Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

werumka
19. únor 2014

@heduskak Tohle bohužel pozitivní ovulační test není ☹ V organismu se LH vyskytuje po celý cyklus, takže taková čárka je běžná po celou dobu. V případě těhotenství jsou na ovulačním testu obě čárky stejně silné...

heduskak
19. únor 2014

@werumka když vjedeš výš v diskuzi je tam fotka s ovulačným testem včera jsem ho měla takovej jako je na tý fotce 🙂

werumka
19. únor 2014

@heduskak Zkusila bych testovat dál, pokud se jedná o těhotenství, mělo by to velmi rychle stoupat 🙂 pokud bude intenzita v dalších dnech kolísat, jedná se pouze o LH. Kdy jsi měla ovulaci?

luciebx
19. únor 2014

@heduskak ty testy z 16 unora jsou na stejne urovni jako ten tvuj test z dneska.. podle me to teda moc pozitivni nebude ☹ bohuzel, ja takovyhle duchy mivam kazdej mesic.. dusik je to sice peknej.. ale moc bych tomu nedavala.. jooo ovule mohla byt dyl.. takze tu asi jen vyckavvat.. a cekat.. a testovat obden.. zda sili.. sili nebo nesili a je to jasny

heduskak
19. únor 2014

@werumka no ovulace měla být podle výpočtu 29.ledna ale asi byla později, nevím kdy byla nedělala jsem ovulační testy. Odpoledne zajedu možná pro další ovulační.
@luciebx no já vím, ale proč všechny ty příznaky? :/ pořád bazální teplota, ráno v postely 37,2 každej den měřím ve stejnou dobu a pořád je zhruba stejná, větší prsa, bělavý výtok, bolest břicha.. Pokud do pondělí nic jdu na gyndu 🙂

luciebx
19. únor 2014

@heduskak ja mam vzdy bt nad 37 a ms stejne dorazi... sexik v plodnych dnech.. ovuli na sobe poznam. a taky nic... vytok mivam taky... ono kdyz si clovek vsugeruje ze by to mohlo vyjit.. ono se tk telo zacne I chovat vis.. ja nerikam ze ti to nevyslo.. ale podle dosavadnich tehu testu to moc nevypada.. ale ono se tomuze jeste klidne vybarvit..

heduskak
19. únor 2014

@luciebx jo to může se ještě vybarvit, já na to vůbec nemyslím jen když to tady takhle řeším, jinak nemám čas na to ani myslet, v práci lítám jako blázen a doma je taky pořád co dělat. No uvidíme bud nebude nebo bude 🙂

werumka
19. únor 2014

@heduskak Ony ty výpočty jsou jedna věc, ale málokdy je ovulace v cyklu vždy ve stejnou dobu. Ta druhá fáze je stejně dlouhá, ale ta první může být různá. Jak dlouho máš tyhle teploty?

marbejka
19. únor 2014

Ahoj holky dívala jsem se na tu fotku z předešlé stránky jak si tam jedna holka zkoušela udělat test a byl tam vidět jen duch té jedné čárky, která potvrzuje těhu. Před chvílí jsem si dělala test a taky mi to tak vyšlo, myslíte, že můžu být těhotná??? Manžel do mě omylem stříkl zhruba před 11 dny a teď šel na jistotu zhruba před 2 dny, ale myslím si že pokud bych byla těhu tak by to asi ještě ten těhu test nic neukázal. Jedno dítě už mám a u něj jsem to poznala až po měsíci a půl. ale teď už se asi dva dny cítím taková malátná až na omdlení, tak jsem si říkala, že asi málo piju, ale třeba je to tím že můžu být těhotná ne?? Co vy na to??

heduskak
19. únor 2014

@werumka merim uz 6 dni vzdy rano v 8 nez vylezu z postele, pak merim v 11hod a vzdy 37-37,5 a pak odpoledne v 14hod nez jdu do prace 🙂

werumka
19. únor 2014

@heduskak Teplota během dne už nemá důvod, důležitá je ta ráno, než vstaneš. Pokud bys měla takto vysoké teploty déle než 16 dní, tak je velká pravděpodobnost těhotenství. Ale pokud jsi měla ovulaci třeba teprve před deseti dny, tak je brzo na testování i na závěry. Měření a testování určitě napoví, uvidíš 😉 držím palec 🙂

anit_001
19. únor 2014

@marbejka A kdy máš dostat ms? No možné to je, že jsi těhu. A nějaké další příznaky máš? Mně je taky slabo, cítím se nějak jinak.. těžko popsat, ale test zatím negativní. Nebo neumím hledat duchy 🙂

marbejka
19. únor 2014

@anit_001 Ahoj MS mám dosta zhruba kolem 23.2 takže počkám zda ji dostanu, ale přála bych si být těhotná.Ale takového ducha na testu jsem ještě neviděla u malého jsem to měla úplně jasné. Byli tam dvě viditelné čárky ale teď ...... a jiné příznaky jsem měla asi tak po třech dnech oplodnění, že jsem se dívala na kdopak to mluví na DVD a chtělo se mi brečet 🙂

marbejka
19. únor 2014

@anit_001 Víš já jsem si to zkoušela týden po styku a taky jsem tam nic neměla. A teď tam mám po 11 dnech malého ducha asi 🙂

anit_001
19. únor 2014

@marbejka Tak to jsme na tom úplně stejně. Taky bych to měla dostat 23., zkusím test ještě v pátek. U syna jsem měla taky rovnou 2 dálnice, žádného ducha, ale to jsem si dělala test den před termínem ms. Řekla bych, že to co píšeš vypadá dost nadějně, i ty nálady, slabost. Já to mám taky tak, i je mi malinko blivno, ale ne tak, že by se mi chtělo zvracet, jen prostě nějak divně no 😅 Já si test dělala včera a nic, tak počkám do pátku a pokud taky nic, tak počkám jestli ms přijde nebo ne.

anit_001
19. únor 2014

@marbejka Taky počkej tak den dva a udělej si nový test, mělo by to sílit 😉

marbejka
19. únor 2014

@anit_001 Taky je mi tak nejak divně ale nevím. Možná si to člověk jen v sugerovává 🙂 Moc bych si to přála, i když manžel by chtěl, aby aspoń jednou se mohl snažit dýl než na poprvé 🙂 U malého to vyšlo hned a to druhé pokud to výjde tak to bude taky na poprvé 🙂 Já si to zas zkusím až tak za dva dny, tak snad tam něco bude 🙂 Te´d se na to zas dívám a už tam zas skoro nic nejde vidět jen hooodně slabě, ale vím že to vždy cky po zaschnutí vybledne tak uvidíme. A když před hodinů jsem tam viděla slabého ducha tak teď tam vidím jenom dušíka. tak uvidíme a snad ti to taky výjde 🙂 Ještě že máme obě před menstruací, aspoń budem vědět do týdne zda MS dorazí či nikoliv 🙂

marbejka
19. únor 2014

@marbejka Zítra se tu ukážu pokud bude čas prcek už bude stávat tak zatím a držím pěstě 🙂

anit_001
19. únor 2014

@marbejka Jsme se hledaly.. nám to s prvním vyšlo taky napoprvé - jen jsme to jednou "zkusili", takže jsem to vůbec nečekala a byl to šok, že jsem těhotná. A ted, kdyby to vyšlo, tak taky napoprvé a to jsem si říkala, že to opět jenom zkusíme a pokud nic, tak na mimi začneme pracovat nejdřív v létě. Přecejen máme čas a syn je ještě malý. Pokud by to ted vyšlo, tak by byli od sebe 20měsíců 😅 🙂

danielka1985
19. únor 2014

@anit_001 ahoj holka, jsem tě hledala:D...jinak jsem 33 dc, a ms nikde:-/..test včera byl negativní, a nejhorší na tom je, že jsem nikdy neměla takové spoždění, ms mívám 28-31dc, a furt nic a navíc mi nic není,jen jsem hladová furt..takže asi půjdu příští pátek na injekci🙂..pokud mě nedostihne mrška

anit_001
19. únor 2014

@danielka1985 ... a našla 🙂 mě je blbý vám psát do těch prosincovek... 😒 no, to je načase navštívit doktora. Stejně je to divný, první měsíc se snažíte a zrovna má ms takové zpoždění... To je taky trošku haluz. K doktorovi bych si zašla a třeba budeš příjemně překvapená, nebo dostaneš injekci a vyřeší se to taky. Doufám, že u mě se to rozsekne dřív... test pořád negativní, příznaků plno... v pátek testuju 🙂

danielka1985
19. únor 2014

@anit_001 v pohodě...já taky brouzdám různě, sbírám zkušenosti, a ráda poklábosím🙂...no, nějak se snažíme,ale takovým způsobem,že jen je častější mazleníčko...jinak moc na to nemyslím, spíše se ptám, jestli je to normální, jako tohle...jinak jsem se dívala na jonášovu metodu a dle ní toho měla ovulka být 15tého,ale zase to je takové pochybné, já jsem nespozorovala ovulační hlen vůbec, místo toho jsem měla vodnatý výtok,jako učůrnutí, tak nevím..ted je to celé divné,..ale nemám moc čas to nějak řešit, ted řeším auto, někdo mi ho chtěl ukrást,ale nedostal se přes zámky,takže mám oba zámky v prdeli a do auto se nemohu dostat ani já:-/

anit_001
19. únor 2014

@danielka1985 teda, tak hlavně že ti ho neukradli, i když co s tím zámkem to teda nevím 😒 Já těm výpočtům ovu moc nevěřím, já třeba výtok nikdy nepozorovala, nebo jen trošku, navíc mi vychází kalendářově jindy, než opravdu je.

danielka1985
19. únor 2014

@anit_001 tjn..takže uvidíš v pátek🙂si tě tady někde najdu:D...já si počkám na návštěvu gyndaře..dala jsem si i na příští čtvrtek upomínku, že v pátek mám jít, jinak na to zapomenu:D...takže už se těším natvé novinky🙂...no se zámkama to bude sranda, hlavně finanční:-/

anit_001
19. únor 2014

@danielka1985 Já ti napíšu v pátek, jak jsem dopadla 🙂 Tak třeba budeš mít u dr překvápko místo injekce 😉
Snad nebudou ty zámky moc drahé, ale je to teda pech ☹ Nám takhle rozbili okno u auta - prohledali auto, vzali co našli, sice tam nic nebylo víceméně, ale i tak, okno jsme museli nechat vyměnit... 😠

danielka1985
19. únor 2014

@anit_001 už se těším až dáš vědět...nemyslím si, to bych měla včera pozitivní test...jinak to naštve s okénkem,dle mě začli,ale pak si všimli, že mám všechna okna construct :D,tak to nechali:D

janina419
13. bře 2014

Dusik je tam videt

werka123
18. pro 2014

Dobré ráno maminky 🙂 včera jsem byla u doktora s tím že mám 6 testu pozitivnich 🙂 vzal mě na vyšetření a je to tam 🙂 sice malá tečka ale je tam 🙂

naxii
15. led 2015

Tak po roce zase dušíček 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru