Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

maikkynna
7. říj 2013

@agnesi Tak jak jsi dopadla? 🙂

agnesi
autor
7. říj 2013

@maikkynna Jak na tom jsem přesně, zatím nevím, tento týden totiž brigádím od rána do večera, takže nemám ani čas koupit si test 😒 (což je možná dobře 😝 ). Ale jsem DĚSNĚ ZVĚDAVÁ!! 😀 Hned jak budu vědět, tak samozřejmě poinformuji 😉 A co ty, máš nějaké nové info? 😉

maikkynna
8. říj 2013

@agnesi Já jsem zkoušela test v neděli a byl negativní. Pokračuji ve snažení a dnes se chystám po práci do lékárny a koupím jeřáb ptačí... čtu na něj samou chválu, tak uvidíme 🙂

kristl85
9. říj 2013

@agnesi a Ms porad nikde? No tak to je velka šance, ja myslím, ze je to jasny;) držím pěsti a těším se na dvě krásný carky;)

mickey001
9. říj 2013

Ahoj holky, to čekání než si člověk může udělat test je šílené ☹ nám s přítelem selhala ochrana on mě nutil ať si zajedu pro prášek, ale to já odmítla a ujistila ho, že v tom být nemůžu. Jenže již od první chvíle se cítím jinak jak kdybych nepatřila do svého těla prostě se bojím, že zákon schválnosti bude, že budu v tom a to mě tedy asi přítel uškrtí 😀 bohužel jsem nenašla žádnou diskuzi na toto téma, pokud o nějaké víte hoďte odkaz 🙂 MS mám dostat 17.10.2013 v noci z toho nespím jsem v nervu protože, já bych moc chtěla, ale nevím jak bych to řekla partnerovi 🙂 Je blbost si první test udělat ještě před MS?

kristl85
9. říj 2013

@mickey001 Ahoj, blbost to neni, ale záleží na tom, kdy si myslíš, ze k tomu došlo, jestli jsi mohla mít ovulaci a pak to spočítat. Pozitivni test ti muže vyjít uz 11den po ovulaci (DPO), ale jestli to mas dostat az 17. tak to asi budes muset jeste vydržet;( těch 11 dni je vetsinou tak 3 dny před ms. Je to blby, ale fakt nezbývá nic než počkat.

mickey001
9. říj 2013

@kristl85 vypočítala jsem si že ovulaci jsem v té době zrovna měla mít, ale nevím jak moc je to spolehlivé ty kalkulačky na netu.. každopádně ten den mě píchalo v podbřišku a to si myslím, že mám vždy v době ovulace.. chtěla jsem si test udělat v pondělí což by bylo 8 DPO, ale jak to tak vše pročítám je to ještě hodně brzo ☹ tohle bude asi nejdelší čekání v mém životě.. Pokud to vyjde tak budu řešit jak to říct partnerovi 😀

kristl85
9. říj 2013

@mickey001 tak zkus zítra nejdrive, ale nejlepší by bylo az tak 15. Tak at ti to dopadne jak si přeješ a držím pěsti s partnerem, jestli vám neni 18, tak si myslím, ze by to mohl probrat dobre;)

mickey001
9. říj 2013

@kristl85 děkuji 🙂 pokud se to nepodaří teď, tak asi ještě pár let budu muset počkat, protože partner mimčo ještě nechce, tak si přeju aby to vyšlo 🙂 zítra si ho ještě udělat nemůžu protože v pondělí to teprve bude 8DPO, určitě stejně nevydržím a udělám si ho a pak budu čekat do MS jestli se dostaví 😀

agnesi
autor
10. říj 2013

@mickey001 A dopadneš stejně jako já 😀 Ten test na 1. stránce je myslím z 8.dne po možném oplodnění. Hele pokud jsi tak nedočkavá (což naprosto chápu), kup si ten digitální, který je sice dražší, ale ženský psaly, že ukazuje už cca od 9.dne. Stojí prý kolo 200Kč a seženeš ho v jakékoliv lékárně 🙂 Anebo se pak zaměstnej tak, že nebudeš mít čas myslet, jestli si v tom nebo ne, což je ale fakt děsný 😝 Jinak ti budu držet palce, ať ti to dopadne tak, jak si přeješ ty 😉

agnesi
autor
10. říj 2013

Ahojte holky 🙂 Mrkejte na ten můj z včerejšího večera, kupovala jsem si ho v dr. Maxovi včera po práci. Chtěla jsem si ho udělat až dnes ráno, ale když jsem zjistila, že jsou tam 2, tak jsem si řekla, že si udělám jeden večer a ten druhý pak ráno. A myslím, že ten druhý někomu daruji, protože dělat si ho je podle mě naprosto zbytečný 😉 Co říkáte? 🙂

eliza2
10. říj 2013

jj je to tam , blahopřeji
😉

pisisvori
10. říj 2013

@agnesi skvělé gratuluji🙂

agnesi
autor
10. říj 2013

Včera mě ale kamarádka zase děsně dodeptala.... Máme stejně starý děti, jen věk nás dvou je o něco vyšší, ona bude mít letos 40let a říkala, že je ráda, že už s holkama může všude, obě jsou samostatný a že už má klid. Uvědomila jsem si, že o ten klid co teď mám teď taky, tak o něj přijdu a přišlo mi to líto. Říkala jsem, že jí chápu, protože ona už má věk kdežto já mám 26 a představa, že ve 40 letech zůstanu doma sama jen s manželem je fakt děsivá 😒 Já sama jsem z velké rodiny a u dvou dětí jsem zůstat nechtěla, ale ten včerejší rozhovor mi teda moc nedal ☹

eliza2
10. říj 2013

neboj máš ještě spoustu času, já měla v 25 letech dvě děti a v 35 jsem začala další várku a mám teda 5 dětí, a ještě trochu přemýšlíme o klukovi, ale to tak možná za dva roky a to mi bude 40

mili00
10. říj 2013

agnesi gratuluji a to bude tvé 2 nebo 3 mimčo??

agnesi
autor
10. říj 2013

@mili00 Děkuji 🙂 A bude třetí 🙂

agnesi
autor
10. říj 2013

@eliza2 To by už na mě bylo moc 😀 Já bych chtěla do třiceti stihnout ještě další, abych pak ve 40 letech měla klid. Malou rodinu nechci (2 děti) a lichej počet už vůbec ne. No a na 6 už se necítím 😉

mickey001
10. říj 2013

@agnesi jéé já Ti teda, taky gratuluji a zároveň děkuji za podporu 🙂 určitě to vydržím odjíždím s přítelem na víkend pryč, tak se zaměstnám a budu se snažit na to nemyslet 🙂

agnesi
autor
10. říj 2013

@mickey001 držím palce!!! 🙂

staninka77
10. říj 2013

@agnesi -GRATULUJI, k třetímu mimísku,a krásné testíky i když jsme z kamarádkou luštily a nažádném nic nebylo vicět žádnej dušík,je krásné že jsi to sem házela je to hodně zajímavé se dívat.
Moc moc gratuluji. 🙂 🙂 🙂

staninka77
10. říj 2013

@eliza2 -Taky bych chtěla ještě jednoho mrnouska,ale muj příta ne a ne se rozhoupat k tomu činu,i když se snažím ho nějak k tomu přemlouvat a stále ne a ne. 😉

agnesi
autor
10. říj 2013

@staninka77 DĚKUJI!!!! 🙂

staninka77
10. říj 2013

@agnesi -Není zač,a mít velikou rodinu je krásné míti.A na kamarádku se nedivej je uplně jedno ve kterém roce máš děti,ale rozhodně bych taky nešla do 6.dětí na to nemám ani bunky.
Ale někdo je jasné že na to má velikou dovahu a to je taky krásné.
A už je uplně jedno jestly máš 3.děti nebo 4.děti si myslím.
Užívej si krásného těhotenství a na konci hezké vonavé miminečko. 🙂 🙂 🙂

Moc bych si přála ještě jedno dítě ale muj chlap nechce a dost mě to mrzí,a ještě je tu jeden problém moje máti. ☹

cooke
10. říj 2013

@agnesi Taky gratuluji, když jsem viděla ty začáteční testy vůbec jsem tomu nevěřila .... 🙂 ono je opravdu lepší počkat než se stresovat 🙂 doufám že se toho budu držet i já :D

agnesi
autor
10. říj 2013

@cooke Já právě vůbec nestresovala, věřila jsem tomu na 100% že to vyjde a ono vyšlo 🙂 Teď už jen aby se to udrželo a bylo vše v pořádku 😉

agnesi
autor
10. říj 2013

@staninka77 Je škoda, že tvůj muž nechce, u nás to bylo naopak, manžel musel ukecávat mě 😀 A na máti bych se taky to, víš co... Je to tvůj život, vychovávat budeš ty a ne ona... Toto TAK nemám ráda. Jsou to hrozný řeči, který matku hodně bolí u <3 ... Tak třeba po miminku ještě někdy tvůj muž zatouží, moc bych ti to přála 🙂

staninka77
10. říj 2013

@agnesi -Strašně mocinky děkuji je to jen v jeho rukách,třeba si dá říci třeba už né,a budeme mít jen ty tři kluky,ale moc bych si přála mít ještě jedno dítě do party,ale neí my přáno.
Je to muýj sen,který už skuteční nikdy nebude,moje máti my spíše vyhrožuje ona mě má hodně ráda,pomáhá my z hlídám když jsem v práci,ale nemuže přijít dítěti na slovo.Bud se rozkmotříme a nebudeme se vubec vídat,ale to já nějak nechci máti už nikoho nemá jen svoji věrnou kamarádku a nějaké kamarády z práce.
Strašně moc ti děkuji,ty si užívek krásného těhulkování,a máš krásnej věk na třetí dítě mě už bude za 9.měsícu 37.roku tak fak nevím zda je to ještě v tomhle věku možné mít dítě. 😉

agnesi
autor
10. říj 2013

@staninka77 Ale prosím tě! Pokud se na to cítíš, tak to není žádný problém 😉 Navíc máš krásnej věk, za ještě jednou tolik už to bude horší 😝 S tvojí mamkou mě mrzí, že to tak máte ☹ Osobně ji nechápu, že má k dětem takovej postoj, vždyť je babička a já osobně se na to těším, teda pokud nebudu dřít jak mezek, to věřím, že pracovat a ještě být milá na vnoučky může být asi těžší....

staninka77
10. říj 2013

@agnesi -Díky ti moc,že my tu povzbuzuješ,někdy mě to na ní hodně mrzí že se takhle k děckám chová,mám jí rada ale takhle to řeci fakt nejde my vše zakazovat ☹ .
Snad máš pravdu ještě se na cítím dobře a na jedno dítě,ale pokud se nezadaří tak už dotoho jistě nepujdu,z otěhotněním nemám vubec problém většinou so 3.měsícu otěhotnám,ale muže se to i zpozdit,ale vím že to dopadne dobře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru