Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

bobinaa
13. pro 2013

@agnesi No možná právě proto v sobě cítím jistou naději na úspěch 🙂 a kdyby to náhodou nevyšlo, no tak se budem snažit dál - už to máme nacvičené :D Ale moc děkuju 😉

vanesinka1
14. pro 2013

mužu tento tehotensky test povazovat za pozitivní??

llluckaaa
14. pro 2013

@vanesinka1 Já bych řekla, že pozitivní není ☹

vanesinka1
14. pro 2013

@llluckaaa a nejaka nadeje ze bude tento mesic pozitivní ?

msonulka
14. pro 2013

Podle mě to pozitivní není. Zkuste za pár dní nový test.

llluckaaa
14. pro 2013

@vanesinka1 Zkus třeba zítra jiný test, tento vypadá nějak divně, třeba byl vadný.

vanesinka1
14. pro 2013

@llluckaaa děkuji

agnesi
autor
16. pro 2013

@vanesinka1 Taky se mi to nezdá, ta rozmazaná čárka je sice krásně vidět, ale podle mě je až moc blízko té druhé a to nebývá. Zkus si koupit Dr.Max,tam jsou 2 za necelých 35Kč a ty jsou podle mě spolehlivý. Teda aspoň mně to plno mamin doporučovalo a sama jsem je vyzkoušela. Držím palečky, aby to pozitivní bylo!!!! 🙂

leonakv
16. pro 2013

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli je možné mít pozitivní těhu test ještě před tím, než jsem to dostala. Měřím si BT ta se teď poslední týden drží stále nad 37 stupni a dnes ráno jsem měla dvě čárky na těhu testu a teprve zítra očekávám menses. Jsem z toho jelen ☹

megy
16. pro 2013

@leonakv JÁ MĚLA VŽDY POZITIVNÍ 2-4 dny před očekávanou ms

evikmi
16. pro 2013

@leonakv žádnej jelen, ale březí laň 😉 jasný, že je možný mít pozitivní test i před očekávanou MS, navíc pokud čekáš zítra, myslím, že je to v pořádku 😉 a jinak u BT nezáleží na konkrétní teplotě,jen musí být v porovnání s předovulačníma teplotama vyšší 😉 to jen pro přesnost

leonakv
16. pro 2013

@megy a jak to dopadlo bylo to tam nebo planý poplach?

leonakv
16. pro 2013

@evikmi rozdíl teplot během ovulace byl 36,7 a ted jí mám už týden 37,2 někdy 37,3, zkusím potom vložit foto. jinak o mimi se snažíme už od května ☹

megy
16. pro 2013

@leonakv vidíš sama na mém pasu 🙂 první bude mít 20m a druhé jsem 34 tt 😀 nikdy planý poplach 🙂

evikmi
16. pro 2013

@leonakv ok, pak hoď foto,ale myslím, že takové rozpětí by mohlo stačit, záleží samozřejěm na křivce samotné, ne na jednotlivých teplotách 😉 jinak to "už od května" je krásný.... já jsem nyní v tomto stádiu těhotenství po jedenáctiletém snažení a stále není vyhráno

leonakv
16. pro 2013

@evikmi tak to tedy klobouk dolů, 😲 jednoho prcka už máme doma a to se stalo ani nevím jak ale jakmile člověk chce tak se nedaří a nedaří. Držím palce 🙂

leonakv
16. pro 2013

@megy to je krásný, tak hodně štěstí 🙂 doufám, že v mém případě to taky dobře dopadne

vanesinka1
16. pro 2013

@agnesi děkuji

leonakv
16. pro 2013

Ahoj tak posílám svého ducha, co na něj říkáte? MS mám mít až zítra....... 😒

llluckaaa
16. pro 2013

@leonakv Ahoj, tohle není duch, to je pořádná dálnice 😀 Gratuluji 🙂

ladie
16. pro 2013

@leonakv prý ducha 😀 Vždyť je to krásný jasně pozitivní test! Gratuluji!

leonakv
16. pro 2013

@llluckaaa a je to možný? Ráno jsem zkoušela dva různé testy respektivě jiné výrobce ten první byl od Dr. Max z lékárny a duch tam byl hodně slabej a tento jsem měla zdarma k ovulačním testům, které jsem používala a čárka je tedy o dost silnější

ladie
16. pro 2013

@leonakv záleží na citlivosti a značce testu 😉 Takže je naprosto normální, že jsou různě silné čárky.

leonakv
16. pro 2013

takže je možné že je to pozitivní i když to mám dostat až zítra? Já se moc omlouvám, že takhle pořád prudím, jen jsem z toho hodně nervozní a nemůžu tomu uvěřit 😀

ladie
16. pro 2013

@leonakv No jasně, že jo! A ono to není "možné", ono to tak prostě je!!! 🙂 Gratuluji a trochu závidím 😉
Já jsem v obou případech, co jsem byla těhotná (jednou to nakonec nevyšlo) měla pozitivní testy vždy před očekávanou MS (tak dva dny předem).

leonakv
16. pro 2013

tak faj 🙂 na pátek jsem objednaná k doktorce, uvidíme. Každopádně ještě zítra to může přijít ☹

leonakv
16. pro 2013

Ale když si vzpomenu jak začal šílet i můj manžel, když se nám to nedařilo, nakoupil si i pro sebe nějaké vitamíny z Německa a co já vím, co všechno a ono to nakonec možná vyjde 🙂

enalga
16. pro 2013

Já mám 4 dny do MS a dělala jsem si test (znáte to, nedočkavka no...) a byl negativní... mám počkat až do neděle 22.12. kdy budu jistojistě vědět, že jsem to nedostala??? Mám tři děti, chceme čtvrté a já jsem z toho na prášky 😖

leonakv
16. pro 2013

@enalga já byla stejně nedočkavá a taky zkoušela teprve dnes tam bylo něco vidět mám jeden den do MS a to mi to nedalo a dokonce jsem test vyhodila do koše, pak jsem ho znovu vylovila byly tam dvě čárky, viz. foto nahoře 🙂

enalga
16. pro 2013

@leonakv Tak já asi ještě počkám, aspoň do té neděle, a když bude pozitiv, tak ho zabalím do dárkového papíru a dám muži pod stromeček 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru