Dá se otěhotnět na konci menstruace?

vendula205
12. říj 2017

Zdravím.
Nejspíše už je těchto témat tady hodně,ale nemám moc čas něco vyhledávat atd.
Mám jen jeden menší dotaz 🙂
A to jestli se dá otěhotnět i na konci MS?

MS mi začala 30.9.
MS mi obvykle trvá 7 dní ale teď už jsem přestala krvácet 5tý den 🤐
A tak jsme to s přítelem zkusili 🙂 tak teď opravdu nevím zda něco čekat nebo ne🤐
Od posledního pohlavního styku je to 6 dní 😖 a zatím nic nepocituji jen mě občas bolí v podbříšku ale nic co by se nedalo vyržet 🙂
Někde jsem četla že při menstruaci otehotnení možné není a někde zase že je to větší pravděpodobnost 😖 tak už opravdu nevím.

A ještě,asi před dvěma dny jsme měli ještě sex (ale tentokrát už s ochranou) a po skončení se mi udělalo strašně špatně 🤐
Máte to nebo měla jste to některá ? ´Mohlo by to být něco vážného nebo to tak prostě může být?🙂
Předem vám budu moc vděčná za odpovědi a za rady 🙏❤

sahrazad1
12. říj 2017

@vendula205 ahoj, tak jsou ženy, které otěhotní jen při ms...
K příznakům, radši se moc nepozoruj, bývá to i tak, že na sobě vše vidíš, ale těhotná nejsi. Psychika je mocná čarodějka.
Já s první dcerou otěhotněla dva dny před ms. Teoreticky neplodné dny 🙂
Chci tím říct, že zřejmě nejsou žádné plodné a neplodné dny, ale jen ty více a méně plodné ( což jsem ostatně i někde četla, od doktora)
Hodně štěstí...

vendula205
autor
12. říj 2017

@sahrazad1 Moc děkuji za odpověd 🙂
Ano já vím psychika dovede lecos 🙂 ale zatím jsem to jen zmínila,že jsem někde četla že nak ten 7 den by už něco mohlo 🙂 Ale nemám moc čas na to se pozorovat mám myšlenky spíše někde jinde 🙂
A ještě jednou děkuji 🙂

andelka
12. říj 2017

@sahrazad1 plodné a neplodné dny samozřejmě jsou,na beton. Jde o max.7 ( výjimečně,5 možné,3 obvyklé) dní před ovulací a 1 den po ní. Jindy otěhotnět nelze, okamžik ovulace je klíčový. Ovšem k ovulaci dochází různě,i různě u jedné ženy.Můžeš mít obvykle cyklus 30 dní s ovulací 16dc,a jednou se neco stane,a ovulace se posune třeba až na 25dc. A pak to vypadá jako otěhotnění těsně před ms. Jenže ve skutečnosti,pokud by k těhotenství nedošlo,tak by to byl cyklus dlouhý 39 dní.

@vendula205 možnost otěhotnění může být v každém cyklu jiná. Někdo má krátké cykly a ovulaci už kolem 10 dc,takže taková žena může v klidu otěhotnět ze styku krátce po ms,protože to už jsou její plodné dny.

andysek1235
13. říj 2017

@vendula205 Ahooj já pokaždé otěhotněla na konci ms a hned na první pokus celkem 3x ,takže to určitě možné je 🙂

vendula205
autor
13. říj 2017

Ahoj 🙂 , no my právě zatím nic 🤐 Zatím jsme ale zkoušeli jen vlastně skoro na konci MS jinak máme přerušovaný 😖 jen jednou jsem měla takový pocit že bych mohla a nakonec nic 😕 Tak uvidíme 🙂 ale děkuji za odpověd! 🙂

andysek1235
14. říj 2017

@vendula205 jo já sem nikdy těm plodným dnům atd..nerozuměla :D vždy když bylo milování nakonci ms tak už jsem věděla žebudu v tom :D :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru