Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

jetynka
17. pro 2013

@tinakari Já bych to překvápko taky nevydržela 🙂, kdybysi to tajila až do vánoc, podle mě by to stejně poznal nebo by tě aspoň podezříval 😀

enalga
17. pro 2013

@agnesi Dnes navečer jsem začala trochu špinit, tak čekám, že do čtyřiadvaceti hodin se MS objeví ☹ Ale partner mě uklidňuje, že i kdyby to teď nevyšlo, že to nevadí, že se budeme pokoušet dál, ale už ne tak drasticky... Prostě, že se na to nebudeme soustředit a budeme si to naše milování užívat... a pak to klapne 🙂

enalga
18. pro 2013

Tak to přišlo ☹

vanesinka1
18. pro 2013
evikmi
18. pro 2013

@vanesinka1 ahoj, pořád mi to připadá, že je ta druhá čárka moc blízko ☹ zkus si zajít na gyndu 😉

tinakari
18. pro 2013

@jetynka Dekuji 🙂 tak jsem to nevydržela a bačkůrky s testem dala příteli jako předčasný dárek k vánocům 🙂 má radost.. jak jsi psala kdybych mu je nedala, poznal by to.. 🙂

leonakv
20. pro 2013

Ahoj holky tak jsem se vrátila z prohlídky, těhotenství potvrzeno 🙂 teď jen vydržet na první fotečku se srdíčkem. Další kontrola 10.ledna 🙂

lusie9
26. pro 2013

Krásný 2.svátek vánoční 🙂 holky potřebuji poradit, před 2 dny jsem si dělala ráno testík, byl to z DM Quick test IntiMed 25, a zároveň jsem zkoušela i mamatest 10, no mamatest samozřejmě úplně negativní, ale na to z DM mi hned po namočení vyběhla světle růžový čárka, ještě dříve, než se zobrazila ta kontrolní... pak po zaschnutí to trošku zesvětlalo, což je normální že.. ale vidím tu čárečku pořád a to i když natáhnu ruku a pořádně to oddálím, prostě jde krásně vidět, ještě se mi to u tohoto testu nestalo, že bych tam měla takového ducha.. přikládám fotky, ale na fotkách to tak nevyniká... každopádně dneska mi přítel donese nové testíky dr.max, tak jsem zvědavá...

chris_n
26. pro 2013

@lusie9 já ta nic moc nevidím ☹

faminka
26. pro 2013

@lusie9 na te uplne poslední fotce podle me dusík je...

vendy01
26. pro 2013

@lusie9 Vidím slaboulinkou čárečku. 😉 Ještě jsem zvědavá, co ukáže testík Dr. Max...

blannie
26. pro 2013

@lusie9 ahoj, já tam čárku vidím 🙂 Je to paradoxní, ale ten dm test dělá čárky viditelnější než mama... dr. max by měl taky ukázat silnější 🙂 věřím, že i Tobě ukáže 😉

hrozinka80
26. pro 2013

dr. max má stejné jako mamatest, ale je třeba si kontrolovat citlivost už se mi i stalo, že jsem chtěla citlivost 10 a lékárnice mi prodala 25ku a já si toho všimla až doma a jj dle mne je tam duch, jinak HCG se zdvojnásobuje každý druhý den, takže teď už by ta čárka měla být výraznější, držím pěsti 😉

lusie9
26. pro 2013

děkuji holky, tak uvidíme, buď ho večer ještě zkusím, nebo to nechám raději až na ráno.. jinak našla jsem ještě jednu fotku, tam se mi to zdá být jasnější, ale těžko říct 😀 už mi asi taky hrabe, přestanu to řešit, než zkusím nový test 🙂 stejně bych nic nevyřešila.. 😉 (ty dva další testíky jsou na té fotce jen pro srovnání, ten prostřední byl dr.max, ale byl dělaný ještě pár dní před tím IntiMed a mamatest...) ale jak říkám, stejně teď nic nevyřeším, večer nebo ráno se uvidí 😉

lusie9
27. pro 2013

takže včera večer na testu dr.max stíneček a dnes ráno taky, ale úplně nepatrný, a tohle už se mi u těchto testů stalo několikrát, takže asi nic.. v pondělí jdu na krev, už toho mám dost... zatím se mějte hezky holky 🙂

kstablova
27. pro 2013

@lusie9 já vidím až na té poslední fotce náznak čárky, na těch před tím ne.

agnesi
autor
1. led 2014

@lusie9 Já je vidím všude 🙂

saminomimino
1. led 2014

@vanesinka1 fotka je dost nekvalitní ale podle mně je čárka na dobrém místě a test pozitivní,jen aby to sílilo 😵

chris_n
1. led 2014

@lusie9 ja nevidím nikde nic...

eliskal
2. led 2014

Ahoj holky, dneska ráno jsem si dělala test a byly dvě // ale po hodině ta jedna zmizela :( , Vidíte tam prosím něco? :(

andilekanitka
2. led 2014

Ahojky, tohle na mě vykouklo dneska v poledne...test citlivost 25....jsem teprve 25DC a 8-10dní po oplodnění....nezdá se vím to nějaké moc zřetelné na to že je test dělaný tak brzy, ještě k tomu v poledne a s citlivostí 25...??

agnesi
autor
2. led 2014

@andilekanitka Je to opravdu zvláštní, ale zázraky se přeci ději, tak třeba proč ne 😉 Každopádně zkus udělat další za 2dny s nižší citlivostí a uvidíš 🙂

agnesi
autor
2. led 2014

@eliskal Bohužel na fotce nic nevidím. Čárka teda po čase i tak mizí, tak třeba je to ještě moc brzy na to, aby to bylo zřetelný. Mně taky vždycky po nějaké chvíli zmizela, dokonce i z posledního testu, na které to už byla jasná dálnice. Nezoufej a zkus si udělat za 2 dny další 😉 Držím palce 🙂

loafeer
2. led 2014

já ji teda vidím pěkně:o)

cristynaxo
2. led 2014

Ahoj holky..rada bych se pripojila do koncerzace...s pritelem se snazime uz prez rok o miminko...byli jsme i na spermiogramu a vysledky katastrofalni... ted mam 8 dní zpožděnou MS a na testu jen slaby dušík... 😒 tak nevim nevim co od toho čekat..moc si to neidealizuji..neboť na spermiu nam řekli že by to byl zázrak..ale ja nad tim musim pořád přemýšlet..Zase si říkám že ny testu by to mělo být už krásně vidět... jediné co, tak mě pobolívá bříško a prsa..ale to může být i příznak příchodu MS ..jsme z toho uplnej jelen...

teok
2. led 2014

holky, asi blbá otázka, ale chápu dobře, že čím vyšší citlivost, tak tím to bude dřív vidět? se čerenám u otázky, ale nevím ;)...

cristynaxo
2. led 2014

@teok jj presne tak.cim vyssi citlivost testiku tim driv je mozne zjisti mozne tehu 🙂 drzim palec

teok
2. led 2014

Dekuji, treba se zadarilo o svatcich 🙂

cristynaxo
2. led 2014

@teok taky doufam..ale nevim nevim...

teok
2. led 2014

@cristynaxo no taky jsem zvědavá 🙂, bylo fajné, kdyby se zadařilo už teď 🙂, minulý měsíc to bylo na blind a prd, tak tento s ovu testy ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru