Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

agnesi
autor
7. lis 2013

@naxii No těhotná bych snad měla být, prsa mi neskutečně povyskočily a i bříško už mi vykukuje. Velikost už jsem musela zvýšit o jedno číslo, ale nahoře jen jedno kilo. I když, v 9.tt žádná sláva 😒 Potvrzený to zatím ještě nemám, na kontrolu jdu až v pondělí, ale snad bude všechno v pořádku 🙂

naxii
7. lis 2013

No to je peckaaaa 🙂 drzim palecky ;) takze treti?

naxii
7. lis 2013

@agnesi

Me vlastne nakoly prsa, protoze me hrozne boli.. To ue je citim pred ms, je normal ale ted uplne hrejou a pozoruju, ze sem tam se objevi kapka mleziva..

clairinka
7. lis 2013

@agnesi Nechci ti brát iluze, ale spermie mají životnost až 7 dní, pokud jsou v plodném hlenu, tak mají větší šanci vyržet až těch 7 dní. Vajíčko má životnost 12-14 hodin. Pokud tedy nejdojde po ovulaci (vyloupnutí vajíčka z folikulu vaječníku) do těch 16 hod k oplodnění, tak se stane ňáká chemická reakce a i kdyby tam pak přijelo hromada spermií, tak smůla a už nejde otěhotnět

agnesi
autor
7. lis 2013

@naxii Jj, třetí, snad je v pořádku. V pondělí budu vědět víc 🙂

agnesi
autor
7. lis 2013

@clairinka Oka 🙂

naxii
7. lis 2013

Tak v pondeli se sejdem, a povime si 🙂 tak tfuj tfuj tfuj ;)

agnesi
autor
7. lis 2013

@naxii ty už bys měla taky třetí, kukám 🙂 Paráda 🙂

naxii
7. lis 2013

Jj mam kluky 5 a 8 🙂

naxii
8. lis 2013

Tak dneska čistě negativní ..

marcellllka
8. lis 2013

tj dneska rano mi bylo jak po opici:D, ze by?
k tomu dostavam "chute":D a to vzdy pred menzes:/:(, tak tet nevim hehe, pristi tyden dokud mrcha se nedostavi valim na gyndu tak jsem zvedava no....

mrnous81
8. lis 2013

Dneska se měla dostavit, je mi pár dní tak nějak už všelijak, test negativní, tak jsem zvědavá,co se z toho vyklube 😉 Ale mám teď hodně náročné období plné stresu,tak to připisuji tomu,i když nevím,když mám stres tak se MS dostaví spíš o pár dní ještě dříve ... ☹

marcellllka
8. lis 2013

no v pondeli si zajdu na krev, at mam jasno....,nez plasit atd...,da se to ne? poznat z krve hned???a muzu zajit na krevni centrum a tam rict???gyndu mam trosku z ruky, a krevni cetrum mam bliz....,

mrnous81
8. lis 2013

@mrnous81 Podbřišek mi pobolívá mírně,spíš lehce jako by se měla dostavit MS ... ale cítím dost velký tlak pod hrudníkem v tom trojúhelníku,je mi tak nějak divné,na zvracení,bolí mě v kříži,jsem unavená,podrážděná ... Tak nevím,co si o to myslet ? Já vím,chce to vyčkat,jsou to jen spekulace 😉 ale je to těžké,ta nejistota ...

naxii
9. lis 2013

Já jsem to též stále nedostala .. už spíš přemýšlím, jak si srovnat hormony, pije někdo kontryhel ?

agnesi
autor
11. lis 2013

@naxii Tak jsem po kontrole 🙂 Má to hlavičku, na ní dvě očička, dvě ručičky, dvě nožičky a to nejdůležitější - bije i srdíčko 🙂 A je tam jen jeden prcek 😉 Zatím vše v pořádku, uvidíme na další kontrole za 3 týdny, co bude 🙂

agnesi
autor
11. lis 2013

@naxii A jak si ty dopadla, už si to dostala nebo stále ještě nic??

agnesi
autor
11. lis 2013

@marcellllka Tak co, byla si na tom vyšetření krve? 🙂

liss_durman
11. lis 2013

@agnesi Gratuluji 🙂

agnesi
autor
11. lis 2013

@liss_durman Děkuji 🙂 Jsem moc šťastná 🙂

liss_durman
11. lis 2013

@agnesi Ještě abys nebyla! Tak se těším, až budu prožívat to samé... Při prvním těhu jsem to tak nějak prosvištěla - škola, dojíždění, stěhování, obavy... Nic jsem z toho neměla, nejvíc ze všeho strach... Teď už se moc těším. A tobě moc přeju, aby sis to náležitě užívala s prckem v bříšku 🙂

marcellllka
11. lis 2013

@agnesi gratuluji a malinko závidím..., jinak na krvi jsem dneska nebyla objednali me na zitra.:/ chjo...,menzes nikde....,bolesti v pod brisku, vim jak sem mela cystu tak sem si zmackla a bolelo to a tet ne a kdyz to dlouho boli tak se mi chce curat...,sotva vyjdu a zas...,tak nevim cim to je...,jen tise doufam no musim vydrzet do zitrka...,co sem dneska rano jeste delala test tak byla kontrolka taka rozpita a druha nebyla asi spatne sem ho udelala:/ a nebo je to ovulka asi blbost kdyz sem to mela dostat, nevim vubec...,tet z toho mam totalni gulas....,

agnesi
autor
12. lis 2013

@marcellllka Ahoj, tak jak si dnes dopadla?? Nebo budou výsledky až později?

marcellllka
13. lis 2013

@anesi no tak negativni:(,tak se de dal do snazeni:/ misto toho sem si koupila kralicka zase..:D menzes nikde bolesti porad....,tak asik cysta ovulace tyden asi nemuze byt nebo jo?no uz to tak resit radsi nebudu:/:(

agnesi
autor
13. lis 2013

@marcellllka To je zvláštní, žes to ještě nedostala a při tom nejsi 😒 S tímhle teda zkušenost nemám, takže poradit nedokážu ☹ Je mi to moc líto, ale přeju ti, aby se co nejdřív zadařilo!!! 🙂

marcellllka
14. lis 2013

@agnesi dekuju snad, je to divne porad nic.:/, pockam si mesic a pak si zajdu na gyndu...,aspon sem si koupila dalsiho kralicka a tet ridicak tak na to nebudu mit cas myslet a treba se zadari ....,

agnesi
autor
14. lis 2013

@marcellllka To si zajdi dřív, aby nebylo něco v nepořádku, je to fakt zvláštní.... Zavolej si tam, vysvětli o co jde a on už ti řekne, jestli máš dojít hned nebo ještě počkat. Nevím, toto bych nepodceňovala 😒

eelilinka
15. lis 2013

Ahoj holky,dnes jsem si delala test po prichodu z prace domu (ikdyz vim,ze lepsi je to rano) a mela jsem tam normalni carku a pak flek ruzovej flek zadna carka:( tak nevim co to muze byt asi nic co? 😒

vercik83
19. lis 2013

Ahoj holky, pročetla jsem tuto celou diskuzi, na duchy asi nemám oko, zahlédla jsem ho možná jen na jednom :o) moc to přeju agnesi, popravdě jsem nevěřila že se z toho čárka vyklube.o) no já počkám do menses, i když můj každoměsíční cyklus 28 dní byl posledně 24 dní... :o) všem zdar a místo testování milování...

agnesi
autor
21. lis 2013

@vercik83 Ať se zadaří, budu držet palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru