Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

agnesi
autor
30. zář 2013
uztotakbude
30. zář 2013

Já osobně tam nic nevidím. Jenže fotky dost zkreslují.

datela
30. zář 2013

Jo,je tam dušík!Gratuluju!Jde pěkně vidět

agnesi
autor
30. zář 2013

No asi jsem už paranoidní, radši ho schovám někam hodně hluboko, teď už tam pro změnu ani já nic nevidím 😀 Čekat je sice naprostý utrpení, ale další zkusím nejdřív za 3 dny, pak sem pošlu další foto 🙂 V podbřišku mě dnes od rána pobolívá, to ale může být příznak blížící se menstruace, ale jinak nic. Prsa jsou pořád stejná, nevolnost taky není a všechno mi voní / smrdí pořád stejně 😝

agnesi
autor
30. zář 2013

Jo a taky zácpu mám, už 4.den nemůžu jít na velkou a to s tímto normálně problémy nemívám 😒

cabalkova
30. zář 2013

@agnesi Kup si digitalni ClearBlue a budes mit jasno, mne ukazal obe poslední tehu (byt to předchozí nedopadlo) uz 9dpo. Na horniim testiku mi prijde, ze něco je.

agnesi
autor
30. zář 2013

@cabalkova A to se asi prodává v lékárně, že? A nepamatuješ si, kolik asi cca stojí? Jinak díky za radu 🙂

chris_n
30. zář 2013

@agnesi na té uplně první fotce možná nějakej náznak je. Jinak nic nevidím :-/

chris_n
30. zář 2013

@agnesi clear blue stojí okolo 220 kč

aligator
30. zář 2013

Vypadá to na nějaký obyčejnější testy... na těch sem měla "ducha" vždycky. Jediný z těch levnějších, co byly negativní čistý a "duch" něco znamenal, byly mamatesty s citlivostí 10. Ale myslim, že dost lidí si i na tyhle moje ověřený stěžuje, tak buď to můžeš zkusit, nebo radši čekat, a až to bude tutovka, bude stačit jakejkoli🙂

cabalkova
30. zář 2013

@agnesi Jojo, prodava se normalne v lekarne a stoji kolem dvou stovek. Za me to byly dobře utracene peníze, mela jsem jasno a nestresovala se. 🙂

maikkynna
30. zář 2013

Tak přesně to stejné mám teď já. Včera tes, dneska test a na obou duch, který jde vidět... když se chce :D Byly to testy stejné značky. Nevydržela jsem to a jela jsem pro jinou značku... no a na tom testu také duch. Začínám si myslet, že jsem paranoidní a vidím ,,duchy :D

agnesi
autor
30. zář 2013

Naprosto stejný to mám i já 😀 Už mám dvě děti a u obou se nám to povedlo napoprvý, tak věřím v to, že i tentokrát to vyjde 🙂 HA jsem NIKDY nebrala, už je to 5let od druhého početí, tak si myslím, že je nejvyšší čas přivítat nového člena rodiny 🙂 S potratem nepočítám, s komplikovaným otěhotněním také ne, nikdy jsem neměla problémy, tak nevidím jediný důvod, proč by to nemělo vyjít 😉 Uvidíme 🙂

maikkynna
30. zář 2013

@agnesi My se snažíme už pátý měsíc, měla jsem hodně nepravidelnou MS po antikoncepci a strašně jsem se na to soustředila. Tento měsíc byl jiný, neměla jsem čas řešit kdy je ovulace a tak. Byla jsem hodně ve stresu z práce a pak přišly bolesti jako u MS, jenže MS trvala dva dny a spíše jen špinění, tak jsem to nechala být, ale celkově se mi to zdálo divné, tak jsem si udělala test a je tam duch. Nevím, jestli mám mít aspoň malou naději, že by se zadařilo. Strašně moc bych si to přála.

agnesi
autor
30. zář 2013

Naděje umírá poslední 😉 Myslím si, že právě proto, že si se nesoustředila, tak to vyšlo a to bych ti opravdu moc přála! 🙂

vrtulka81
30. zář 2013

Já sme si kupovala vždycky to nejobyč,první mě vyšel taky tak slabounce jako na první fotce a za dva dny sem si udělala další a tam už to bylo znatelnější,takže bych počkala a klidně i s tím obyčejným bych to zkusila znovu,ale mě se zdá že jo 🙂 Pokud se to vybarví,je na to asi ještě brzo,HCG bude mít malou hodnotu,tak to ten test neveme,ale klidně bych zůstala u tědch 30,- ,ty odhalí prý už 7 den od hokusu pokusu 🙂

kristl85
30. zář 2013

@agnesi Já ho vidím🙂 můj první duch byl ještě míň viditelný, než tento tvůj🙂))) viděla jsem ho myslím jen já, ale to nevím, protože sem se ho neodvážila nikomu ukázat🙂)) držím moc pěsti, podle mě jsi těhu🙂 Mě vždycky vyšel prostě jasně bílý, ale až sem byla opravdu těhu, tak tam ten duch byl🙂

ivajaro
30. zář 2013

Cože mám jako vidět? 😅 Nic tam nikde není

liss_durman
30. zář 2013

@agnesi Mně se zdá, že na tom horním je něco slabounce vidět, ale ruku do ohně bych za to nedala... Podle fotky se to hrozně špatně posuzuje... Ještě vydržaj 🙂

agnesi
autor
30. zář 2013

Já ho právě taky ještě nikomu neukázala, dokonce ani manželovi, bojím se, že by mě všichni považovali za blázna 😀 Asi mi nezbývá než čekat, za týden to mám dostat, tak uvidíme. Ale možná, že si ještě ve středu a v pátek udělám další, ta zvědavost je fakt příšerná vlastnost 😒

kristl85
30. zář 2013

@agnesi Jj to je jasny, ta zvědavost je mocná. Ja takto 3 dny nespala a čekala ba další rano až udělám další test a ne teda kazdej den šel vidět lepe a lepe a ten třetí den uz sem to řekla manzelovi;) přeji ti to stejne;)

agnesi
autor
30. zář 2013

@kristl85 Děkuji, moc pěkně se to čte 🙂 A je pro mě taky dost uklidňující, že se o tom můžu vypsat, protože to je taky děsný nejbližším neříct, co právě cítím a prožívám.... 😒

asus
30. zář 2013

tak ja mela dusiky jako ty test sem delala rano bylo to videt // a odpolko prisla menzes,tak ze ja byla hotova ze sem to dostala i pres duchy na testu.z sem taky nestastna ze to ukazuje falesne muj test byl dr max a mamatest taky ukazoval falesne.drzim pesti at ti to vyjde.

evulinkab
30. zář 2013

@agnesi Ducha vidím...

chrisula
30. zář 2013

@agnesi neco tam take vydiim..

pisisvori
30. zář 2013

@asus nemůžou za to testy, ale snaha chtít vědět o těhotenství dřív než je zdrávo. Kdyby měli testy citlivost 50 a víc a dělaly by se 2-5 dní po vynechání MS , ne dřív, tak by se takovéhle věci nestávali. Klidně tam "nepodařené" těhu mohlo být a prostě samo odešlo. Prostě vše má své pro a proti a s tím se musí počítat🙂.

agnesi
autor
1. říj 2013

Dnes jsem si koupila další 2 testy, ale zatnula jsem zuby a budu čekat, minimálně do zítřka 😀 Menstruaci mám mít až v neděli, takže se zkusím přemoct, první si udělat v pátek a druhý až v pondělí nebo úterý, pokud se nedostaví... Digitální asi kupovat nebudu, abych nebyla zklamaná, zatím totiž žiju v tom, že se zadařilo. Na zjištění, že to nevyšlo nejsem ještě připravená 😒

pellullinka
1. říj 2013

@agnesi já měla stejného ducha jako máš ty na horním testiku,vidím ho tam. Tak držím pěsti. Ale jestli vydrzis až do pátku tak tě obdivuju 🙂

pegynka
1. říj 2013

Taky ho tam vidim 🙂 Na tom hornim testu je videt...

agnesi
autor
1. říj 2013

@pegynka Fakt?? Tak to mi hned zvedlo náladu, děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru