Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

agnesi
autor
1. říj 2013

@pellullinka No neví, možná jen do středy 😀 Pracuji totiž z domu a teď poslední týden se mi dny NESKUTEČNĚ vlečou 😒

agnesi
autor
1. říj 2013

Asi je zbytečný dělat si test dneska, že?

petulaho
1. říj 2013

@agnesi na horním testu taky něco málo vidím,ale asi je ještě brzy,testík udělej bud dnes nebo zítra,pokud jsi těhu,mělo by být vidět víc🙂držím palce😉

llluckaaa
1. říj 2013

@agnesi Ahoj, dala jsem si velké zvětšení a vidím horní test pozitivně 🙂

agnesi
autor
1. říj 2013

@llluckaaa Juuu to tak potěší 🙂 To prostě musí vyjít, jinak se asi zblázním 😀

llluckaaa
1. říj 2013

@agnesi Držím palce a nevěš hlavu. Mně ukazovaly testy pozitivně až několik dní po vynechání MS 😉

agnesi
autor
1. říj 2013

Když já to nemůžu vydržet, každý den je k zbláznění. Jak jsem celý den doma sama, tak se to neuvěřitelně táhne 😒 Ale zase se snažím uklidňovat tím, že jednou to zjistím a pak to budu vědět už napořád 😀

pellullinka
1. říj 2013

@agnesi výdrž alespon do rána a uvidíš 🙂 ale myslím,že to bude dobre

agnesi
autor
1. říj 2013

Děsně moc mě těší vaše pozitivní odpovědi 🙂

maikkynna
1. říj 2013

@agnesi To jsi dobrá, já jsem hned ráno letěla testovat a zase duch. Dnes jsem jela k našim a ukázala jsem to mámě. Na jednom testu něco viděla, ale na ostatních nic. Jsme se málem pohádaly, jak jsem ji přesvědčovala o tom, že tam ta čárka je :D Budu muset zatnout zuby a vydržet aspoň do pátku.

agnesi
autor
1. říj 2013

To je strašný když ty to vidíš a ostatní ne, to si vážně potom připadnu jak padlá na hlavu 😀 No nic, jdu se zaměstnat, abych na to nemyslela a den mi utekl trochu rychleji 😀 Půjdu děckám a manželovi upéct kynutý jablečný závin a sobě na oběd špagety s mletým masem 🙂

agnesi
autor
1. říj 2013

@maikkynna Hele a kdy si myslíš, že si mohla otěhotnět? Protože kdyby se nám to oběma zadařilo, měly bysme je stejně 🙂 Já buď 19. anebo 23., ale myslím, že spíš, toho 23., to jsem měla tu nejsilnější ovu.

maikkynna
1. říj 2013

@agnesi U me je to slozite odhadnout. Posledni dva mesice jsem mela pravidelnou MS, ale pak jsem od 19 do 22 asi.... zacala spinit. Myslela jsem, ze jde o MS, ale nic z toho nebylo... Mohla to byt ovu, ale nejsem si jista.

agnesi
autor
1. říj 2013

Aha, tak to nevím, co by mohlo být, ale je dost možný, že to bylo ovu. Já jsem to měla teda jen parkrát, docela jsem se polekala, ale kamarádka mě uklidnila, že to tak občas bývá 🙂

xmarg04
1. říj 2013

@agnesi Nahore podle me je...😉

pegynka
1. říj 2013

Jj,fakt 🙂 ...Pak dej hlavne vedet,jak dopadly dalsi testiky 🙂

sun89
1. říj 2013

Mam stejny problem...podobny test...nebo si aspon myslim ze tam neco vidim :D ...sem zvedava jak to dopadne 🙂

agnesi
autor
1. říj 2013

@pegynka Jj, určitě dám 🙂 Už se nemůžu dočkat rána, tak snad tam už konečně půjde něco vidět!

agnesi
autor
1. říj 2013

@sun89 Tak sem můžeš dát foto toho tvého, jsou tu fakt odbornice, který vidí i to, kde já vidím jen bílo 😀

maikkynna
2. říj 2013

Holky, tak jsem ráno testovala s testem Cemio (mamka včera koupila 🙂)a je sněhobílý... takže opět nic :(

@agnesi Jsem zvědavá, jak dopadneš ty 🙂

agnesi
autor
2. říj 2013

Tak já už fakt nevím... Dělala jsem si dnes ráno a zase tam nic viditelnýho není 😒 Buď je to tak děsně slabý anebo mám mžitky před očima. Myslela jsem si, že když si udělám po dvou dnech, bude to už aspoň o trochu víc viditelný, ale pořád je to stejný, jako ty, co jsem sem vkládala. V neděli mě má paní mrcha navštívit, tak uvidíme, asi prdím na to udělat si v pátek, je to škoda testu a nálada je potom na bodu mrazu 😒 Hold se nesmím radovat předčasně, pokud se to má povést, povede se, pokud ne, tak to tak prostě má být 🙂 Ale naštve to 😀

agnesi
autor
2. říj 2013

@maikkynna Ale to vůbec nic ještě znamenat nemusí, já mám 9 dní po oplodnění (teda aspoň si to myslím 😀 ), takže to beru tak, že ještě není všechno ztracený 😉 Tak to ber tak i ty 🙂

agnesi
autor
2. říj 2013

Taky si kupuji obyčejný test z TETA drogerie, stojí 40Kč, ale je tam citlivost 25, tak si říkám, že to není úplně hrozný. Kupovala jsem si je i u předchozích dvou a vždy mi ukázaly správně, ale je pravda, že u druhého mi to ukázalo až po vynechání, před tím to bylo tak slaboulinký, že jsem si myslela, že mě šálí zrak 😉 Podívejte se na fotky a i když to moc slyšet nechci, že tam taky nikdo nic nevidíte??

luciebx
2. říj 2013

@agnesi na tomhle tam nic nevidim .. ale na tech prvnich tam je krasny dusik 😵

agnesi
autor
2. říj 2013

@luciebx Uvidíme, už se na to vyprdnu a počkám si do neděle 🙂

asus
2. říj 2013

@agnesi nic nevidim 😢

maikkynna
2. říj 2013

@agnesi No tak vidím, že jsme na tom stejně... Možná některé testy dokáží ukázat těhu dříve a u některých je to prostě později.

agnesi
autor
2. říj 2013

@maikkynna Držme si palce navzájem, ještě není všechno ztracený 🙂 teda aspoň já tomu věřím 😉

agnesi
autor
2. říj 2013

Jako já tam ten proužek opravdu vidím, ale ne na fotkách, jen na testu, když si ho držím před očima. A myslím, že mžitky nemám, je to jen tak strašně moc slabý...

kristl85
2. říj 2013

@agnesi Tady na těch taky nic nevidím, ale podle me to tim ze mas citlivost 25, kdybys měla 10, tak by ti to mohlo ukázat ducha cca 11DPO. Do neděle čekat nemusíš. Kup si test od dr. Maxe a zkus ho zítra z první raní moci nebo pozítří taky hned rano a uvidíš;) ja sem dělala první test prave 11DPO a byl tam neviditelný duch, to bylo v neděli a v úterý sem si udělala (mimo jine) ten digitální a bylo jasno;) tyhle dny sou hrozny, úplne si na to vzpomínám, tak moc držím pěsti. Btw. tim to jen začíná, pak se budes bát aby to bylo v pořádku a mimcu se u tebe líbilo, pak budes mít strach aby tlouklo srdíčko, pak aby správně rostlo atd atd Proste uz se budeme asi bát celej život;))) ale určitě to za to stoji;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru