Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

agnesi
autor
2. říj 2013

@kristl85 O to už se tak nebojím, protože si prostě říkám, že to zdravý bude a basta 🙂 Mám už doma dvě, ale u prvního jsem byla v Anglii a bylo mi 20let, byla jsem takový ztřeštiprdlo, takže to mi uteklo, druhou jsme počali když malýmu byl rok, takže to jsem ani neměla čas sledovat, jestli jsem těhotná a ani nevím, jak těch 9měsíců uteklo. Ale teď už jsou to 4roky od druhýho porodu, pracuju z domu, děti jsou ve školce, manžel v práci, já sama doma a ten čas je děsnej! Navíc sedím u počítače, takže co chvila si hledám příspěvky a diskuze a jdu se z toho všeho zbláznit!!! 😀

agnesi
autor
2. říj 2013

@kristl85 A ten test od MAXE se prodává v lékárně? A to je digitální anebo obyč? A nevíš, kolik stojí? Já už za testy utratila skoro 3stovky (za ty obyč), že si říkám, že jsem si rovnou měla koupit nějakej dražší a přesnější v lékárně 😝

asus
2. říj 2013

@agnesi test digitalni ma Dr Max Těhotenský test Clearblue digitální stoji kolem 200 kč a určuje přesně kolik týdnu si těhotna a neukazuje duchy 😉

kristl85
2. říj 2013

@agnesi Jj v lékárně, vetsinou v Kauflandu nebo v glóbu su. Stoji cca 30kc. Jasne ja to teda ani nepocitala;))) dražší není potreba ty levný sou ok, ten digitalni je pro ujištění zádné proužky proste bud jsi nebo ne;)

agnesi
autor
2. říj 2013

Achjo, mám dilema... Koupit anebo počkat do neděle 😒

maikkynna
2. říj 2013

@agnesi To ti závidím, jak jsi optimistická. Já už jsem tak nějak přesvědčená, že to zase nevyšlo. Test negativní a tím to pro mě končí :(

agnesi
autor
2. říj 2013

@maikkynna Ale neee, to nesmíš!! Na můj test předtím většina reagovala pozitivně a teď tam zase nikdo nic nevidí. A já se uklidňuji, že je na to ještě brzy. A určitě je, lékaři by mi poradili, ať si to udělám nejdřive! 10dní po možném oplodnění a já mám dnes 9. den. Tak co chci? Co čekám? Samozřejmě že dvě čárky 😀 , ale uvnitř sama vím, že je na to ještě fakt moc brzy... Příroda to má moc dobře vymyšlený 😉

elis_two
2. říj 2013

@agnesi Na fotkách je čárka vždycky slabší. Klidně si udělej test zítra, ale kup si citlivější test. Taky stojí nějakých 30,-. Ten drahý ClearBlue je podle mě zbytečný. Ukazuje, jak dlouho jsi těhotná, ale o to Ti v tuhle chvíli stejně nejde 😉

@agnesi
@maikkynna Holky, držím vám pěsti! Snažte se nějak zaměstnat, ať se neužíráte. Chce to klid. I když to se snadno říká, já vím ☹

eliza2
2. říj 2013

Testuješ se moc brzo, nejčastěji bývá viditelný duch tak 11 až 12 den po oplodnění a to testem citlivostí 10. Takže kup si mamatest jsou tam dva testy s citlivostí 10 a uvidíš jak to dopadne.Držím pěstičky aby to vyšlo. 🙂

agnesi
autor
2. říj 2013

@elis_two A jaký si myslíš, že je nejlepší? Ten od dr. MAXE, jak mi tu už bylo doporučeno několikrát? Já myslela, že když je napsaná citlivost 25, tak je to lepší, než když je 10... Asi jsem ještě děsnej laik 😀

agnesi
autor
2. říj 2013

@eliza2 Jj, takový mají v TETA dorgérce, nevím, jestli je to přímo mamatest, ale má citlivost 10. Tak si hned odpoledne půjdu koupit 😉 Myslela jsem si, že je horší, než s citlivostí 25... 😀

agnesi
autor
2. říj 2013

A udělám si ho "až" v pátek 😉

elis_two
2. říj 2013

@agnesi Skutečně, citlivost 10 je vyšší, než 25 😅 To je čudné, co? 😀 Já už ani nevím, co jsem měla za test. Ten Mamatest je hodně chválený, určitě se na něj zeptej. Máš 2 zdravé děti, tak to ten tlak není takový, jako když se člověk snaží o první, ne? Když jsi to dokázala dvakrát, coby se nepovedlo i potřetí 😉

eliza2
2. říj 2013

Není to čudné vůbec, je to logické, test je udělaný na citlivost hormonu hcg, takže stačí aby v moči bylo aspoň 10mlU/ml a test je pozitivní, takže zachytí ještě před očekáváním ms, ale citlivost 25 až v době očekávání. Ale vše záleží na růstu hormonu hcg a ten je vylučovaný až po zahnízdění vajíčka vajíčko se zahnizďuje od 7-11dne po oplodnění nejčastěji je to ten 7 či 8 den. 😉

agnesi
autor
2. říj 2013

Holky moc děkuji za vysvětlení, připadám si teď trochu hloupě, když už mám dvě a toto nevím 😀 Je pravda, že první dvě šly hladce, hned napoprvé, tak si říkám, že proč by to nemělo jít napotřetí, ale jeden nikdy neví 😉 Teď jsem se šla zaměstnat uklízením kuchyňské linky + vařením obědu, tak mi to trochu víc utíká 🙂

eliza2
2. říj 2013

agnesi já vše zjišťovala také až při snažení o třetí mimi, dnes jich mám už pět 😀

agnesi
autor
2. říj 2013

@eliza2 Já jsem se dívala, myslela jsem, že špatně vidím 🙂 Ale klobouk dolů. máš můj velký obdiv!! Já sama jsem z velké rodiny, vím jaké je to báječné, když se všichni slezeme, teď už i sourozencům také přibývají dětičky, takže o zábavu nikdy není nouze a vím, že když přijedeme k našim, před půlnocí se prostě spát nejde 🙂 Hrajeme stolní hry, karty nebo jen tak při vínku klábosíme a toto jsou chvíle k nezaplacení... A to samé chci svým dětem dopřát taky. Dvě mi přijde děsně málo, teda vzhledem k mýmu věku, ještě bych chtěla stihnout 2 🙂 Lichej počet nechci a 6 už je na mě moc 😀 Navíc to chci stihnout do 30let, protože ve 40 potom budu mít klid 😀 První na vejšce, druhá těsně před ní a poslední dvě kolo 10let, takže budou samostatní. Takhle jsem si to naplánovala 😀

eliza2
2. říj 2013

Také jsem plánovala, ale život jde jinak než chceme 😕

agnesi
autor
2. říj 2013

@eliza2 Víš kdy se Bůh nejvíce směje? Když si něco plánujeme 😉

eliza2
2. říj 2013

Jo tomu věřím.Takže budem plánovat, abychom měli veselo tam nahoře. 😀

agnesi
autor
2. říj 2013

@eliza2 😀 😀 jj 😀

agnesi
autor
3. říj 2013

Tak musím přečkat další den, dala jsem si slib, že vydržím s testováním minimálně do zítřka, nejlépe ale do neděle. Dnes to snad uteče rychle, ve 12 jdu pro Máju do školky a povalíme do baletu, po skončení s ní půjdeme vyzvednout Samíka, chvilku ještě budeme venku (snad to počasí dovolí) a potom domů a to už utíká rychle 🙂 Zahrajeme nějakou stolní hru, navečeřet, Večerníček, vyčistit zuby, přečíst pohádku a spát 🙂 A já s nimi, protože čtvrtky mě vždy totálně vyřídí 😀 Navíc jsem poslední dobou děsně unavená. Zítra si asi zajedu koupit nějaký zimní pěkný botky do Brna, takže to je dopoledne a část odpoledne také zabité, v sobotu možná pojedeme na houby (pokud nezamrznou 😀 ) a v neděli má neteřinka křtiny. Takže to uletí jak voda a třeba potom zjistím, že se zadařilo 🙂 Tak moc bych chtěla.....

maikkynna
3. říj 2013

@agnesi A já jsem čekala, že uvidím, jak si dnes testovala a máš dvě // 🙂 Jsi dobrá, že vydržíš. Já po včerejším negativnm testu končím, ale třeba další měsíc bude překvápko 🙂

Čtu, že pojedeš zítra do Brna. Bydlíš u Brna?

agnesi
autor
3. říj 2013

Jj, jsem z Tišnova 🙂 Mně se nechce stresovat, stejně to neurychlím a nechci být zase zklamaná, když mi ten poslední nic neukázal... Prostě počkám a hotovo 🙂 A věřím, že i tobě to vyjde!!

maikkynna
3. říj 2013

Taky bydlím kousíček od Brna 🙂 Já dnes odpoledne pojedu do města do lékárny pro čaje, zrovna dnes mi došly a budu poctivě pít do další ovu 🙂

llluckaaa
4. říj 2013

Ahoj, s dovolením se sem vtírnu 😉 Co si myslíte o tomto testu? Je z dnešního ráno. Vidíte na něm něco?

pisisvori
4. říj 2013

@llluckaaa já teda moc nic nevidím, ale když je tam duch tak to na fotce být vidět nemůže🙂

llluckaaa
4. říj 2013

@pisisvori Já už si nejsem jistá tím, co vidím 😅 Přijde mi, že duch se tam ukazuje, ale třeba může být jen přání otcem myšlenky 😖

agnesi
autor
4. říj 2013

Připadne mi, že tam něco děsně slaboulince vidím 🙂 A kolikátý den po ovu by to asi mělo být?

maikkynna
4. říj 2013

@llluckaaa Já jsem expert přes duchy :D a také tam něco vidím, ale je pravda, že vidím vždy ducha i na svých testech a ostatní ne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru