Ms nikde, test negativní. Kdy si mám udělat další test?

annulinka
16. únor 2013

Nebo kdy k doktorovi když stále nic?? Prosím prosím .. Dělala jsem si naděje když konečně ms nepřisla .. Trochu mě to nic na těhu testu zaskočilo ..

evica22
16. únor 2013

Záleží na tom koľko ti meškajú. Mne sa po dvoch týždňoch meškania objavili až na druhom teste veľmi ale veľmi slabé čiarky, takmer ich nebolo vidieť. Potom som sa objednala k doktorovi a keď som sa k nemu dostala už som bola asi v 8 týždni, ale aspoň už bolo vidieť srdiečko( to by malo byť od 6 týždňa).

jjanniska
16. únor 2013

Jak dlouho MS neprisla?

pav001
16. únor 2013

Ahoj, mám úplně ten samý problém.Vydržela jsem s testování den po předpokládané menstruaci a negativní. Teď jsem 8 dní po a test stále negativní, začínám z toho být nervózní, protože mívám cyklus 28-29 a teď jsem na 35 a nevím proč. Nemocná nejsem, ve stresu nejsem 😒 .

veruska007
16. únor 2013

Mela jsem to samy, v prvnim tehotenstvi jsem mela // az ve tretim mesici... ted jsem mela pidi temer neviditelnyho ducha az po tydnu zpozdeni.

chateau
16. únor 2013

@annulinka To vypadá nadějně podle toho co tady čtu 🙂 Držím pěsti 🙂 Žádné CAR nebude třeba 😉

sany123
16. únor 2013

ahoj, no ja mam stejnej problem, 5ni zpozdeni, nic me neboli ani prsa ani bricho, jen kolena🙂 test je negativni tak nevim.

oezde
17. únor 2013

jakmile jsme se začli snažit o miminko, tak jsem začala mít nepravidelný cyklus 🙂 Může proběhnout i nějaký ten zánik oplodněného vajíčka (což se děje až v 60 procentech případů, kdy se vajíčko neuhnízdí nebo z jinýho důvodu zanikne), takže jsem testovala striktně až po více než týdenním zpoždění 🙂

renatalen
17. únor 2013

Ahoj, tak já jsem na tom zatím stejně. Mrcha nikde, test negativní. Prsa trochu bolí a bolí i vaječníky... U obou těhu jsem věděla už po týdnu promečkané MS, že jsem v tom. Testík hned ukázal ukázkové //. Už se mi ale 2x stalo, že jsem nedostala MS, test negativní, šla jsem k dr a ten píchl vyvolávačku se slovy hormonální porucha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru