Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

staninka77
10. říj 2013

@agnesi -Dívám se že bydlíš kousek ode mně já bydlím přímo v Blansku,neznáš náhodou Romanu Dubčekovou bydlí přímo nad Teskem 🙂 🙂 🙂

kristl85
11. říj 2013

@agnesi Gratulujííí🙂 ja to vedela, mela jsi stejne neviditelnyho ducha jako ja v cervenci🙂)))

agnesi
autor
11. říj 2013

@kristl85 Děkujííííí 🙂

agnesi
autor
11. říj 2013

@staninka77 Tak to nepoznám, my bydlíme úplně nahoře v nových, takže z téhle oblasti ne-e, pokud teda nechodí s děckama do školky, ale to bych ji poznala jen podle tváře, jméno mi nic bohužel neříká....

staninka77
11. říj 2013

@agnesi -Romča,kdysy bydlela přímo na škole,pak se odstěhovala a je to rok a něco co bydlí znovu v Tišnově,přímo nad teskem,ale to vubec nevadí má už větší děti tak do školky nechodí.
😉

staninka77
11. říj 2013

@kristl85 -Tak i tobě mocinky GRATULJI k těhulkování a halvně že testík se pak ukázal. 🙂 🙂 🙂

agnesi
autor
13. říj 2013

@staninka77 Díky moc, no už se nemůžu dočkat, až budu mít toho prcka u sebe 🙂 Těhotenství i porod jsem si užila 2x a do třetice to není nic, co bych podstoupila s radostí. Doufám, že mě tady za to neukamenujete, ale ani jedno těhotenství jsem neměla moc oka a porody byly příšerný (no který ne, že?). Takže proto.... Ale jinak se na mimi moc těším, po mamce jsem docela mateřský typ 😉 😀

maikkynna
13. říj 2013

@agnesi Moc moc moc gratuluji 🙂 Mám hroznou radost ....

agnesi
autor
13. říj 2013

@maikkynna A ty co, tentokrát to nevyšlo?? Moc na tebe myslím! 🙂

maikkynna
13. říj 2013

Měla jsem místo MS pouze špinění, nedělala jsem těhu test, ale myslím pozitivně. Raduji se z ostatních úspěchů... např. z tvého 🙂

agnesi
autor
13. říj 2013

@maikkynna Jééé děkuji, tak to je od tebe moc pěkný 🙂 Tak si ten testík udělej, jsem děsně zvědavá 😉

eliza2
13. říj 2013

jestli jen špinění, tak to je v těhu normální já to tak měla u třech těhu, takže směle do testu 😉

agnesi
autor
13. říj 2013

Jj,taky si myslím, že ta naděje je tam daleko větší, než si myslíš 😉

maikkynna
14. říj 2013

@agnesi
@eliza2 Holky dnes koupím test a uvidíme. Já jsem to špinění měla poslední MS, pak jsem si dělala testy , ale byly negativní. Dnes bych měla dostat MS, ale zatím to nevypadá.

agnesi
autor
14. říj 2013

@maikkynna Držím palečky!!! Hned dej vědět, jak si dopadla 🙂

maikkynna
14. říj 2013

@eliza2
@agnesi Tak jsem si ped chvílí udělala test. dnes měla dorazit MS.. test negativní... jak jinak....

agnesi
autor
14. říj 2013

@maikkynna To je mi moc líto, asi už by tam měla být aspoň slabá čárka, ale viditelná.... Tak budu držet palce, aby se zadařilo co nejdřív!!!

staninka77
14. říj 2013

@agnesi -A mužu zeptat co jsi měla za problémy,taky jsem to poslední těhotenství nebyslo OK,ale vše jsme ustály a doladlo do perfektně.
A kde jsi rodila v jaké porodnici.
Držím ti palečky jistě třeba bude mimísek tě poslouchat a další bude nejlepší i prod si užiješ. 🙂 🙂 🙂

staninka77
14. říj 2013

@maikkynna -A kdy měla menzes dojít,jíinak se to muže ukázat až po týdnu po vynechané menzes.
Držím palečky aby ti to vyšlo. 🙂

agnesi
autor
14. říj 2013

@staninka77 Až po porodu druhé dcerky jsem od ségry zjistila, že jsem hlavně u synka měla akutní selhávání ledvin.... Ale nevěděla jsem to, tak možná proto to dopadlo dobře, ale je zvláštní, že i přes to, že jsem si stěžovala na nesnesitelné svědění noh a ruk mi na to doktor nic neřekl. A o břichu ani nemluvím, to jsem měla rozškrábané také až do krve... 😒

staninka77
14. říj 2013

@agnesi -taky jsi si užila,moje kamarádka už měla u třetího problémy z ledvinama a pak se jí ještě narodily dvě děti,vubec nevím jak to zvládla.
Držím palečky třeba to bude uplně jiné těhu.
To svědění muselo bejt hodně nepříjemné,a nevíš z čeho to vubec bylo.

maikkynna
15. říj 2013

@agnesi Začínám být docela smutná, ale ještě je čas. Říká se, že do roka by se měla zadařit.

@staninka77 Ahoj, MS měla dorazit včera, podle výpočtů z minulého měsíce. Moje MS bývá nepravidelná :/ Jinak jsem začala s měřením BT a pořád mám 36,9.. předpokládám, že před MS je to normální ne?

agnesi
autor
15. říj 2013

@staninka77 Svědění si nedokážeš představit, svědily mě plosky noh, dlaně ruk a břicho, všechno jsem to měla rozškrábané fakt až do krve... Už mi ostatní museli držet ruce, abych se pořád neškrábala 😒 A i v noci jsem to prý dělala, t mi říkal manžel.. Ale dobrý, děti jsou zdravý, donošený až do konce, oba byli obříci, syn 4 100g a 53cm a dcerka 3 900g a 50cm, tak tam asi byli spokojení 😉 Teď jsou z nich požižvíci, Samík ten bude vyšší a hubenší po tatínkovi a Mája ve svých 4letech nosí pořád velikost 92-98 a s oblečením váží 15kg 😀 Jinak to svědění právě bylo ze zadržované vody, protože mi ledviny nepracovaly 😒 Taky jsem u Samíka měla +20kg a jen 13kg jsem nechala za 4dny v porodnici! Takže voda.... U Máji jsem už tyto problémy neměla a přibrala jsem ukázkových 13kg, ale tam jsem zase měla jiný problémy, chytla jsem totiž tam dolů herpes, vůbec nevím kde... Ani člověku, kterýho bych nejvíc na světě nenáviděla, bych tohle nepřála ☹ Tak jsem zvědavá, co mě čeká do třetice 😝

agnesi
autor
15. říj 2013

@maikkynna Nebuď prosím smutná, já věřím, že se brzy zadaří, fakt moc ti to přeju!! Někdy si říkám, že je ten svět občas nespravedlivej... Někdo má děti hned a nechce je a ten kdo by si je zasloužil nejvíc, tak nemůže ☹ Ale tobě se toto nestane, vám se to totiž brzo podaří 😉

maikkynna
15. říj 2013

@agnesi To máš pravdu, svět je nespravedlivý, ale když na mě přijde pocit smutku, tak si říkám, že jsem vlastně spokojený člověk. Já jsem člověk s vlastností, kdy potřebuji všechno hned a nemám ráda, když mi něco nejde nebo když se mi něco nedaří. O to je to těžší. Kdyby aspoň ta MS byla pravidelná. Tolik nakoupených čajů,, kapek a testu.. tolik peněz utracených a stále nic.

agnesi
autor
15. říj 2013

Já to mám úplně stejně. Pokud není všechno hned, jsem buď nervózní nebo protivná a naštvaná. Blbá vlastnost 😒 Já teda nikdy nepravidelnou MS neměla, vždy max 2dny zpoždění, někdy i o den dřív, ale nikdy ne víc a věřím, že to je pěkně naprd, protože vlastně ani nevíš, kdy máš ovu. Takže to si asi budeš muset měřit, aby si měla jistotu, kdy se to zadaří. Přeji vám, aby to bylo velmi brzo!! 🙂

suzief
15. říj 2013

@maikkynna jsem na tom stejně☹

suzief
15. říj 2013

@maikkynna úplně ti rozumím, i já bych nejrači všechno hned a jak to nejde podle plánu, jsem z toho rozhozená☹aktuálně aby se ze mě nestala šílená snažilka, tak si hledám nějakýho koníčka....

maikkynna
15. říj 2013

@suzief Ahojky, taky budu muset něco vymyslet, abych na to nemyslela. Pokud na něco přijdeš, ta se ráda nechám inspirovat 🙂 Jak dlouho se snažíte vy?

eliza2
15. říj 2013

@maikkynna míváš ms vždy tak slabou? Jestli ano naznačovalo by to nízkou sliznici a to je špatné.Jde to zjistit ultrazvukem. A teplota před ms by měla být tak 36,9 až 37,3 prostě 14 dní by měla být nahoře, zapisuješ si jI?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru