Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

nininka23
17. únor 2014

@katynka1 nezbyva nez gratulovat, je to cara jak blazen 🙂

ija1
17. únor 2014

@milalula tyhlety testiky jsou sileny, pac obcas ukazujou hrozne slaby carky, koupila bych si papirkovej (drmax nebo pepino), ja mela na papirkach dalnice a tady to bylo hrozne slaby.........

vejunka87
17. únor 2014

Potřebuju radu, dávám sem testy, vrchní dělaný ve čtvrtek dopoledne, další pátek ráno, pak je dnešní ráno a dnešní dopoledne. Vrchní je nějaký obyč. test z DM drogerie, pak jsou 2 Dr.Max a spodní pregnant. Co si o tom myslíte, že to byl ráno takové slabé a že ta čárka nějak moc nesílí. Ve čtvrtek jdu na gyndu tak se tam dozvím víc. Nemáte s tím některá taky zkušenost? Budu moc ráda za všechny názory 🙂 děkuji...

agnesi
autor
17. únor 2014

@vejunka87 Tak to je teda ale naprosto jasný 😉 Gratuluju 🙂

agnesi
autor
17. únor 2014

@katynka1 Gratuluju 🙂 Krááásný!

agnesi
autor
17. únor 2014

@milalula Taky si myslím, že ho tam vidím 😉

ija1
17. únor 2014

@vejunka87 kazdy test barvi jinak silne, ja to zkousela co dva dny na jedne znacce a fakt to rostlo... jinak gratuluju 🙂

vejunka87
17. únor 2014

@ija1 právě, že ty dva uprostřed jsou Dr. max, ten víc v pravo je dělaný v pátek ráno a ten víc vlevo dneska ráno a ještě zeslábnul a pak jsem si koupila jinou značku a udělala ještě dnes dopoledne a zase se tam objevila silnější čárka, tak nevím co si o tom myslet... Z dnešního poledne je ten úplně nalevo...

heduskak
18. únor 2014

ahojky holky jsem dnes 34DC, mám 5dní zpoždění. Na testu jsem měla před dvouma dny jen slabýho dušíka, dneska taky. Jinak před týdnem mě bolely prsa spíše mě pálily bradavky a byli citlivé na dotek, ted pocituju trošku zvětšení, mám už týden bělavý výtok, bolest v břiše už pár dní, a BZ mám už 5tý den 37,4 i mín ale pod 37 nejde. Občas se mi mitá hlava a mývám děsný návaly horka a o´to jsem strašnej zimouřivec. A mám strašně v puse už poslední 3dny ani vyčištění zubů nepomáhá. Jen testuju asi moc brzo. A čárku dušíka jsem měla na mamatestu a Gravitestu

sarriku
18. únor 2014

@heduskak ahoj, tak to bys měla být těhotná, pokud teplota neklesá ani po termínu ms, tak jsi snad v tom 😉.
já jsem to měla skoro stejně. bolely mě prsa, bradavky citlivý na dotek, motala se mi hlava a strašný návaly horka, příšerně jsem se potila, bolelo mě břicho jak kdybych to měla dostat, ale nedostala jsem to ;))))
a těhotenství potvrzené včera

heduskak
18. únor 2014

@sarriku a po jaký době jsi šla na gyndu? No já se taky potím jako blázen a to normálně sedím doma mám mikinu a tričko a ted nosím jen tílko a je mi akorát 🙂 taky mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat ale stále nic .) ale matou mě ty testy že jsou jen se slaboučkou čárkou, třeba se to ukáže ještě později 🙂

sarriku
18. únor 2014

@heduskak 26.dpo jsem šla na gyndu a viděla jen dutinku a tam takovou kuličku, žloutkový váček to byl, takže embryo ještě ne. Je dost maličké. Je možné, že jsem ovulaci měla později, protože mě podle ovulace vychází těhotenství na 6+2, ale doktorka říkala, že zárodek je 5-6. týden, takže doufám, že je to jen nějaký sek a mimčo se vyvíjí.

heduskak
18. únor 2014

@sarriku no já přesně nevím den oplození, ale ovulka podle netu byla 27ledna ale myslím že byla později, jinak by mi test už musel něco ukázat. Mě taky podle ovulky vyšlo že bych byla už ve 4týdnu, ale to by na testu už muselo být hodně vidět a né jen malinko. Plánuju v pátek dělat další test a nebo jít rovnou na gyndu na krev 🙂

heduskak
18. únor 2014

@sarriku je to dlouhý čekání, ráno mi vyšel pozitivní ovulační test, někdy naznačuje i těhotenství dřív než těhu test. Budu čekat do pátku pak budu dělat další test 🙂 co myslíš? 🙂

sarriku
18. únor 2014

@heduskak jojo, taky jsem o tom četla 😉, ale podle mě je to blbost, ovulační testy reagují na jinou chemickou látku než ty těhotenské.
Já vím, že to čekání je úmorné 😉😀, ale když budeš v tom, můžeš se přidat k nám na říjnovky 2014🙂, být tebou zajdu na krev, je to nejrychlejší způsob. Stejně ale pak budeš nedočkavě testovat, když už to teda bude na tom testu kudla vidět, když jsi podle krve těhotná, takže si nevybereš 😉)

werumka
18. únor 2014

@sarriku
@heduskak Ovulační testy skutečně zachytí těhotenství - jde o to, že LH a HCG jsou si velmi podobné. HCG je třísložkové a LH dvousložkové. Přičemž přesně ty dvě složky, které má LH, má i HCG. Takže proto ho ovulační test detekuje ("dřív" proto, že v době testování se na testu dohromady spojí HCG a mírná koncentrace LH, která je v těle pořád - testu je to jedno, ten je prostě citlivý na ty dvě složky obou hormonů). Těhotenský test nemůže detekovat LH, protože k tomu mu právě ta jedna složka chybí 😉

sarriku
18. únor 2014

@werumka to jsem nevěděla a ani to nikdy nezkoušela 😉)) tak snad to heduskak trochu uklidní

heduskak
18. únor 2014

@werumka @sarriku docela dost me to potesilo ze to tak je 🙂 takze kdyz mam na ovu testu dve viditelne carky kdy mam testovat z tehu testem? 🙂 mam fakt radost 🙂 takze je na 70% jisty ze jsem tehule? 🙂 dneska byl fofr v praci a dost me bolelo bricho :( ted uz je klidek 🙂

werumka
18. únor 2014

@heduskak Pokud ho máš jasně pozitivní a ovulace už proběhla, je to dost pravděpodobné 🙂

sarriku
18. únor 2014

@heduskak mě taky bolelo břicho, ale spíš jednorázově. ještě teď mě bolí a co říkala gynda, tak ještě pár týdnů bude☹ kdy chceš začít testovat? a kdy budeš mít zpoždění? nemáš myslím těch 5 dní zpoždění? a co teploty? Musíš testovat po ránu, kdy je moč nejkoncentrovanější.
Já testovala, když už jsem to fakt držela na krajíčku a byla pěkná tlustice a když jsem naopak se šla vyčůrat ještě jednou, kvůli manželovi, tak z té moči byla ještě extra slaboučká.

heduskak
18. únor 2014

@sarriku no zitra uz budu mit 6tej den zpozdeni, asi udelam test v patek 🙂 a teploty merim kazdy rano v 8 a mam 37,3 a trosku vic i min ale pod 37 nejde uz 5dni. Jinak vdelam z prvni ranni moce ale zkusim vecer trosku omezit piti. No taky to vzdy uz rano drzim na krajicku :D jen nevim jestli si nenacuram do nadobky malo nebo hodne :D curam do panaku :D a hned uplne prvni kapicky :D nebo mozna mam testovat drive? A mam doma jen mamatest a pepino, kterym mi radis testovat? ;)

sarriku
18. únor 2014

@heduskak ahojky 😉)) má se testovat ze středního proudu😀, ale jak chceš, každopádně pár kapiček ti stačit nebude, musíš to tam ponořit. Četla jsem, že mamatest dělá duchy, když ho namáčíš dýl.
Z mé zkušenosti stačí 5 vteřin, to je doba, která stačí, aby barvička začala vzlýnat🙂 A už jsi testovala dřív?
A zkusila bych pepinem, na mamatesty je hodně stížností.
Vydrž prťka🙂)))) Držím palečky.

heduskak
18. únor 2014

@sarriku dobre trosku odcuram a pak udelam :D ja to testovala vzdy z prvniho proudu :D tak mozna proto nemam na testech skoro nic a jen slaby dusiky :D uz vim jak na to ;) konecne mi nekdo poradne poradil, dekuji ti moc 🙂 tak asi udelam zitra test 🙂 a dam ti hned vedet 🙂 v kolik tu zitra tak budes? Ja az odpoledne asi ;)

sarriku
18. únor 2014

@heduskak no jsem úplně napjatá 🙂)))) já tady budu od rána, teďkom můžu.
Jsem zvědavá, jestli se přidám na říjnovky, no já bych nemohla, seš sympaťanda🙂.

heduskak
18. únor 2014

@sarriku no já tady budu až se vyspím, teď jsem přijela z odpolední 🙂 nevím jestli chci zítra dělat test :D možná až ve čtvrtek ;) přítel mi říká že jsem jak blázen :D :D taky seš sympaťanda 🙂

heduskak
19. únor 2014

@werumka je pozitivni 🙂 je na prvni pohled videt druha 🙂 i po zaschnuti je videt 🙂

werumka
19. únor 2014

@heduskak Supr a fotku máš? 🙂

heduskak
19. únor 2014

@werumka no vyfotím a dám sem ale dost to vybledlo od včera :/

heduskak
19. únor 2014

@werumka fotky mám ale mám na focení jen mobil a nic moc kvalita a nejde to moc vidět :/ včera to bylo vidět mnohem líp, a možná se to i vyšisovalo měla jsem to od včera na stole, chyba :(

heduskak
19. únor 2014

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru