Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

enalga
16. pro 2013

@leonakv Každopádně gratulace největší... dej vědět až to potvrdí Dr.

leonakv
16. pro 2013

tak tak, nejkrásnější dárek 🙂 já to dnes nevydržela a manželovi ukázala ale raději počkám na pátek k Dr.

llluckaaa
16. pro 2013

@leonakv Možný to jo 🙂 Nějak podobně vypadá můj test, ovšem dělaný až po několikadenním zpoždění MS. Já jdu taky v pátek k dr. 🙂
@enalga A já si dělám starosti, jak zvládneme 3 děti 😀 Radši počkej, ono je to pak na hlavu, jak člověk zkoumá test - proti světlu, v různých úhlech, aby tam někde vyděl ducha 😒 Já měla po zpoždění MS duchy, ale pak jsem ji stejně dostala.

leonakv
16. pro 2013

@enalga určitě dám vědět ať to dopadne jakkoliv 🙂

tinakari
16. pro 2013

Ahoj, myslíte, že to můžu považovat za to, že jsem těhotná? S partnerem miminko plánujeme a nechci sobě ani jemu dělat plané naděje. Děkuji.

pisisvori
16. pro 2013

@tinakari ten už je krásně pozitivní, gratuluju

tinakari
16. pro 2013

@pisisvori děkuji. je to jen 3 dny po očekávané MS. Takže půjdu pro dárkový papír, krabičku a přítel dostane jako dárek 🙂

llluckaaa
16. pro 2013

@tinakari Krásný pozitivní test 🙂 Gratuluji 🙂

jetynka
16. pro 2013

@tinakari Krásně pozitivní test, máš o dárek vystaráno 🙂, jen kup bačkůrky a test do nich schovej 🙂

leonakv
16. pro 2013

@pisisvori Nááádhera, gratuluju, u nás to snad dopadne stejně 🙂

tinakari
16. pro 2013

@jetynka bačkůrky jsou koupene, test schovaný v nich 🙂 ale do Vanoc to nevydržím, přítel toto překvapení bude vědět dřív...

enalga
16. pro 2013

Tak jsem si nakonec koupila ten příšerně drahej test ClearBlue a přeci jen počkám do pátku. To mám zrovna třicátiny, to by byl pěkný dárek 🙂 Ale musela jsem ho bezpečně ukrýt 😉

leonakv
16. pro 2013

@enalga A můžu se zeptat co je to za test a kolik tě stál?

agnesi
autor
17. pro 2013

@leonakv Gratuluju, je to krásný 🙂

agnesi
autor
17. pro 2013

@enalga Budu držet palce!!!!

agnesi
autor
17. pro 2013

@tinakari No tak ten je taky kráásnej 🙂

megy
17. pro 2013

@leonakv teď koukám na tvůj test a gratulace posílám 🙂 pěkný vánoční dáreček 🙂

enalga
17. pro 2013

@leonakv 216 Kč, jmenuje se Clearblue, digitální test

enalga
17. pro 2013

@agnesi děkuju, ale asi to nevyšlo, dělala jsem si test dnes ráno z ranní moči a vyšel negativní. Pomalu se smiřuju s neúspěchem. Asi je to psychikou ☹

leonakv
17. pro 2013

@enalga Ahoj to jsi zkoušela ten ClearBlue?

enalga
17. pro 2013

@leonakv Ano dnes ráno... negativní
😖

agnesi
autor
17. pro 2013

@enalga Hele, máš to teprve dostat, ne? Já si třeba dělala taky před tím, než jsem to měla dostat a nic tam nebylo. První fotky, co jsem sem dávala, byly tak těsně před tím, ne jsem to měla dostat a nic moc tam teda nebylo. Takže ještě není nic ztracený, třeba to fakt vyjde 🙂 Moc bych ti to přála!

leonakv
17. pro 2013

Dobré dopoledne holky, tak dnes jsem nakoupila nové testy a ráno opět zkoušela. Vypadá to dobře, čárky sílí na všech možných testech 😀 Na pátek jsem raději objednaná k Dr. máte někdo zkušenosti s tím jak bude vyšetření probíhat a jestli tam v tak brzkou dobu vůbec něco uvidí, jako aby mne neposlala domů s tím, že ať přijdu až po novém roce 😒

ladie
17. pro 2013

@leonakv no, podle mě ti udělá ultrazvuk, ale obávám se, že buď uvidí jen bublinku nebo ještě vůbec nic a objedná tě na později. Teda na později (cca za 14 dní/měsíc) tě objedná tak jako tak, protože teď ještě 100% nebude srdíčko.

leonakv
17. pro 2013

@ladie ale může teda určit na 100% jestli jsem těhotná i když tam bude třeba jen bublinka?

ladie
17. pro 2013

@leonakv pokud tam už něco uvidí (podle toho, jak má kvalitní ultrazvuk), tak to potvrdit může. Ale taky nemusí ještě nic vidět a těhotenství ti nepotvrdí. Na 100% by ho potvrdily odběry krve na hladinu HCG, ale podle mě je dělat nebude a kdyby náhodou nic neviděl, tak tě prostě objedná na jiný termín.
A neboj, podle testů těhotná jsi 😉

leonakv
17. pro 2013

@ladie děkuju moc za info, ale dokud to nebudu mít černé na bílém tak klidná nebudu 🙂

ladie
17. pro 2013

@leonakv tak kdyby nic neviděl, tak ho popros o krev na HCG (výsledky bývají do druhého dne).
Nebo si na ně můžeš klidně hned zajít sama na jakékoli odběrové místo. Vezmou ti trošku krve, zaplatíš cca 200,- a druhý den to budeš mít černé na bílém 😉

enalga
17. pro 2013

@agnesi moc děkuju...mně se tam neobjevuje nic a na ClearBlue testu je jasné Mínus.... ☹

enalga
17. pro 2013

@agnesi tak jako ty tvoje testy vypadají i ty moje..... dáváš mi určitou naději na úspěch agnesi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru