Může být 12 dpo negativní test?

ajleenka
29. črc 2019

Ahoj holky, zajímá mě, zda někomu vyšel těhotenský test 12 dpo ještě negativní a přesto se jednalo o těhotenství. Je to ještě možné nebo už není šance?
Ráno jsem totiž dělala test - mamatest 10, negativní. Už jsem se smířila s tím, že to zase nevyšlo. Dokonce dneska pokles bt o 0,2, ještě tedy není předovulační, ale spadla. Jenže pak jsem hned ráno jednorázově zašpinila. Myslela jsem, že se rozjíždí ms, ale doteď už nic, ani kapka. Bylo to jen kolem čípku, jakoby prasklá žilka. Břicho právě zvláštně popichuje, ale jinak než před ms, ale jinak vůbec nemám klasický pms, bolavá prsa atd. Tak mi to teď trochu vrtá v hlavě.
Je možné, že špinění ještě souviselo s nidací nebo už je to vážně pozdě a 12dpo negativní test = konec nadějí?

jaja01k
29. črc 2019

@ajleenka Možné to je. Zkusila bych další test za pár dní.

kebes1511
29. črc 2019

Při dlouhých cyklech cca 44 dní a ovulace až 23. Je asi lepší testovat také později že? Testovala jsem 13dpo A nic... Je šance?? Diky

beatty
29. črc 2019

@ajleenka jeste je brzo na nejake zavery. Muzes byt tehotna, i nemusis. Tehotenstvi muze klapnout, i muze odejit s prvni menstruaci.
Nezbyva nez vydrzet a pockat. Drzim palce.

veronikav31
29. črc 2019

@ajleenka doporučuje se dělat tt nejdřív 14dpo.neházela bych flintu do žita a zkusila bych test za pár dní.ani digitální test nemusí být spolehlivý, já v den MS měla - a máme skoro 1,5 ročního syna 😉

clo1
29. črc 2019

@ajleenka taky mám dnes 12 dpo negativní test. Počítám s ms. Pokud ti klesla teplota, test negativni s objevilo se špinění, vypadá to bohužel na ms.

ajleenka
autor
29. črc 2019

@clo1 Počítám s ní, ale zatím tedy nic. Zašpinila jsem jednorázově hned ráno a byla to taková červená nitka a pár kapek krve. Od té doby čisto, ani kapka a to se mi ještě nikdy nestalo. BT mi právě už jednou klesla a to při prvním těhotenství v den menstruace, další den ale zase vyskočila. Proto mě to všechno zarazilo. Nicméně čekala bych alespoň ducha, kdyby to tam vážně bylo. A právě jakmile začnu špinit, tak už nepřestanu a rozjede se to do klasické ms.

verunka3101
30. črc 2019

@ajleenka ahojky ja mela test pozitivni az po nějakých 15dnech je to možné par dni jeste pockej a zkus udelat dalsi
Drzim palce 😊

werik153
30. črc 2019

Já jsem měla 12dop jen hodně světlého ducha.

balogis
31. črc 2019

10dpo je to vůbec možné?

veronikav31
31. črc 2019

@balogis vidím krásně // 🙂

clo1
31. črc 2019

@balogis je to tam. 😃

balogis
1. srp 2019

Ten Pepino-zeleny, ukazuje hodně slabě

veronikav31
1. srp 2019

@balogis pepino obsahuje málo barviva už x let, mám s tím zkušenosti, ale ten druhý je naprosto jasný, krásné //