Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

llluckaaa
4. říj 2013

@agnesi To nevím, já se neměřím ani to moc nesleduji, to pro mě není 😒 Někdy teď by měla dojít MS (jsem po antiko, takže bude asi trochu rozhozený cyklus...), ale stále nikde, PMS taky nikde. Z těhu příznaků leda tak hrozná únava 😒

agnesi
autor
4. říj 2013

Já se taky neměřím, ale podle hlenu, nálady, přežírání se a bolení podbřišku to 100% poznám 😀 Poslední dobou jsem taky unavená, mám na něco pořád nepřekonatelnou chuť, ale si říkám, že možná jsem už z toho všeho postižená 😀

llluckaaa
4. říj 2013

Tak teď jsem znovu prohlédla test (asi o dvě hodiny později, než byla fotka) a přijde mi, že je duch znatelnější... Asi budu muset cestou do školky zajít do lékárny a ráno testovat znovu.

llluckaaa
4. říj 2013

@agnesi No já to právě nesleduju, říkala jsem si, že to nechám volně nějak dopadnout, buď se povede nebo ne 😉 Já mám velkou žízeň a žravá mě honí taky 🙂

agnesi
autor
4. říj 2013

@llluckaaa Tak uvidíš, třeba se opravdu zadařilo 😀 A víš, kdy to máš dostat? Já by měla mezi pondělkem a středou a to čekání mě fakt ubíjí :-/

llluckaaa
4. říj 2013

@agnesi No právě ani nevím, kdy bych to měla dostat. Pokud bych brala cyklus 28 dní, tak mi to vychází na uplynulou středu. Jenže já přestala brát prášky a po nich se to někdy protáhne, tak teď fakt nevím 😒 Už by tu MS asi měla být, řekla bych. Nemám ani PMS, a to já mívám den před MS hodně nepříjemné 😝
Já jsem taky nedočkavá 😀

agnesi
autor
4. říj 2013

@llluckaaa To vypadá VEEEEELMI dobře 😉

agnesi
autor
4. říj 2013

Holky já to nevydržela ☹ Co na to říkáte??? Podotýkám, že mens. mám dostat až někdy začátkem příštího týdne.... A buďte klidně i kritické, i na to se musím psychicky připravit 😒 😀

agnesi
autor
4. říj 2013

Citlivost testu 25

maikkynna
4. říj 2013

@agnesi Je tam 🙂

llluckaaa
4. říj 2013

@agnesi Vidím duchy na horním a spodním 😵

agnesi
autor
4. říj 2013

Aaaaa já se jdu holky asi zbláááznit!!!! A kdyby jste viděli ten test teď přímo před očima!! Tak teď už jen aby to byla pravda... Utrácet už za další nebudu, teď budu čekat na mrchu, tak to ještě může pěkně zamotat a pokazit... 😝 Ale to dám URČITĚ vědět 🙂

luciebx
4. říj 2013

vidiiiiimmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chris_n
4. říj 2013

@agnesi já teda nevím, podle mě by měl být ten správný duch v úplně jiném místě testu, než je vidět. Nebo ho nevidím tam, kde ho vidíte vy. Takovýchto testů už jsem tu pár viděla a přijdou mi spíš jako pokažené a neukazující správně. Ten duch by měl být blíž k té viditelné čárce přeci.

luciebx
4. říj 2013

@llluckaaa ja tam taky neco vidim.. ale ja mam duchy taky vzdy,... a zatim ztoho nic nbylo.. takze drzim co mam

llluckaaa
4. říj 2013

@chris_n Mně přijde, že jsou duchy na správném místě 😒

chris_n
4. říj 2013

@llluckaaa ja o tom vím houby... měla jsem rovnou silné čárky. Ale takové testy už jsem tu videla párkrát a přišlo mi to, ajko s prominutím pomatený test, který neví... co a jak.

llluckaaa
4. říj 2013

@chris_n Aha. No já měla při dvou těhotenstvích po vynechání MS jen duchy. Vypadalo to nějak jako na fotce od @agnesi 😉

agnesi
autor
4. říj 2013

Já beru každý názor, psala jsem, ať mě nešetříte 😉 O víkendu nejspíš nebudu mít čas, ale v pondělí dám vědět, jak jsem dopadla 🙂

agnesi
autor
4. říj 2013

Holky teď je to na testu krásně viditelný, ale na fotce se mi to zatím nepodařilo dobře zachytit 😒 Ale vážně ho tam vidím a není to žádný klam, teď je tam krásnej .-)

eliza2
4. říj 2013

jj také ho krásně vidím, tak už jen aby sílila 😉 a dělej tu citlivost 10 tam už bude krásný

agnesi
autor
4. říj 2013
agnesi
autor
4. říj 2013

Je mi to už blbý to sem pořád vkládat, ale zdá se mi, že to je viditelnější, než před tím....

pisisvori
4. říj 2013

@agnesi tady něco vidět je, ale nemělo by to být silnější, když ten minulý test je dělaný už 27/09 podle popisu???

agnesi
autor
4. říj 2013

@pisisvori To je pravda, ale ten 27. dne je 4.den po oplození. Je teda ještě možný, že to bylo 19., ale to jsem neměla ovu, toho 23. byla nejsilnější a myslím, že tehdy se to zadařilo. Dnes by to měl být tím pádem 11. den a to je mi jasný, že je to pořád ještě málo, jen mi to nedá ☹

pisisvori
4. říj 2013

@agnesi no pokud je to tak ,tak bych řekla, že na tom prvním nic není, což tam taky nic nevidím a tady už určitě je🙂 aodpovídá to tomu 11DPO

cooke
4. říj 2013

@agnesi držím pěstičky a pokus se vydržet a zítra netestovat až třeba v neděli a dušík bude určitě o hodně silnější 😵

kristl85
4. říj 2013

@agnesi Na poslední fotce je jasný duch🙂 ale proč sis nekoupila ten citlivější??? Vždyť sme se na tom domlouvaly ne?🙂 stejně to nevydržíš a 30kč už tě nezabije, tak kup jeden s citlivostí 10 a bude tam jasnější čárka🙂

agnesi
autor
4. říj 2013

@kristl85 Já stejně zítra testovat nebudu, ani pozítří, doma už žádný nemám a do drogérky nebo lékárny pro to lítat nebudu, aspoň mám o důvod víc to vydržet 😉

terim
4. říj 2013

Já dneska taky luštím, mně se zase v místě, kde se má udělat ta ,,slavná čárka" udělal jakoby slabě rozmazaný flíček, nejdřív jsem si toho vůbec nevšimla, vyhodila jsem test do koše, pak mi to nedalo, vylovila jsem ho a byl tam tenhle flek, takže nevím :/ zbláznila bych se radostí 🙂) na těhlech je to evidentní 🙂 gratuluji 🙂 my se snažíme 2 roky a stále nic :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru