Můj těhu test

athelaj
21. lis 2013

Ahoj, jsem tu nová 🙂 S manželem jsme se na začátku tohoto měsíce domluvili, že už se nebudeme hlídat a že to necháme vše plynout. A dneska , jsem si udělal test, protože se cítím jinak a nějak intuitivně jsem si říkala - já jsem snad těhotná. No docela jsem v šoku, že to šlo tak lehce a rychle. Jsem 13 DPO. Vím, že MS může vše změnit, měla bych ji mít začátkem nového týdne. Co myslíte? Na fotkách je to ale hůře vidět, protože se to leskne. Zítra zkusím udělat další.

radova23
21. lis 2013

Já osobně potichounku GRATULUJU !!! je to tam !!!!! 🙂

athelaj
autor
21. lis 2013

Děkuji, já zatím nejsem schopná to jako nějak pobrat 🙂 uvidím jak to bude s MS. 😉

radova23
21. lis 2013

@athelaj ja ms dostala 😀 😀 trvala 2,5 dne tak sup sup na gyndu a hle .... 2 mesic tehotenství 😀

eeen
21. lis 2013

@radova23 a byla to MS nebo jen špinění?

radova23
21. lis 2013

byla to ms 😀 ale kratka ....

pisisvori
21. lis 2013

@athelaj test je pozitivní, gratuluju a přeju aťs ílí a vše je jak má.

athelaj
autor
21. lis 2013

Děkuji, dám vědět jak to bude pokračovat. 🙂 doufám, že prvotní šok opadne 🙂

radova23
21. lis 2013

@athelaj zkus to ale až v den ms .... obcas se stane ( nepreji to nikomu) že se embiro neudrží a odplave s ms ... i t\ydeni spoždění neni jen spoždění ale už potrat ☹

radova23
21. lis 2013

@athelaj hele ted me tak napadlo .... ty jsi brzo pred ms vid ??? nemate nahodou v rodině dvojčatka ? 😀 tam je hodnota hcg 2x vyšší a test už mas dost silneho ducha na to ze ms ma přijit začatek přístího tydne 😀

athelaj
autor
21. lis 2013

Jo právě sjem to psala, že MS může vše změnit - měla bych ji dostat v pondělí, tak udělám další test až v pondělí. Děkuji Vám za Vaše reakce, jsem ráda, že jsem se sem přihlásila 🙂

athelaj
autor
21. lis 2013

NO 😀 nejsou u nás dvojčátka 🙂 ale co jsem koukala zde na net tak někdo měl slabou čárku už od 10 DPO, takže mi to neopřišlo divné 🙂 ale dvojčátka - to by byl utra šok 😅

zivisek
21. lis 2013

Gratuluju já to tam taky vidím 🙂

klouzek
21. lis 2013

Vypadá to,že si těhotná,potichoučku gratujuji

athelaj
autor
21. lis 2013

No já to mám vždy tak že mám MS a druhý den mě bolí břicho, ale tentokrát právě mám bolesti už asi 4 den v podbřišku jakobych to měla dostat 🙂 No jsem na to zvědavá. Musím se tu rozkoukat, co tu vše na tomhle webu je, je super se setkat se snažilkami a budoucími maminkami a tak 🙂

liss_durman
21. lis 2013

Je to vidět dobře, duch tam je, takže gratuluji 😉 Ale radím - ještě si nedělej velké naděje. Ještě je dost času do MS a jak píšeš, může se vše změnit, pokud by se třeba těhu neuchytilo a odešlo s MS... Nechci strašit, přeju ti, ať to vše dobře dopadne, ale člověk nikdy neví...

saminomimino
21. lis 2013

je tam 🙂 já takovou měla 10DPO a sílila a miminko čekám,hodně štěstí

athelaj
autor
21. lis 2013

Jo jsem s tím srovnaná, že to může být vše jinak. Holky díky za Vaše komentáře 😉

athelaj
autor
25. lis 2013

Vkládám další test - 17 DPO - jeden den zpožděná MS 🙂 počkám asi týden a pak udělám další testík 🙂 zatím to vypadá nadějně 🙂

charaka
25. lis 2013

@athelaj Je to krasne 🙂

athelaj
autor
27. lis 2013

Tak vkládám fotku posledního testu 😀 19 DPO

charaka
27. lis 2013

@athelaj Velmi ti gratulujem 🙂 Ja si idem robit test zajtra, bude to 15 DPO, tak som zvedava...

athelaj
autor
27. lis 2013

@charaka Děkuji a moc Ti držím palečky ať najdeš i ty // čárky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru