MS nepřišla ani po vyvolávací injekci, jsem těhotná?

eiwleen
15. kvě 2013

Ahoj holky snažilky a těhulky 😵, mám na vás otázečku. Měla jsem zpoždění MS 5 dní a TT negativní. Doktorka mi udělala utzv a dala vyvolávací injekci, už je to 7 dní a nic, MS nepřišla a ani mě nepobolívá podbřišek, tak jako vždycky. MS mám celkem pravidelnou, tak jsem z toho vyjevená 😲 ... Myslíte, že bych mohla být těhotná, i když byl TT negativní a na ultrazvuku nic neviděla? Děkuji moc za odpovědi a omlouvám se za možná trošku přihlouplý dotaz ☹

eiwleen
autor
15. kvě 2013

Moc už bych si přála vidět na testu // ☹

smoothie
15. kvě 2013

Tak mozne to je, ja to tak mela (az na tu vyvolavaci injekci). Nedostala jsem MS v terminu, udelala jsem si test a byl negativni. Gynekolozka mi ale rekla, ze zpozdeni je normalni, byla jsem mesic po potratu. Kdyz jsem ale nedostala MS dalsi dva tydny, udelala jsem si test znovu a test byl pozitivni. Na kontrole jsem ale byla v terminu MS kvuli kontrole po samovolnem potratu, v te dobe uz jsem byla tehotna, coz jsem ale nevedela a ani doktorka to jeste nepoznala. Tak nadeje umira posledni, drzim pesti

ofelieee
15. kvě 2013

I já to tak měla v podstatě stejně, testy byly dlouho negativní, na utz nic neviděl, dal injekci... a pak prostě jednou byl pozitivní test 🙂 držím palce!

eiwleen
autor
16. kvě 2013

Jé holky to jste mi zvedly náladu 😅, pořád tajně doufám, že to bude i můj případ, ale nechci se na to moc upínat, abych nebyla zklamaná, snažíme se už 8 měsíců a nedaří se, tak uvidíme a děkuji! 😉

jasminecek
16. kvě 2013

MS má čas přijít až za 14 dní po injekci, to mi řekla doktorka.

mavo
16. kvě 2013

@eiwleen MS by měla přijít do deseti dnů.... ještě vyčkej a zkus kdyžtak zase testnout 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru