Může být každé těhotenství jiné, než to předchozí?

hecatecat
1. srp 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. S manželem už máme jednoho 1,5 letýho chlapce. S ním jsem byla již těhotná i přes to jsem dostala MS docela silnou, která trvala 3 dny a pak ustala. To jsem byla zhruba těhotná měsíc. Od početí našeho syna jsem tepve zjistila až když jsem měla bolestivé, nateklé prsy a silnou únavu!!! Dr mi tenkrát řekl, že jsem mezi 4.-5. týdnem těhotenství a test vyšel.
Poslední dobou s manželem spolu spíme poměrně často a čas od času se udělá do mě. Antikoncepce neberu. Nikdy jsem nezkoušela ovulační testy...Sama na sobě vycítím, že se semnou něco děje..Teď v pátek jsme spolu (Min.týden 26.7) měli poměr a udělal se do mě. ten večer jsem to dostala asi odstup 4 hodiny neš mi začala MS...v SO jsem měla MS silnou, v NE takovou slabší a v PO jsem už jen špinila půl dne a vytekl ze mě bílí, nezapáchající hustý hlen. Co to může být. To PO jsme spolu o5 spali a o5 se do mě udělal...tak i ve středu ráno. Test jsem si dělala a vyšel negativně. Zřejmě je asi čas a brzo si ho dělat. NEchci si nic vsugerovat. S manželem plánujeme ještě jedno dítko. Poslední dobou jsem spestřila, že jsem trošku utahanější a nevyspalejší, náladová a protivná...pořád mě něco štve..ale přiřazovala jsem to k mému synovi, jak jsem s ním každým dnem a on mě utahá za 3 😉 . Dneska ráno jsem se vzbudila i ve spánku jsem cítila jakou mám silnou migrénu, nemohla jsem ani vstát! průjem jsem měla taktéž...asi možná z jídla...mám chut zvracet, jist pak zase nejíst...pobolívá mě v podbříšku až píchá, jako kdybych to měla dostat...mám nějaké napnuté bříško přesně tak jako bych to měla dostat...tak jako kdybych ho měla natlakované, zvednu se sednu si a cítím jak je pod tlakem. čas od času je mi na omdlení, nebo se mi zamotá hlava, mám černo před očima...nikdy jsem si neměřila bazální teplotu a nekupovala ovu test. Holky poraďte, ať zase zbytečně neplaším....nic si nevsugeruju je to přesně tak jak jsem napsala. Děkuji za odpovědi 😔

adusmamus
1. srp 2013

mela jsem to same a ted jsem podruhe tehu 🙂

sarkad2856
2. srp 2013

@hecatecat možná je ještě brzy ale řekla bych že by to mohlo vyjít,počkala bych a pak zkusila bud test nebo si zašla na krev 😉

hecatecat
autor
5. srp 2013

@adusmamus Kéžby kdyby to vážně vyšlo...nechci si nic vsugerovat 😉 , ale hodně častěji mě pobolívá v podbříšku a mám čas od času takový podtlak 😒 motá se mi hlava, brní mě ruce i nohy...no skusím si to udělat ještě příští týden tak uvidíme 🙂

hecatecat
autor
5. srp 2013

@sarkad2856 Doufám, že budu těhotná...Chceme s manželem miminko 🙂 pořád mě pobolívá v podbříšku a cítím takový podtlak v podbříšku...prosím at mi to výjde 🙂

sarkad2856
5. srp 2013

@hecatecat Taky si přejem mimi 🙂 tak u Vás to vypadá nadějněji,no to měla kamarádka taky ty bolesti v podbříšku že prý se pomalu roztahuje děloha 😉 tak at je to tam a pak dej vědět a popř hod fotečku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru