Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

cristynaxo
5. led 2014

@pisisvori a moc dekuji

cristynaxo
5. led 2014

jinak vsem co nasli na testiku dve carecky gratulace a jen at vse vydrzi a probiha jak ma 🙂

adeelka27
5. led 2014

@agnesi Díky za podporu 🙂 Pořád ale nevím, jestli to je možné. Poslední menses jsem měla 30.11. po Agolutinu, bylo zapotřebí, aby mi praskla cysta. Na kontrole 13 den cyklu byla cysta už pryč a folikul mi naměřili 19mm s tím, že nejspíš ještě poroste a proběhne ovulace. Zkoušela jsem ovu-testy, ale žádný nebyl pozitivní. Proto nevím, jestli bylo vůbec možné otěhotnět. Doktorka mi tehdy řekla, že šance je, ať zkoušíme. Jsem z toho pořád nějak mimo 😀

pisisvori
5. led 2014

@cristynaxo budu držet palce ať je to dobré.

verik2
5. led 2014

@cristynaxo ano ten clear blue přibližně ano.Do minuty ukázal plus,že jsem těhotná a do 3 minut jak dlouho, ukázal 2-3 tt.Ale spíš ty 3 teď možná začnu 4.Ve středu se objednam na gyndu.

verik2
5. led 2014

děkuji 😀 teď letět na gyndu.

cristynaxo
6. led 2014

@pisisvori tak na citlivejsim testu krasne dve carky :/ ..tak jsem z toho jelen..ve ctvrtek objednana na gyndu tak budu napnuta jak ksandy :D

cristynaxo
6. led 2014

@adeelka27 drzim palec 🙂

pisisvori
6. led 2014

@cristynaxo tak gratuluju, oni některé testy jsou šmejdy, tak udělej ještě zítra a ve středu a stejný test a uvidíš, jestli sílí🙂. Moc držím palce

cristynaxo
6. led 2014

@pisisvori spise jsem premyslela jestli nekoupit zase ten s tou nizzsi citlivosti...ale asi uz na testiky ordim..kdyz ve ctvrtek jsem objednana na gyndu....abych se treba zbytecne neradovala..preci jen pan doktor rekne jasne jestli tam je nebo neni
😉

cristynaxo
6. led 2014

@adeelka27 drzime palec 🙂 a vse mozne..priroda si to dle meho vzdy zaridi 🙂

adeelka27
6. led 2014

@cristynaxo děkuji moc za podporu..ve čtvrtek budu mít rozřešení 🙂 jdu k dr..

cristynaxo
6. led 2014

@adeelka27 no neni vubec za co 🙂
ja jdu ve ctvrtek tez k doktorovi tak jsem taky zvedava ...

adeelka27
6. led 2014

@cristynaxo včera odpoledne a dnes ráno jsem si dělala test jiné značky a oba krásně pozitivní, i ten odpolední...tak to už asi není náhoda 😀 jen aby to bylo OK 🙂 poslední týden mě pobolívají prsa a je mi pořád divně..někdy i v noci, že pak ani nespim... snad jsou to ty správné příznaky 🙂

cristynaxo
6. led 2014

@adeelka27 tak to nebude nahoda 🙂 budu drzet i na nohach :D ... me prave test s nizsi citlivosti ukazoval same dusiky...tak jsem koupila s vyssi citlivosti a tam krasne dve carky..tak nevim co si o tom mam myslet...ale jak pises...pobolivaji me prsa..i podbrisek uz asi tyden...a posledni tri dny je mi divne od zaludku ..tak pak pisni co a jak :D

verik2
6. led 2014

@adeelka27 každá má příznaky jiné,ale todle jsou tehotenske....já půjdu na gyndu ve středu,snad mě vezme bez objednání.Ale na testy už dlabu,nebudu zbytečně utrácet.Tak na gynde uvidí,zda tam něco je či ne...ale todle náhoda nebude.

adeelka27
7. led 2014

@verik2 dneska jsem schválně zkusila ten digitální Clear Blue a mám PLUS 2-3 😀 Na obyčejném "papírku" mám krásné dvě čárky a řekla bych, že je ta druhá zase o trochu silnější než před 2 dny 🙂

verik2
7. led 2014

@adeelka27 super já měla to samy jen mi to ukázal 2.1. takže jsme tehotny na stejno 😀 to je něco.Máš třeba facebook,že by jsme řešili co a jak mimina dělají 😀

cristynaxo
7. led 2014

dnes jsem to teda nevydrzela a udelala druhy test z balicku..a opet krasne dve carky...no utracet uz za ne nebudu..do ctvrtka to snad nejak vydrzim a bude uplne jasno 🙂 vsem co se chystaji k murdcum :D drzim palecky at tam prdolky opravdu jsou !

agnesi
autor
8. led 2014

@cristynaxo PŘEJU TI TO A MOC!!!!!

cristynaxo
8. led 2014

@agnesi dekuji a u tebe at vse probiha v poradku 🙂

cristynaxo
8. led 2014

@cristynaxo a mimochodem...mas pekné deti 🙂

cristynaxo
8. led 2014

tak toto jsem nechtela psat sobe ..ale Agnesi 😖 ...

verik2
8. led 2014

tak děvčátka mám potvrzenou graviditu tak 4-5 tt.Hurá 😀

cristynaxo
9. led 2014

@verik2 😅 juuuuuu grauluji moc moc moc ... ja jdu za dve hodky k mudr...tak uvidime ..

agnesi
autor
9. led 2014

@cristynaxo Děkuji za pochvalu dětí, ale oni jsou vždy všechny krásné 🙂 Budu držet palce, ať ti to vyjde!!!! Pak dej každopádně vědět 😉 @verik2 Tobě moc Gratuluji!!!! 🙂 A kdy máš termín?

adeelka27
9. led 2014

Holky, tak je to tady....dnes doktorka potvrdila 5.dokončený týden a na utz je mimís krásně v děloze 🙂 Kontrola 6.2. a pokud bude vše v pořádku, dostanu průkazku 🙂 Všem, co čekají na potvrzení od Dr. držím moc palce 🙂

andy2110
9. led 2014

@adeelka27 gratulaceee!!!!! 🙂

verik2
9. led 2014

@cristynaxo tak dej vědět jak jsi dopadla...

cristynaxo
9. led 2014

@adeelka27 gratuluji 🙂 jen tak pekne dal 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru