Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

maikkynna
15. říj 2013

@eliza2 Mělaa jsem vždy silnou a lékařka mi potvrdila nízkou sliznici. Začala jsem pít kontryhelový čaj a čaj z maliníku. Poslední MS byla strašně slabá... spíše jen špinění, tak jsem zvědavá, jak bude teď. Jinak už asi čtyři dny mám teplotu 36,9

suzief
15. říj 2013

@maikkynna není to tak dlouho začínáme 6 měsíc ale dítě chci už několik let, tak mi přijde, že to jsou spíš ty roky než měsíce😀. Jinak ty koníčky...na háčkování a pletení nejsem, na jazyky taky ne, že bych se začla učit. Takže čtení knížek ale spíš asi to vidím na zvelebování hnízdečka v rámci financí...potřebuju dělat něco z čeho uvidím okamžitý a hlavně pro mě praktický výsledek, něco co využiji, takže asi tak no☹ dokonce jsem dneska začla přemýšlet nad nějakým domácím mazlíčkem ale to ještě nebudu tak hrotit😀

eliza2
15. říj 2013

@maikkynna Tak to se divím že jsi při silné ms měla nízkou sliznici, protože ms je vlastně ta sliznice, která se odlupuje od dělohy, takže tak nějak, možná nebyla dostatečně vysoká, ale nemyslím že by byli nízká, tak aby se to vajíčko nezahnízdilo, jinak před ms by teplota měla spadnou dolu, v těhu spíše roste nahoru k těm 37,4

maikkynna
15. říj 2013

@suzief my se snažíme pátý měsíc a případá mi to jako věčnost. Nad zvířátkem jsem taky přemýšlela, ale nakonec jsem usoudila, že ne. S přítelem jsme každý den v práci a chudátko by bylo samo doma. Jinak já jsem se nedávno rozhodla, že změním práci. Začala sem minulý týden intenzivně hledat jinou, ale zatím nic moc teda. Netušila jsem že to bude takový problém :/ Kdybych nastoupila do jiné práce, hned by byly myšlenky jiné 🙂

Budu se muset Dr na všechno přesně zeptat. Při vyšetření je to vždy šup šup a odcházím. Na poslední návštěvě jsem se zmínila, že se snažíme o miminko a ona mi do ruky strčila leták s Nosifolem.

Teplotu budu měřit poctivě a uvidím.
@eliza2

maikkynna
16. říj 2013

@eliza2 Tak dnes teplota 37 a na MS to stále nevypadá :/ Teď už bych vážně chtěla, aby přišla, když je test negativní, ať můžu začít další snažení.

eliza2
16. říj 2013

podle teploty dnes určitě nepřijde, ale jak spadne na 36,8 či 36,7 tak v ten den nebo následující dojde

agnesi
autor
16. říj 2013

@maikkynna a @eliza2 Až teď si uvědomuju, jaké mám štěstí, že jsem toto nikdy nemusela řešit a vždy bezpečně poznala jak ovu, tak kdy mi přijde MS.... ☹

maikkynna
16. říj 2013

@eliza2 Prsa mě bolí už dva dny a píchá mě v břichu. Uvidím, jaká bude teplota zítra.

@agnesi To ti závidím. Já bych si přála mít pravidelnou MS.. třeba přesně na hodinu 🙂

agnesi
autor
16. říj 2013

@maikkynna je to zvláštní, že jako by máš těhotenské příznaky, ale testy jsou negativní... Pořád se mi tomu nechce věřit, že těhotná nejsi 😕

maikkynna
16. říj 2013

@agnesi Já jsem každý měsíc měla těhotenské příznaky a tento měsíc všechno vnímám jinak. Jsem smířená s tím že to nevyšlo, ale těším se na další snažení. Jak říkám, břicho mě bolí na MS, ale zatím nic a ta teplota je taky vysoká. Dva měsíce už piji kontryhel a maliník + beru kyselinu listovou.. mohlo by to konečně zabrat... aspoň na pravení MS

Kdyby existoval nějaký jiný domácí způsob, jak to zjistit... třeba sníst rohlík a bud mi bude špatně nebo ne :D

maikkynna
17. říj 2013

@agnesi
@eliza2 Ahoj holky, MS stále nikde, prsa i podbříšek stále bolí. Včera jsem si dala červené víno, abych ji trochu popohnala a ráno jsem měla BT 37.2. Je mi jasné, že je to tím alkoholem.

agnesi
autor
17. říj 2013

@maikkynna Hrozně moc mě mrzí, že to máš takhle komplikovaný.... Ale já ti z celýho <3 přeju, aby se ti splnilo tvé největší přání a už za chviličku se nám tady chlubila testem s krásnýma dvěma čárkama 🙂

eliza2
17. říj 2013

@maikkynna chce to trpělivost až budeš mít teplotu 16 dní nahoře a ms nikde , tak pak je to jasné, ale takto jen musíš čekat co udělá, když si neměřila delší dobu.Ano zvýšenou teplotu mohl udělat i alkohol, ale to už jsem tady jednou psala 😉

marecek4
17. říj 2013

@staninka77 proč by jsi nemohla mít v 37 dalšího prcka-já si takto pořídila čtvrté a nelituju,to jak se vyvinuly okolnosti poté je jiná věc,že na něj jsem víceméně sama s jeho staršími sourozenci,ale i tak,jsme velká rodina a chlapi ať si trhnou nohou-možná budu za chvíli mluvit jinak,ale prostě tatínkové se nějak nepovedli a na své děti kašlou,tak takové fakt nepotřebujem

maikkynna
17. říj 2013

@agnesi Jsi moc hodná 🙂 Každopádně, jestli MS do neděle nedorazí, tak udělám test.

agnesi
autor
17. říj 2013

@marecek4 Souhlasím... Pokud @staninka77 cítíš, že bys další mimi ještě chtěla, tak do toho jdi.... Byla by to děsná škoda, kdyby maminka jako ty, která miluje děti, další neměla i když by moc chtěla!! 🙂 Taky mám takovou spolužačku, je stejně stará jako já, má i stejně starý děti, byt i auto jak kráva, ale manžel další už dítě nechce. Je mi ji dost líto, protože představa, že ve 40 letech zůstanu s manželem doma sama, mě strašně děsí!! Proto chci do 30 let stihnout ještě dvě, protože 4 děti mít je krásný, i když vím, že se jen tak někam už neposkládáme, ale to není absolutně žádný důvod, abych je neměla 😉

agnesi
autor
17. říj 2013

@maikkynna Jak já ti to přeju!!!! A furt se opakuju dokolečka, to je hrozný 😀

marecek4
17. říj 2013

@agnesi díky,já bych srdíčkem brala i další,ale ten rozum je potvora-no a taky není jaksi s kým,ale ..... nikdy neříkej nikdy a nebo odříkaného krajíce největší krajíc a není všem dnům konec 😀

agnesi
autor
17. říj 2013

@marecek4 Tak to je mi opravdu moc líto ☹ Znovu se utvrzuji v tom, že život je občas tak nespravedlivý ☹ Ale pokud neházíš flintu do žita, tak je to super přístup, který jednou určitě přinese ovoce 🙂

marecek4
17. říj 2013

@agnesi co to je hodit flintu do žita???? 😀 😀 😀,když už nic jinýho,tak kvůli dětem prostě nemůžu rezignovat,ani to není v mojí beraní povaze-ano,už jsou věci který neřeším a nechávám jim volný průběh,proč se zabývat něčím,co nemůžu ovlivnit

agnesi
autor
17. říj 2013

@marecek4 Super přístup!!! 😎

marecek4
17. říj 2013

@agnesi to je život 🙂,koukám že jsi z Tišnova-já tam kdysi taky bydlela 😀 a dost jsem tam mámě i policajtům zatápěla 😀,sice to znám jen z vyprávění,ale asi jsem byla pěkný kvítko-jojo,děti ty toho občas zvládnou tolik a tak rychle

agnesi
autor
17. říj 2013

Fakt? 😀 Ten svět je fakt malej 😀

staninka77
17. říj 2013

@agnesi
@marecek4 -Holky strasne vam moc dekuji,vim jedno miminko mocinky prala ale neni my pranp chlap nechce a je tu jeste ta mati,ktera me vidi v praci,a hodne nadava ze jsem cvok a chce me i udelat zle kdybych prisla do jineho stavu prej by me udala na socialku uz kvuly tomu ditku.
Ja se na to jeste jedno dpcela dobre maji i eny ve starsim veku deti.

Pisi z mobilu tak prominte za preklepy.
Od moji mati me to moc mrzi ue se tak ke me chova jsem svepravna a ne stale jeji majetek mam avuj zivot prijizdi kdyz ma hlidat jinak se snazi bydlet ve svem byte.

len12
3. lis 2013

@agnesi
Ahoj, moc Ti gratuluju k miminku. Prosím Tě, chci se zeptat, kdy se Ti objevily na testu 2 čárky? Moje situace je taková, že ovu test mi vyšel pozitivní 22.10, což byl 21 DC. Tehdy byl pokus o mimi.Nyní jsem 33 DC a cyklus minulý měsíc byl 32 dnů, takže jsem 1 den zpoždění a zatím ms nikde. Ale test jsem dělala včera (digitální clear s citlivostí 25 a pak obyčejný asi s citlivostí 10 a oby byly negativní). Jestli došlo k oplození tak bych měla být vzhledem k pozdní ovu tak 11 nebo 12 den po. Dnes jsem dělala obyč a taky negativní.Pořád si říkám, že je ještě naděje, když jsem to ještě nedostala......Jak jsi to měla ty ? Do kdy jsi měla negativní testy? Taky to moc nechápu s těmi duchy, kdy mám ducha na testu? Děkuju za odpověď

agnesi
autor
3. lis 2013

Ahoj 🙂 Duchy, které jsem tam viděla víceméně jen já, byly cca 10dní od oplodnění, od 12.dne už byly silnější, ale ještě pořád nic moc, takže to rozhodně nevzdávej a zkus si udělat tak za 2dny další a myslím, že pokud se zadařilo, tak už to bude vidět pěkněji 🙂 Já vím, to čekání je PŘÍŠERNÉ, já zase čekám na svoji první kontrolu u mudr, což má být 11.11. a už z toho ŠÍLÍM!!! 😀

agnesi
autor
3. lis 2013

@len12 Za digitální zatím peníze nevyhazuj, já dělala obyč, z dr.Maxe stojí 2 testy cca 30Kč a je to citlivost 10, což je samozřejmě lepší 🙂

len12
3. lis 2013

@agnesi
Děkuju, jsem z toho na nervy......Pokusím se zítra netestovat a testnou až v úterý, jstli ms nedorazí....dám vědět jak jsem dopadla......U dr bude určitě vše v pořádku, budu držet pěsti 🙂

agnesi
autor
3. lis 2013

@len12 Já si taky myslím, že i u tebe to bude pozitivní 🙂 Moc bych ti to přála 😉 Vím, jaké je to čekání, já se z toho šla úplně zbláznit! Dokonce jsem si dělala první test už 2dny po styku, no nevím, co jsem si tenkrát myslela 😀 A manželovi jsem hned oznamovala, že dalším otcem nebude 😀 A je 😀 Já věřím, že bude všechno u mně v pořádku, jen to čekání.... Už chci to <3 vidět na vlastní oči 🙂

liss_durman
4. lis 2013

@agnesi Tak teď si jdu projet všechny tvoje komentáře, jak jsi se cítila atd... Připadám si totiž jak blázen teď taky 😀 Za týden by měla dorazit ms a já bych si už nejradši udělala test 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru