MS nikde a test negativní, může být v 5tt brzy?

tynatup
10. led 2014

Ahoj potřebovala bych radu.Je to Měšic co jsem vysadila HA a tudiš si nejsem jista kdy přesně jsem to měla dostat ale jsem ji jista že už to mělo byt.Ale prostě nic místo MS mám byli hustý výtok,citlivá a bolavá prsa často v nich cítím pnuti.Přes kalkulačku jsem si našla že bych měla byt v 4+2 TT ale test je stále negativni.Už je to 28 dni od konce poslední MS.Co myslíte muže byt brzy na pozitivní test?? Miminko si moc přejeme.Děkuji za každou radu 🙂

sarkad2856
10. led 2014

@tynatup záleží kdy byla ovulacecitlivost testu,těhotná být můžeš,zkusila bych test za 2-3 dny další

lenkalenulka
10. led 2014

Jeste klido pockejte... ja jela pozitivni tri dny pred ocekavanou... ale kazda to ma jine a nekterym se ukaze treba az tyden po vynechani... nestresujte a pockejte bud ms prijde nebo ne... moje svagrovka se takhle kazdej mesic stresuje od cervna, radsi pockat par dnu a neresit😉

riakuk
10. led 2014

Já jsem měla u obou dcer testy pozitivní až tak ve 4. týdnu. Jinak vypadaly jako negativní.

andel777
21. srp 2016

Dobrý den mam dotaz mam ted 4den spozdeni menstruace s přítelem sme meli nechraneny sex asi před 3tydny testy mi ukazaly negativní dnes vecer sem mela světle cerveny jakoby hlen na vložce myslite ze bych mohla byt tehotna nebo se mi rozjede menstruace? Dekuji

blanuska22
21. srp 2016

@andel777 muzes byt tehotna ale opravdu kratce test ti to neukaze...co se tyce toho hlenu muze to byt cokoliv ja treba v 7 tt krvacela a mimco bylo v poradku...jesze pockej par dni jestli se nerozjede MS takdalsi testik🙂

andel777
21. srp 2016

@blanuska22 dekuji ti vis ja to dostanu vzdy nepravidelne vetsinou tak po 24-26dnech ted uz to je delsi no jak rikam 4 dny.testy sem si delala a nic je to brzo no ale spis me zarazil ten hlen ale fakt jen trochu.v krvi by to ale uz byt melo ne?

blanuska22
21. srp 2016

@andel777 ano jestli tehotna jsi tak by to v krvi melo byt .....vubec se netrap s hlenem muze to byt prichazejici MS ale take ne 4 dny zpozdeni je jeste malo kort kdyz nechraneny styk byl pred 3 tydnem tak je dost brzo me na testu vysla carka a jeste slaba az kdyz jsem byla v 5 tt

blanuska22
21. srp 2016

@andel777 jeste pockej par dni a zkus test znova kdyz by nebyl pozitivni a MS nikde tak zajdi radsi k doktorovy

andel777
21. srp 2016

@blanuska22 dobra dekuji za uklidneni sem stoho na nervy.mam teda jit na krev ikdyz by se mi rozjela MS?

blanuska22
21. srp 2016

@andel777 neni zac 🙂 no kdyz by se rozjela tak si mela jen zpozdeni tak na krev asi jedine po domluve s lekaremjelikoz test negativni a MS dorazi tak tam tehotenstvi nebude .. Na krev bych sla kdyby MS nedorazila a test byl slaboucd pozitivni tim padem by z ultrazvuku moc DR nevidel tak z krve se to potrvdi

andel777
21. srp 2016

@blanuska22 tak ja uvidim je fakt ze spousta zen menstruaci ma i tri mesice v těhotenství tak pockam pokud bude jina nez jindy tak se poradim s lekarem a nebo pockam do dalsi MS.kazdopadne dekuji.

andel777
21. srp 2016

@blanuska22 je mi ale divny i to spozdeni vetsinou to dostav jeste driv nez mam

andel777
22. srp 2016

@blanuska22 tak ja uvidim je fakt ze spousta zen menstruaci ma i tri mesice v těhotenství tak pockam pokud bude jina nez jindy tak se poradim s lekarem a nebo pockam do dalsi MS.kazdopadne dekuji.
@blanuska22 tak se mi rozjela MS

blanuska22
22. srp 2016

@andel777
@andel777 me teda vychazi podle ultrazvuki ze jsem otehotnela v kvetnu 2 dny pred MS a normalne jsem to v kvetnu jeste mela v cervnu uz pozitivni test a zpozdeni....mozne je ze si to myvala dri ale jestli jsi mela treba stres tak zpozdeni muze byt muze byt vice duvodu pri zpozdeni..moje kamaradka mela 9 dni zpozdeni test slabe pozitivni a za 3 dny to dostala navic z krve zjistily ze tehotna nebyla ze mela jen zvyseny hormon kazdy to ma jinak....tak teda preju at se brzo zadari 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru