MS bolesti - jedná se o pozdní ovulaci a oplodnění?

laucha
7. dub 2014

Ahoj, mam MS bolesti od vcera. Vcera silne, dnes ustupuji a ani necitim takove to napruzeni jako bezne. Ale nekrvacim. Bezne krvacim hned po zacatku bolesti a honi me potreba na velkou... Ted potrebuju akorat furt curat a jen opravdu slaby tlak v pobrisku (kez by takove slaboulinke to bylo vzdy). Pred par dny jsem par dni mela vydatne prujmy, bolela me hlava, zada... Ted mam zacpu a pali me oci. Nechraneny sex jsem mela zacatkem dubna, kdy bych ale mela mit tyden po ovulaci, mesicky sem mela dostat az 9., dle kalwndare, ale nemam to extra pravidelne, protoze jiz nekolik let neberu HA. Muze se jednat o oplodneni a pozdni ovulaci? Bazalni teplotu sleduji par dni a drzi se na 36.8 a jednou vyletla na 37.3. Diky za tipy a rady... Testy jsou negativni samozrejme, jelikoz bych v tom byla teprve tyden.

laucha
autor
7. dub 2014

nikdo nic? :/

ivet1987
7. dub 2014

@laucha Tak možné je všechno, ale viděla bych to spíš na nějakou virózu.

laucha
autor
7. dub 2014

@ivet1987 kdyz sem mela naposled takovyto prujem, mela sem skoro 40ky a pri jinych strevnich potizich alespon 37.5, ted mam normal teplotu, to mi prijde zvlastni. Navic ted mam zacpu :| radeji bych // nez virozu 🙂

vera17
8. dub 2014

@laucha já jsem měla něco podobného minulý cyklus, necelý týden před očekávanou MS mě sem tam pobolívalo břicho, jako kdybych to měla dostat. Normálně mám menstruační bolesti v den, kdy MS přichází, nikdy nemám bolesti několik dní předtím. Ty bolesti mě budily hlavně v noci a musela jsem i v noci chodit na malou (v noci spím až do rána, předtím jsem to nikdy neměla)i přes den. V tom týdnu jsem měla asi 3x průjem, bolest hlavy snad každý den!!!A před spaním mi bylo pořád těžko... Dokonce se u mě objevil hojný bílý výtok, což některé tady uvedly jako jeden z příznaků těhotenství.Svěřila jsem se setře a ta prý měla tyto příznaky, když otěhotněla. Tak jsem si myslela, že jsem nejspíš v tom. Měla jsem den zpoždění ,druhý den jsem si dělala test,ale byl negativní a ještě ten den MS přišla. Tak jsem z toho zmatená a napadlo mě, jestli třeba nemám ovulaci těsně před MS a ty bolesti byly ovulační?!Já totiž ani nevím, kdy ovulaci mám 🙂, tak jsem si teď koupila ovulační testy, abych to zjistila. Takže těhotná být klidně můžeš 🙂 !!!! Nebo nemusíš jako já, přestože jsem měla skoro všechny příznaky a to musím podotknout, že zatím nejsem ve fázi, že bych si to taak strašně přála a příznaky si vsugerovala, jak se u některých stává. Ale držím palečky, aby to vyšlo!!!

laucha
autor
8. dub 2014

@vera17 Děkuji! 🙂 Já právě též nevím, kdy ovuluji a koupila jsem si testy také. Ale nedostala jsem to 😀 Já to příteli oznámila právě už předevčírem večer, že jdou na mě bolesti, že mimi nebude. A krev nikde. Nikdy nestalo, že bych nekrvácela, max sem měla zpoždění, ale nikdy ne tyto specifické bolesti jen tak.

laucha
autor
8. dub 2014

@vera17 A dneska ráno jsme se milovali s přítelem, sem si říkala, že mě to třeba "prošťouchne" a budu krvácet. A nic. Výtok mám bílý, ale ne nijak silný, spíš takový ten běžný. Nosím vložku, kdybych to náhodou dostala, nebo cokoliv jiného ze mě vyšlo, abych to hned věděla. Cítím z ní takové hodně kyselý zápach, což při měsíčkách naopak je takový no... sladký kvůli krvi že. Měření ráno bylo vaginálně bylo opět 36.8.
Omlouvám se za detaily, ale pročítala jsem si toto forum a zaregistrovala jsem se zde právě proto, že tu lidi opravdu snaží objektivně pomoc na základně drobností 🙂

vera17
8. dub 2014

@laucha tak ještě vydrž a udělej si test, třeba se to opravdu povedlo!!!Ale je pravda, že většinou po sexu se MS hned rozjede, já to tak mám 🙂..takže pokud po šťouchnutí nic, tak to vypadá nadějně 🙂.....za detaily se neomlouvej, bohužel já nemám tyto stránky zatím proštudované 🙂, takže zatím ani nevím, jak to s tím měřením teploty je a k čemu to slouží :/

laucha
autor
8. dub 2014

@vera17 Děkuji za podporu 🙂 To měření bazální teploty jsem našla na jiném webu (http://merenibt.xf.cz/index2.html), hodně podrobně popsané, ukázkové grafy atd. Právě tady jsem se i dočetla, že existuje i pozdní ovulace. Já to začala měřit právě tak týden přes MS (která se teď nedostavuje), abych měla nějaké záznamy, kdy že ta ovulace by mohla být. Já ji nemám doprovázenou žádnou bolestí, nebo něčím extra. Takže sem chtěla zkusit toto. Jo pro šťouchnutí dycky pomáhá, dokonce to jakoby spíš přišlo dřív, než by mělo 🙂 Budu informovat!

laucha
autor
9. dub 2014

Tak stale mam tlaky v podbrisku, ale rekla bych, ze takove ostre, pocit, ze se pocuram, zacpu, ale krvaceni nikde. Nevim, jestli mohu zkusit projimadlo? Navic jsem si spocitala, ze pri cyklu 31 dni mam ovulku skutecne pozdeji, kolem zacatkem dubna a mesicky pak 12., jenze pak nechapu, co ty MS bolesti po tydnu ovu jsou :(

janinka186
9. dub 2014

@laucha tak to jsem zvedavá jestli je to opravdu těhotenství, nebo jen příznaky nějaké virózky...každopádně s projímadlem bych počkala. Zkus vlákninu, ovoce a zeleninu 🙂 uvidíš jestli menzes dojde toho 12.4., pak bych zkusila testík a pak uvidíš. Držím palečky a každopádně dej vědět 🙂

laucha
autor
10. dub 2014

@janinka186 taky jsem zvedava. Ms bolesti presly, ted mi je spis jen mdlo na zvraceni, spise slabo... A po prujmu mam zacpu. Bily vytok. Brisko me boli. Strasne me boli hlava, az se z toho mracim, ale teplotu nemam. Piju asi 2l denne vody, tak tim to snad neni... Dobra, projimadlo zatim necham byt. Pritel me chtel vezt rano na krev, ale vymluvila jsem mu to, ze pockame do toho 12. alespon.

janinka186
10. dub 2014

@laucha jj, dneska už máš 10. tak ještě vydrž zítřek a v sobotu testuj a pokud bude dušik tak to určitě zopakuj klidně v neděli a pokud bude sílit tak zavolej doktorovi 🙂 drží pěsti 🙂 buď je to viróza vypadající jako těhotenství, nebo to těhotenství je 🙂 snad to druhé 🙂

janinka186
10. dub 2014

@vera17 ahojky holky, tak jsem se přifařila do Vaší diskuse, ale i já měla podobné přínaky a bylo to hned první měsic po vysazeni HA. Tak nevím jestli se hormony musí nejdřive srovnat... Kazdopádně jsem taky nevěděla kdy a hlavne jestli vůbec ovuluju, tak minulý měsíc jsem nakoupila ovu testíky a měřila poprvé bazální teplotu, všechno spolu korespondovalo i bolesti po ovulaci a mimčo nikde, takže teď druhý cyklus opět testuju a zatím to nevypadá, že bych měla ovulaci stejně jako minule, takže tento cyklus odtestuju a pak už dál nebudu 🙂 stačí vědět, že k ovulaci dochází a zbytek bude na přírode. Jo a dle gynekologa je nejdůležitejší ovu hlen 🙂 tak nám vˇsem drzím pěstičky 🙂
@laucha

laucha
autor
10. dub 2014

tak ja mam smutnou zpravu, nebyla to viroza... Dneska ze me za obrovskych bodavych bolesti vytekl vetsi proud krve...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru