Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

agnesi
autor
21. lis 2013

@eelilinka Zkoušela si testovat znovu??

agnesi
autor
21. lis 2013

@marcellllka Tak co, už ti to dorazilo???

marcellllka
22. lis 2013

porad ne...,tak pristi patek idu na tu gyndu...,hodi mi vyvolavacku a je to....,uz se mi aj zdalo ze sem to dostala:D
na tehu tet vubec nemyslim,tento tyden sem toho mela moc...aspon nebudu zklamana....,

naxii
23. lis 2013

@agnesi Veeeelikááá gratulace :*

rollova
23. lis 2013

@agnesi ahoj Agnesi,četla jsem si tvoje příspěvky a fakt mas tedy štěstí 😉..moc blahopřeji a tiše závidím 🙂.Jak si psala ,ze te bolelo v podbrisku,byla to stejna bolest jako při ms? Ja jsem 27DC a 12 dni po IUI,břicho me boli na pravé straně.Myslis ,ze je ještě šance ,ze to vyšlo ?mate me ta bolest.diky za info.Jo ješte beru Ultrogestan.

rollova
23. lis 2013

Jaky DC se ti objevily ty dvě carky Agnes?chjo to je na hlavu☹

vercik83
23. lis 2013

@agnesi Tak nicAsi to chce na to tak nemyslet.Tak jsem sla na oslavu,popijela vino,a taky to bylo fajn.Tak uvidime co priste,ovulacni testy si kupovat nebudu,ze zkusenosti kamaradek vim,ze otehotnely az kdyz se prestaly pozorovat...

agnesi
autor
26. lis 2013

@vercik83 Já ovulační nepoužívala, bezpečně poznám, kdy ji mám. Tak se tím nestresuj a nechej tomu volný průběh, i když je mi jasné, že to musí být děsně těžké, na to nemyslet 😒 Držím palce!!

agnesi
autor
26. lis 2013

@rollova Nevím kolikátý to bylo den, ale ty viditelnější byly až nejdřív 11.den po početí.

marcellllka
29. lis 2013

tak dneska sembyla na gynde. a ze to nevypada na tehotenstvi, vse ciste akorad vysoka sliznice....,dostala sem agolutin, a nic no.....,chtela bych se zeptat o te vysoke sliznici co presne to je? cetla sem o tom vse mozne a tak radsi se ptam ..

marcellllka
30. lis 2013

asi nejspis to dostanu vcera ten agolutin a dneska celej den bolesti v podbrisku :/ tk nejspis mrcha prijde.:(

nikola30
1. pro 2013

Ahoj holky, pridavam fotku meho testu z dnešního rana, prosim o vas nazor, je to tam nebo ne?? jsem po mimodeložním tehotenství a moc bych si prala,aby to už vyslo... co myslíte? děkuji 🙂

PS: vsem tehotným gratuluji!! 🙂

apacheee
AMBASADORKA
1. pro 2013

@nikola30 Já vidím🙂

nikola30
1. pro 2013

🙂 no ja taky,ale mam strach tomu verit... u mimodeložního se mi ale neukazalo nic ani po peti týdnech... dneska mam dostat MS, je to tedy 28 DC. 🙂 mam si zitra udelat dalsi jesti to zesilí nebo pockat dele?

marcellllka
4. pro 2013

no dnes sem si rekla na posledy ten test a uplne silna druha, a tet to jak kdyby vyprchalo a je to tet jak ma tady na fotce skusim to zitra vyfotit az si to nabiju:D bo sem to zkousela a porad s bleskem:D musim se to naucit...tak snad se podarilo bojim ze mi to ukazuje falesne:/ zkusim jeste rano zitra ...,ale dnesni je uplne pekna carka zadny duch...,tak nevim zda se mam radovat...:/

marcellllka
5. pro 2013

udelala sem tet dalsi a dalnice jak blazen tak to uz falesne ukazovat nemuze ne?

agnesi
autor
9. pro 2013

@marcellllka To už asi ne 😉 Tak předem gratuluji a doufám, že to už je doopravdy doopravdy 🙂 Dej pak určitě vědět 🙂 Já dnes po kombinovaném NT screeningu, UTZ dopadl dobře, z krve nevolali, tak snad je všechno oka. Jinak předběžně je to podle MUDr s největší pravděpodobností náš vytouženej chlapeček, tak snad mu kolem 20.tt něco neupadne, tak jak se to stalo už několika maminám 😝

marcellllka
9. pro 2013

dneska sem byla u dr. a uz to mam potvrzene .....,ja tam upe brecela jak mi to ukazoval:DDD ani uz nevim co mi mluvil ja jen je to v deloze? neni mimodelozni jak ja sem se toho bala...ne vse jak ma byt a vypadla sem ze ani nevim jak...:D vzala fotku a sup sup domu a ukazat..:D pod stromek bych to nevydrzela nikomu nic nerict:D:D no co uz:( hehe,

agnesi
autor
10. pro 2013

GRATULUJU!!!!!!!!!! 🙂

bobinaa
10. pro 2013

Holky, když tady čtu ty vaše příspěvky, nedá mi to taky sem napsat svůj pocit 🙂 Mám 2 dny po vynechání MS (jinak vždy pravidelná), zvláštně mě pobolívá břicho a prsa mám nalitý, že si toho i manžel všimnul :D Nedalo mi to a udělala jsem si test (nebylo tam skoro nic vidět - dalo by se posoudit s úvodním testem agnesi)..Jsem ubulená, že mě rozbrečí i animovaná pohádka a některý jídla nemůžu ani cítit! Asi 3 dny nevím, co si strčit do pusy dřív (sladký, slaný, ostrý..) a jsem jak bezedná :D O miminko se už přes rok snažíme, takže bych si moc přála, abych mohla sdílet stejnou radost jako vy :/ Moc všem gratuluju (a moooooc závidím)!! 🙂

agnesi
autor
11. pro 2013

@bobinaa Zkus si udělat test tak za další 2 dny, to už se ti tam možná něco rýsovat bude 😉 Nevím, jestli si to teda s těmi příznaky spíš nevsugerováváš, prsa se mi začaly zvětšovat amezi 1.-2. měsícem a chutě nebo nevolnost taky nebyla hned od začátku, ale je možné, že to každý má jinak. Vlastně těhotenství se vypočítává od prvního dne poslední menstruace, takže třeba já si vypočítala, že když jsem měla poslední 9.9. a datum početí jsem měla 23.9., je to 14dní, kdy se mezi tím nic neděje, ale už se to započítává do prvního trimestru. A pak než se v tobě začne dít všechen ten proces, tak se mi nechce moc věřit, že by se ženská měla hned od prvního dne po nedostání menstruace a případném otěhotnění (když to ještě netuší) změnit v těhotnou se všemi možnými příznaky. Ale jak říkám, všechno je možné 😉 Každopádně držím palce aby ti to vyšlo, když už se snažíte tak dlouho!!! 🙂

bobinaa
11. pro 2013

Já si právě taky myslím, že mít příznaky takhle brzy je hloupost, i když těžko říct, těhotná jsem nikdy nebyla, takže nevím, jak to chodí 🙂 Dnes mi manžel koupil těhotenský test, ale ještě počkám, třeba jsem jen "falešně březí", jak to nazývá můj bráška :D Každopádně bych si to hrozně moc přála, tak snad se štěstí usměje i na nás 🙂 Spíš jestli to nebude reakce na zpožděnou MS a mě trefí šlak ☹

lubinkova
13. pro 2013

@agnesi
@bobinaa Já měla příznaky asi 5 dní před (ne)očekávanou MS (bylo mi špatně od žaludku a byla jsem víc nervní..)... podle toho jsem taky poznala, že jsem těhotná... není to blbost, tyhlety první příznaky těhotenství, jsou normálně hormonálně podmíněné a mohou se objevovat takto brzo 🙂

1velrybka
13. pro 2013

@agnesi
@bobinaa
Já měla taky některé příznaky už před očekávanou ms. Normálně mě prsa nebolí, ale teď jsem je měla takové zvláštně citlivé, na dotek trochu bolavé, což normálně (ani před ms) nemívám. A určitě jsem je měla najednou takové plnější, větší. Taky mě tak trochu pobolívalo v podbříšku, ale to jen krátce, přisuzovala jsem to tomu, že ms přijde o pár dní dříve - nepřišla. Byla jsem šíleně unavená, furt jsem spala. A když si dal manžel v restauraci pivo a já ho ochutnala, přišlo mi nějaké divné, vůbec mi nechutnalo, on tvrdil, že chutná normálně. V té době jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná. Test jsem si udělala až 3 dny po očekávané ms.

bobinaa
13. pro 2013

@lubinkova Bože, jak já bych byla ráda, kdyby se nám taky zadařilo 🙂 No uvidím, dnes jsem si dělala test - byl tam minipidimulti duch, ale byl tam, tak zkusím testnout znovu za pár dnů a uvidíme 🙂

lubinkova
13. pro 2013

@bobinaa Tak snad ti to vyjde! To by byl krásný vánoční dárek! 🙂 (nechci ti dělat plané naděje, ale cítíš příznaky, máš ducha... no uvidíš 🙂 )

bobinaa
13. pro 2013

@lubinkova Nooo, doufám, že to bude opravdu a není to jen moje fatamorgana :D Manželovi to samozřejmě nechám až jako překvapení pod stromeček - je to takový můj cíťa a určitě bude dojatý 🙂 Teda, pokud se to potvrdí 🙂

agnesi
autor
13. pro 2013

@bobinaa Tak to tak asi bude, asi ty příznaky někdo tak má 🙂 Samozřejmě bych ti to moc přála, hlavně po tak dlouhém snažení a dáreček pod stromeček by to byl opravdu překrásný 🙂

bobinaa
13. pro 2013

@agnesi Teď zkoumám ty tvoje prvotní fotky testů v úvodu, je to stejné, možná o něco viditelnější, tak se nechám překvapit a budu dělat jako že nic :D

agnesi
autor
13. pro 2013

@bobinaa Tak to ti jen tak maličko gratuluju, pro jistotu jen maličko, kdyby náááhodou.... Ale pokud tam je o něco víc, než jsem měla já, tak to tam podle mě prostě je 🙂 Já už mám břucha jak balón a to z toho nic, co jsem sem na začátku dávala 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru