Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

agnesi
autor
16. led 2014

@luciassek Si piš, že tam je 😉

kass86
16. led 2014

Holky,
co myslíte? Menstruace měla být včera, dnes či zítra. Test jsem dělala teď odpoledne. Vím, že ráno je hladina vyšší, ale neměla by být čárka silnější? Vidíte tam něco? Myslíte, že se povedlo?
Děkuji za názor

pisisvori
16. led 2014

@kass86 myslím, že ano čárka tam je🙂. Přeju ať sílí a vše je jak má.

pisisvori
16. led 2014

@luciassek jasně, že je.

veri2424
16. led 2014

@agnesi 🙂 🙂 snad bude vše ok

veri2424
16. led 2014

@kass86 já včera mela na tom samém testu úplně stejnou🙂 určitě tam je🙂

ladie
16. led 2014

@micharka11 Tak to, že by bylo mimoděložní by už doktor viděl, když tam byl váček, ne? 😕 Doufám a moc ti přeji, aby bylo všechno OK. Já jsem před nedávnem měla naprosto stejné testy, jako ty (čárky pořád +- stejné) a nakonec z toho bylo zamlklé těhotenství 🤐

agnesi
autor
17. led 2014

@kass86 Jasně že tam je 🙂 Zkus za další dva dny a uvidíš 🙂

rajska10
17. led 2014

Holky 🙂 Tak i ja poprosim o radu 🙂 Antikoncepci jsem vysadila v zari s tim, ze si budem davat tri mesice pozor a chranit se jinymi prostredky, at se procisti telo. 31.12. jsme na to vlitli (plodne dny 30.12.-7.1. a ovulace 4.1.) a dnes mi vysly tri takoveto testy. Dva papirkove a jeden comfort. MS mam dostat az zitra, test jsem si delal kvuli silene bolesti v prsou, hustemu vytoku a proto, ze je mi uz tri dny pekne na zvraceni. U prvniho ditka jsem otehotnela i s antikoncepci, tak jsem ted docela vyjukana a radeji se na vsecko zeptam chytrejsich 😉

sonik05
17. led 2014

@rajska10 podle mě je pozitivní 🙂 tak gratuluju

sedmiteckas
17. led 2014

@kass86 určitě, jasná čárka

rajska10
17. led 2014

Holky dekuju, doufam, ze mate pravdu. Vsichni me strasi tim, ze pry je to vyvolane Menstruaci, kterou mam teprve dostat. Ze tesne prd ni jsou pry testy pozitivni..Tak nevim, co si myslet. uz jsem z nekterych stouralu pekne nestastna ☹

luciassek
17. led 2014

Myslím,že je to tam 🙂

kass86
17. led 2014

@luciassek To teda je 😉. Držím palce.

luciassek
17. led 2014

@kass86 dekuji 🙂 taky preji hodne stesti

adriankavalo12
21. led 2014

Ahoj holky snad mi odpovíte potřebují poradit nevím jestli je tam čárka nebo prostě mám už halucinace...test sem si dělala včera a až dneska se mi ukázala čárka já se v tom vážně už neviznam prosím o radu tu čárku jsem viděla i když test byl v celku jen sem se chtěla ujistit že tam vážně je :(

teok
21. led 2014

@adriankavalo12 gratuluji 🙂

pisisvori
21. led 2014

@adriankavalo12 já jsme u prvního těhu taky test vyhodila do koše, že tam nic není (byl to první měsíc snažení a nečekala jsme , že to vyjde a bylo to 4 dny před čekanou MS) a druhý den jsme se podívala večer a viděla jsem zaschlou čárku. Další den už čárka byla jasně viditelná ato jsme měla citlivost 25. Takže myslím, že těhu jsi a držím palce ať je vše jak má.

adriankavalo12
21. led 2014

@teok Děkuji takže myslíš že těhu jsem? projistotu jsem dám jak vypadal v celku

adriankavalo12
21. led 2014

@pisisvori Vážně? já sem projistotu dám jak vypadal v celku jinak doufám že jsem snažím se o mimčo už 4 měsice snad se to povedlo

teok
21. led 2014

@adriankavalo12 já vidím ducha, udělej si testík za dva dny a zesílí 🙂,,, moc gratuluji a trochu závidím 😉... také bych už chtěla ducha najít 🙂

pisisvori
21. led 2014

@adriankavalo12 jasně. Samozřejmě stát se může cokoli...nezbývá než počkat a testovat zase zítra ráno a uvidíš ....

adriankavalo12
21. led 2014

tak vypadal v celku

adriankavalo12
21. led 2014

@teok jj udělám 🙂 ale taky ho najdeš neboj se 🙂

adriankavalo12
21. led 2014

@pisisvori jj asík ták 🙂

pisisvori
21. led 2014

@adriankavalo12 takhle vypadaly moje těhu testy 10DPO. Druha fotka je 10-12-14DPO. Ten 10 není skoro nic vidět, ale ve skutečnosti tam duch byl a já vždy když byl duch tak jsme těhu byla (někdy to sice nedopadlo, ale byla🙂). Jo MS měla být ten 14DPO.

teok
21. led 2014

@adriankavalo12 uz aby to bylo 😀

adriankavalo12
21. led 2014

@pisisvori Hedzký 🙂 no u mě je problém že mám nepravidelnou ms a ted mám taky ms ale černou jako do černá ale jak vidiš tak se mi tam oběvila čárka to mužu být i když mám ms? jako v těhu ? 🙂 😲 jinak moc hezký testíky

adriankavalo12
21. led 2014

@teok bude neboj ;)

pisisvori
21. led 2014

@adriankavalo12 některé holky MS mají i několik měsíců v těhu, někdo jen třeba špiní ....Taky se stává, když s etestuje před MS, že tam těhu bylo, ale odešlo a už jsme tady i dost četla, že někdo má malino vyšší HCG těsně před MS a protože holt testy jsou hooodně citlivé a testujeme všechny brzo tak se duch objeví. Jak jsem psala musí se počkat...nebo dojít k dr. na krev.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru