Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

cristynaxo
2. led 2014

@teok ovu testy jsem uz davno prestala kupovat..prijde mi to jako bytecne stresovani navrch 🙂 a hlavne po tom co nam rekli na spermiu tak je to opravdu zbytecne..uplne jsem mimco vypustila z hlavy a ted zpozdeni a dusik na testu.... ale jak rikam moc tomu nedavam ze by se zadarilo :(

teok
2. led 2014

@cristynaxo když tam je dušík, tak to už dopadne ;), já potřebovala zjistit, kdy mám ovu 🙂, jinak bych se na to asi vyprdla 🙂...

cristynaxo
2. led 2014

@teok no uvidim...za tri dny zkusim znovu..jen vydrzet netestovat driv 🙂

teok
2. led 2014

@cristynaxo jj, to je jasné 🙂 a co jste se vůbec dověděli na tom spermiu 😝

cristynaxo
2. led 2014

@teok vysledek byl hrozny..malo spermii...vic jak pulka mrtva a ten zbytek deformovany...doktor rikal ze nasi jedinou sanci bude IVF..

teok
2. led 2014

nevěš hlavu, kamamrádka byla na IVF a pak se jim podařila holčička přirozeně 🙂, taky měli málo a líne spermošky 🙂... my už jednoho cipíska máme, ale chtěli by jsme páreček 😉

cristynaxo
2. led 2014

@teok tak ja mam uz jedno ditko taky..neni pritele...bee jako vlastniho ale chtelo by to jeste jedno 🙂 taky bych radeji uz holcicku 🙂 ..

teok
2. led 2014

@cristynaxo mě by to bylo jedno, hlavně aby bylo 😉 😝

agnesi
autor
3. led 2014

@teok Citlivost 10 ti ukáže druhý proužek (pokud tam je) dřív, než citlivost 25. Čím vyšší číslo, tím se oddaluje i rychlost při zjišťování.

teok
3. led 2014

@agnesi aha, tak to je tedy obráceně 😉,čím nižží číslo, tím dřív se to zjistí 🙂... super, moc děkuji, zatím jsem čekateka, teprve to je 7DPO 🙂

teok
3. led 2014

@agnesi a ještě, když mám na ovu testi citlivost 25, je to jako u těhu?

sarkad2856
3. led 2014

@andilekanitka Teda,tiše gratuluji,ale určitě bude sílit 😉

agnesi
autor
3. led 2014

@teok Tak to ti nepovím,ty jsem si nikdy nedělala... Nepotřebuju,vždy jsem to bezpečně poznala.

teok
3. led 2014

@agnesi to nevadí, jen jsem to zkusila 🙂... já ji právě potřebovala najít 😀...

verik2
4. led 2014

@cristynaxo i duch něco znamená.1 test duch,sotva vidět,2 tam je a pak jsem koupila ten digitální,takže i duch něco zznamená...i když mě řekl doktor,že jsem díky kojení neplodna

verik2
4. led 2014
verik2
4. led 2014

@blannie jj dr max mi ukázal ducha a to jsem byla cca 14 dní tehule.ten je dobrej.

adeelka27
4. led 2014

Ahojky holky. Máte některá zkušenost s těhu testem Dest Pharm Pregnant 10mlU/ml z lékárny BENU? Včera a dnes jsem si test dělala, jsem cca 3 dny po termínu menses. Vyšla mi druhá čárka slabá, ale je tam. Podle příbalového letáku je slabá, téměř neviditelná čárka negativní test a test by se měl opakovat asi za 2 dny. Mně ta čárka vidět je, zas tak slabá není. Tak nevím, čemu mám věřit. Přidávám foto ze včera, dnes to bylo uplně to samé.

maikkynna
4. led 2014

@adeelka27 Krásná čárka, je to tam 🙂 Pomalinku gratuluji!!!!

sonik05
4. led 2014

@adeelka27 podle mě tohle teda není slabá neviditelná čárka, ale dost zřetelná. Asi bych to nevydržela a běžela do lékárny pro další test (třeba ten clear blue a nemusí být digitální...jsou dražší, ale hodně spolehlivé), ale podle mě těhotná jsi 🙂 Takže gratuluju a ať to hlavně vydrží!

verik2
4. led 2014

@adeelka27 se koukni nad to jak jsem měla slabou čárku já,pak jsem koupila ten digitální,todle je jasně pozitivní test,teď na gyndu pro potvrzení,já tam taky poklusu 😀

adeelka27
5. led 2014

Tak holky, přikládám test z dnešního rána. Je to trochu nepovedená fotka, ale vidět to tam je. Tak si říkám, že už to nemůže být náhoda, vychází mi to takto třetí den po sobě. Zítra ještě zkusím jiný test a asi ještě ten ClearBlue a pak asi už k Dr. 🙂

cristynaxo
5. led 2014

tak dnes 11 den vynechaní MS ..a na testu opet jen dušík.....nevím či to není sugescí..ale pěkně mě bolí prsa a podbřišek taktéž...mám docela obavy z toho co se děje.. :(

cristynaxo
5. led 2014

@verik2 a tento testík ukazuje už i přibližně týdny??

pisisvori
5. led 2014

@cristynaxo nechci strašit , ale já jsme to takhle měla u biochemického těhu. HCG taky neroste při mimoděložním . Šla bych být tebou k dr. hned zítra, aby ti vzali krev. Digitální test jsou vyhozené peníze. Ukáže ti nějaké číslo , ale nic o tom , jetsli HCG stoupá nebo ne.

agnesi
autor
5. led 2014

@adeelka27 Podle mě už za testy utrácet fakt nemusíš 😉 Hned zítra ráno se objednej k doktorovi, já to tam teda vidím jasně a pokud to máš už takhle 3.den po sobě, potom není co řešit 🙂

agnesi
autor
5. led 2014

@adeelka27 Kráááásný 🙂 Za mě tam je 😉

agnesi
autor
5. led 2014

@cristynaxo Držím palce, aby vám to vyšlo!!!

agnesi
autor
5. led 2014

@verik2 Gratuluju 🙂

cristynaxo
5. led 2014

@pisisvori .. :( ... no budu doufat a uvidime, ale sama si to opravdu nejak neidealizuju... zitra volam k dotorovi a uvidime jak se veci maji..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru