor 2013

Tak kdyz te boli kolena, to je jasny priznak 😀
Ale bolest kolen uz tu byla

veruska007
19. únor 2013

Otěhotněla jsem po šestinedělí (bylo kratší), prvního pididucha jsem měla po týdnu zpoždění.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru