Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

cristynaxo
9. led 2014

tak holky....dnes tedy UTZ ... počáteční stádium těhu :D ... čekala jsem tedy už že uvidim něco "většího" ale hlavně že je tam... 20.na kontrolu..pan doktor rikal ze to vypada slibne,vice info pry az po pristi kontrole..ale je tam a doufam ze i zustane :D

zuuzaa86
9. led 2014

Holky a kdyz jste mely na testu "ducha", tak se vam ukazal hned nebo treba az po par minutach?ja jsem z toho jelen, zda se mi, ze se mi dvakrat ukazal, ale nikdy ne hned ale treba cca 3.minutu...ale porad to bylo odecteno do 5ti minut, co pisou na navodu. Menzes stale nikde, ale ja to mam tak strasne nepravidelny, ze sama nevim, kdy prijde..:/ a tehu priznaky bych taky nasla, ale spis jsem zt oho uz tak mimo, ze se moc sleduju 🙂

cristynaxo
9. led 2014

@zuuzaa86 ahoj..tak me se na tehu testu ukazaly carky tez az za nejaky cas...cca minutka dve...tak drzim palec 🙂

verik2
9. led 2014

@zuuzaa86 mě se zacla rýsovat až k 5 minutě 1 duch za 3 dny zase duch,pak digitální a ve středu potvrzeno začátek těhotenství 😀

xelmax
10. led 2014

Ahojky 🙂 na tom vrchním jde vidět 🙂 taky se mi včera objevil takový duch, o pár hodin později na 2. testu z balení malilinko zřetelnější a dneska dopoledne na 3. testu (tentokrát citlivějším než ty předchozí) slabší než ten první, vlastně skoro nejde vidět, jen z určitého úhlu..

verik2
11. led 2014

@maikkynna určitě,já se snažila 3 a půl měsíce,rozhozene hormony kojenim,nepravidelna mrška,musela jsem poslední 4 měsíce pro vyvolavacku a teď dělám test duch,ale myslela jsem,že vsugerovanej,za 3 dny už víc vidět,pak jsem dělala ten digitální po minutě pozitivní a pak ukázal 2-3 tt a na gynde potvrzeno těhotenství tak 4-5 tt,takže i duch, jestli tam zůstane něco znamená,já ho měla takovýho

naxii
11. led 2014

@agnesi aktualne resim, jestli je moznost 7dc otehotnet.. cyklus je 24-26 dni. :oO

naxii
11. led 2014

@agnesi gratulujuuuu 🙂

micharka11
12. led 2014

Zdravím holky, jsem tu poprvé, ale často jsem si četla vaše příspěvky a zkušenosti. Dnes jsem 10 den po očekávaném menstruaci a na testech se mi objevuje stále stejně slabá čárka. Myslíte, že je to v pořádku, že po dvou dnech nesílí. Na gyndu jdu až ve středu, tak uvidím co mi řekne. Napište mi prosím vás názor. Děkuji 🙂

naxii
12. led 2014

@micharka11 ja myslim ze dalnice muze byt az pozdeji za tyden treba ... gratulujuuu 🙂

verik2
12. led 2014

@micharka11 já bych taky řekla,jasně pozitivní test,já ducha měla míň vidět a na gynde potvrzena fazolka 4-5 tt...takže budeš mamcou,už netestuj je to zbytečný a stejně tam dávají málo toho barviva,dálnici mít nebudeš nikdy.Takže buď v klidu a čekej na potvrzení

agnesi
autor
12. led 2014

@micharka11 Jj, já si taky myslím, že to tam je 😉 Až to budeš vědět, tak napiš 🙂

agnesi
autor
12. led 2014

@naxii Těžko říct může se stát, nemusí se spoléhat 100% na ovulaci, může to vyjít i mimo ní. Tak vyšla ségře malá 😉

naxii
12. led 2014

No ja jsem jako anti snazilka 🙂 ale spatne jsem to spocitala..podle meho kalendare mi ten den vychazi jakp plodny :oO to jsem necekala takze jsme sli do plnejch :/ jsem ve zkusebce v nove praci...

leni84
12. led 2014

@micharka11 Testy jsou určitě pozitivní, čárky jsou na všech zřetelně vidět. Tím, že čárku nemáš hodně výraznou bych se zbytečně neznepokojovala. Blbý by bylo, kdyby čárka každým dnem slábla, to by znamenalo, že hcg klesá. Už bych také netestovala a ve středu uvidíš, že bude všechno v pořádku! 😉

naxii
12. led 2014

@agnesi a hlavne co me primelo si to propocitat, ze me poboliva brich vypada to jakp ovulace 9.1-10.1. A llehoncenenapadne jsem spinila.. poslu fotku ms kalendare..
Achjoop ja snad tu bt teplotu zacnu merit...

micharka11
12. led 2014

Děkuji, budu doufat, že bude vše v pořádku, podle poslední menstruace bych měla být zřejmě v šestém týdnu (pokud to dobře počítám 🙂 ) tak snad na tom ultrazvuku bude vidět. Určitě dám vědět 😉

verik2
12. led 2014

@micharka11 určitě k ovulaci dochází 14 dní po tom,takže 4 ttv budeš a to už uvidí. ultrazvuku a poznají podle zvětšené dělohy...já tak byla mezi 4-5 tt a to kojim,delohu mám větší,ale už při pohmatu říkal,že je větší a pak fazolka,takže určitě uvidí.Dej vědět já jdu až týden po tobě ve středu...

verik2
12. led 2014

@agnesi mimo ovulaci se neotehotni,ta se hýbe já s klukem otehotnela. po mesickach,s dcerou při nich a teď nevím.Ale ta ovulace,tudis uvolnění vajíčka musí dojít,jinak se neotehotni,věř mi,jen ta ovulace se soupeř vlivem stresu,nemoci,prášku a td....teď fakt nevím kdy jsem ovulovala, 😉 ale musela,když jsem těhotná...

veri2424
13. led 2014

Ahoj holky,rada bych se přidala k vám do diskuze, dnes jsem mela ráno na dvou testech pěkného ducha. Ráno budu zase testovat, tak pošlu i fotecku.🙂 doufám, ze to trošku zesílí. 😀
Jsem teď 10 dpo , dělala jsem test i včera a byl úplně snehobily a dnes takové překvapení, málem jsem omdlela. 😀
Ale je pravda, ze jsem cítila některé příznaky. Zítra ráno jdu na krev, tak držte palce, výsledky budou ve stredu 🙂 🙂

veri2424
14. led 2014

Ahoj holky,tak posílám dnešního dusika 🙂 je trošku lepší nez ti vcera 😀

agnesi
autor
14. led 2014

@veri2424 Já ho tam vidím bez problému 🙂 😉

veri2424
14. led 2014

@agnesi tak nejsem blázen.🙂))
Tolik bych si prala,aby to vyšlo 🙂 zítra bude ta krev, doufám ze pozitivní. ☹

agnesi
autor
15. led 2014

@veri2424 Držím palce!! Pak určitě napiš 😉

micharka11
15. led 2014

ahoj holky, tak dnes sem byla na ultrazvuku, doktor zatím nějak nejuchal, že prý mám přijít znovu v pondělí, viděl jenom malej váček, tak mi nechal vzít krev. Pořád mi říkal, že je riziko, že by bylo těhotenství mimoděložní. Tak si budu okusovat nehty do pondělka a budu doufat, že to bude v pořádku.

luciassek
15. led 2014

Je tam? 🙂 ja myslim,ze jo 🙂

artee01
16. led 2014

@luciassek Dle mě ta, je a celkem jasně vidět 🙂

jetynka
16. led 2014

@luciassek taky ho vidím 🙂

veri2424
16. led 2014

@agnesi ahoj, omlouvám se,ze píšu až teď,ale zatím je to super,hcg je pozitivní a v pondělí jdu na utz. Prý mi vezmou i znovu krev.🙂

agnesi
autor
16. led 2014

@veri2424 No supeeer 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru