Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

adriankavalo12
21. led 2014

@pisisvori Právě že já špinila ale z krví 🙂 a ted to ze mě teče ale bez sliznice já mám vždycky ms ale padaji ze mě kusy ted vubec spíš to je jako voda tekuté .. budu muset..zajit k Dr 🙂

naxii
22. led 2014

Ahojky, tak já stále čekám 🙂 minule byl dušík.. tak ještě počkám.Aby zase nebyly plané naděje.
Dnes 25Dc, měla by dorazit MS nebo zítra.Změnili se mi úplně chutě ale pokud to není těhotenstvím tak rozhodně je to správným směrem 🙂 jen ovoce a zelenina.. nezapálila jsem si ani už nepamatuju - já sváteční a příležitostný kuřák.Tak aspoň něco :D

naxii
23. led 2014

TAk zase uvidíme nooo

agnesi
autor
12. únor 2014

@naxii Tak co, jak si dopadla? 🙂

kacenka1111
12. únor 2014

Prosim o radu - 27. jsem mela nechraneny styk s manzelem ( za ucelem tehu ), byla to ovulace. O ctyri dny pozdeji jsem mela velmi silne krece v podbrisku, jako na MS, bolesti prsou, motani hlavy, zostreny cich, nechutenstvi. Jakoby mi tvrdlo bricho ( pamatuji z prvniho tehu ). MS mam dostat ted v patek. Po priznacich ani pamatky. Sem tam me pichne v podbrisku. Mam nejaky vytok. Delala jsem si dnes Mamatest 10 a nic. MS mivam 5-7 dni, silnou a bolestivou, pichani cca 4 dny pred. Pri prvnim tehu jsem mela prvni mesic MS asi tri dny velmi slabounkou,dalsi mesic jsem to uz nedostala a zjistila, ze jsem v 6tt. Dost me matou ty priznaky, ktere ale zmizely. Bojim se, ze pokud jsem tehu, zas to dostanu a cely mesic ani nebudu nic vedet. Procitam sdiskuze a kazda to ma fakt jinak. Nemate ale nekdo s timto zkusenost? Dalsi test ma pripraveny na patek ci sobotu.

anetasyrova
12. únor 2014

@naxii Hezký dušík,tak ať sílí a MS nepřijde! ;)

novotinka
12. únor 2014

@naxii neco tam vidim 🙂

ladie
12. únor 2014

@kacenka1111 zkus jinou značku testu. Super je třeba z lékárny Dr.Max ta jejich značka.

kacenka1111
12. únor 2014

@ladie Dekuji🙂 A ted, nebo pockat az na prichod/neprichod MS? Minule jsem ji prave taky mela, takze to neni u me ukazatel. Kdyz mi to neukaze mama desitka, tak ten dr. max to ukaze uz ted? Kdy mam vlastne stopro spolehlivost, kdyz budu mit MS, ale presto jsem minule byla tehu?

ladie
12. únor 2014

@kacenka1111 100% spolehlivost jedině z krevního testu na HCG.
Jinak na mamatest vb poslední době všichni nadávají.

já bych počkala na první den vynechané menstruace a pak hned z první ranní moči testla. Pokud nic, tak za dva dny zase.

kacenka1111
12. únor 2014

@ladie Tak jsem si skakla pro ten test z Dr. Max a nic. Tak pockam a kdyz to dostanu, tak nevim ( kvuli tomu, ze minule jsem to mela taky ). Diky za radu🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

Ahoj holky co myslíte vidite tam něco?

agnesi
autor
13. únor 2014

@adriankavalo12 Kdyby to bylo barevný, tak by tam toho šlo podle mě vidět víc. Možná se tam něco rýsuje, ale nevím... 😒

adriankavalo12
13. únor 2014

ted?

ladie
13. únor 2014

@adriankavalo12 při troše představivosti se tam něco rýsuje. Ale radši bych zítra/pozítří udělala nový test 😉

adriankavalo12
13. únor 2014

@ladie jj 🙂

agnesi
autor
13. únor 2014

@adriankavalo12 Souhlasím s @ladie, ale teď už tam taky něco vidím 🙂 Budu držet palce 😉

naxii
13. únor 2014

@agnesi zase spatne :/

agnesi
autor
13. únor 2014

@naxii Co je špatně? Nebo špatné?

naxii
14. únor 2014

@agnesi jako minule po 5ti dnech konec :( tak ted merim bt a uvidime co se deje.. muze to byt i cysta

heduskak
16. únor 2014

ahojky holky, vidíte něco? potřebuju názor více očí ;)

zelva
16. únor 2014

@heduskak Tak já teda nevidim nic..

nininka23
16. únor 2014

@heduskak já na druhém a třetím vidím ducha

majkylove
16. únor 2014

Ahoj holky.uz nejakou dobu vas tu smiruju🙂vsem co se povedlo tak moc gratuluju a vsechny ktere na to cekate tak preju // co nejdriv🙂 my na to jdem az v dubnu a ze vas tady smiruju uz ted svedci o tom ze taky vsude uvidim dusiky😀ja uz se proste nemuzu dockat🙂

milalula
17. únor 2014

Připadám si jako blázen, vidím to tam. Vídíte to také?

engele
17. únor 2014

@milalula vidím ducha!! 🙂

milalula
17. únor 2014

@engele Že jo já taky, ale pořád jsem si připadala jako jestli nepřehánim. Pro jistotu jsem to i otevřela.

katynka1
17. únor 2014

Ahoj holky tak i já se přidávám. Je to tam, že jo?

nininka23
17. únor 2014

@katynka1 tak ja myslim, ze tady je to jasny 😉

katynka1
17. únor 2014

@nininka23 Já si dělala ještě jeden obyč a tam je to taky tak a ve středu mám přijít na kontrolu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru