MS o týden dřív a slabá, bolest prsou, výtok. Těhu?

surri
21. led 2014

Ahoj všem 😉 musím se zeptat protože opravdu nevím co dělat a tak třeba vice hlav více nazoru 😀

MS pravidelne co 28 dni .
Tento mesic jsem je dostala dřív o týden a trvali pouze 3 dny a dost slabě ... Pohl.styk nechráněný ( SNAŽÍME SE 🙂 )
Po tydnu me začlo bolet prsa zadá a u ledvin ... Myslela jsem ze mám nějakou infekci tak jsem šla jsem na gynekologii a tam vyšel test NEGA. Žádná infekce nic ale mela jsem fázi ovu ... Dnes, 7 dni po návštěvě gynekologa šílena bolest bradavek a všímám si modrých žil :-O porad chodím curat a mám žaludek jako by na vode ... TB 37,1-2 a bily výtok kremovy .
Co myslíte ? Muže to byt tehu?
Děkuji všem za kazdou odpověd .... A Všem hoooodne štěstí při čekání na čápa 🙂

missymici
21. led 2014

Klidne ano,... kdyz nemas zadnou infekci.Curala jsem take porad,od zaludku spatne,a citlive bradavky.Nezkusila si testnout?

surri
autor
22. led 2014

Ahoj 🙂 děkuji za odpověď xx

No ja test dělala 8 dnu zpět a nic ... Nevím zda ho dělat ...:-/
Každopádně jsem TB 37,2 porad .....
Ufaaaaa jsem opravdu zvědavá ...

nonnni
22. led 2014

@surri tak urcite muze, ale take to nemusi byt nic, splasene hormony, muze se ti opet schylovat k predcasne MS, nebo to muze byt vsehno vsugerovane...psychika je mocna...

Pokud jsi 7 dni od navstevy lekare, ktery videl, ze je ovulace (jako, ze jsi mela zrale folikuly?), tak test pred osmi dny neni vubec k nicemu a ted je jeste na dalsi brzo.Pockej alespon dalsi 4-5 dni, nejlepe do doby ocekavane MS...

Tve priznaky mohly a nejspis byly bourliva ovulace, to se stava. Hodne stesti!

Ja si jeste zive pamatuji, jak jsem se snazila o mladsi dceru a mela jsem tehotenske priznaky kazdy mesic...od zvraceni, po bolesti prsou, bricha, zvysena castost moceni, pachut v ustech, zvysena cichova citlivost, motani hlavy...a nikdy nic. Nakonec jsem otehotnela v mesici, kdy jsem byla presvedcena, ze se nemohlo zadarit, protoze mi nebylo nic...

Kazdopadne, ted se snazime o treti a scenar se opakuje...proste plasan 😒

BT 37.2 cca tyden po ovulaci neni smerodatny a bily, hutny vytok, bohuzel take ne...ale pokud vydrzi tak 16 dni po ovulaci, tak uz by to bylo jine kafe🙂)))

mmch, ovulace ti vychazi kolem 16.1.? to jsme vicemene nastejno, dej vedet, jak jsi dopadla🙂))

leni84
22. led 2014

@surri Ahoj, těžko říct..Příznaky by byly, ale víš jak to je - psychika dělá své..Vím, že to je dlouhé, ale stejně ti nakonec nezbyde nic jiného, než vyčkat do dne předpokládaného začátku menstruace a uvidíš..Na test je teď ještě brzy..BT se ti sice drží vysoko, což je dobré znamení, ale aby se podle zvýšené BT dalo téměř jednoznačně prokázat těhotenství, tak musí být BT zvýšená 18 dní od ovulace, jinak podle toho taky nic nepoznáš, jelikož normálně se drží zvýšená až do menstruace a někomu klesá až v průběhu menstruace..Každopádně držím palce, ať to dopadne! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru