Může být příznakem těhotenství průjem?

denda2
3. srp 2011

Dneska jsem 23 DC a za 5dní bych měla očekávat mrchu,ale doufám,že nedorazí 🙂 a ode dneška mám průjem jak bič- promiňte za vyjadřování 🙂,děkuji

hanysek.hanysek
3. srp 2011

Tak si zkus udělat těhotenský test. Mě se pozitivní test ukázal 23DC (cyklus býval 30DC), takže pozitivní těhu test se mi ukázal 7dní před očekávanou MS.

lucie777
3. srp 2011

Obávám se, že průjem opravdu není příznak těhotenství, spíš seš z toho jen nervozní nebo si něco špatnýho snědla a z toho máš srágoru, takže klídek, za 6 dní si udělej test, jestli nepřijde ms, hlavně to tak moc neřeš, dobře to dopadne! 😀

madormi
3. srp 2011

průjem bych teda za příznak těhu určo nepovažovala, to už bys fakt mohla tak brát všechno za příznak 🙂 budeš muset pět dní vydržet a testnout, dřív bych netestovala, ono může ukazáta dvě,ale hodně často se stane, že dvě sice ukáže ale v den očekávané mrchy nebo trošku později zmizí a dostaneš jí ☹ tak vydrž 🙂

terioza1
3. srp 2011

Ahoj, ja jen chci rict, ze prujem jsem dostala takovej, ze jsem myslela, ze umru 😀 V den vynechane ms... k tomu jsem nemela na nic chut, bylo to pred mesicem.. na testu // v den vynech ms, to znamena, v den, kdy zacal prujem... mimi se ale neudrzelo a ted, tenhle mesic zase opacnej problem - zacpa.... mimi je statecny a drzi se 🙂 Tak drzim palce, aby ten prujem byl tehu prujem 🙂))

olicek
3. srp 2011

Já jsem tedy průjem taky měla, ne až tak velkej, ale byl. 😉

svatule
3. srp 2011

Nevím, jestli je to příznak, ale jak jsem otěhotněla-nevěděla jsem to-tak jsem taky týden měla průjem, myslela jsem, že to je nějaká střevní chřipka, ale jinak mi bylo dobře, tak možná to tak může být. každopádně držím pěsti 😉

mojsha
5. srp 2011

ahojda,
já marně týden léčila průjem a pak udělala 3x těhu test a 3x pozitivní :oD

bertica.h
5. srp 2011

ano,može.

marecek4
5. srp 2011

já ho mám před ms pravidelně,ale na druhou stranu nepíšeš,jestli nemáš těhotenské chutě co by tě případně takovým způsobem prohnaly-možné je vše a naděje umírá poslední a jestli to nevyjde náhodou teď tak třeba už za měsíc dva budeš šťastná těhulka 😉

benjik
5. srp 2011

Jestli plácáš páté přes deváté jak to bývá v těhu normální,tak i průjem je normální a může být tedy příznakem😀

denca111c
7. srp 2013

potřebuju radu :( vyspala jsem se s kamarádem s ochranou, antiko.. už neberu přes měsíc.. a bojím se že jsem těhotná, skoro vlastně nejím, ale tak divně mě pořád bolí v podbřišku i břicho.. a průjem... :( nemůžu být těhotná ? :( zkoumala sem všechny možné příznaky, a skoro žádný na mě nesedí, až na tu únavu, ale to bych spíše řekla, že je z toho sluníčka jak sou teď ty 30°.... 😒 děkuju za jakékoliv rady

klleris
8. srp 2013

Ahoj,ja mela to stejny. Bolest v podbrisku od OVU,unava,naladova,a hroznej prujem a hrozny krece. Ted mam tri dny spozdeni a pet pozitivnich testu! Ted uz prujem mensi a krece zadny. Uz se mi to dri 14dni. Tak snad vam to pomuze a preji zdrave tehu nam vsem

sona_sv
8. srp 2013

Já měla spíš zácpu hned od začátku, ale ano, i naopak průjem je častým jevem v těhotenství 🙂

sarkad2856
8. srp 2013

Taky jsem to měla tak ze začátku takže nic hrozného 😉 a hlavně každý to mít nemusí,taky ne každemu bývá špatně

31daniela
8. srp 2013

Já při druhém těhotenství taky měla běhavku a bolelo mě břicho jako kdybych měla dostat měsíčky.Pak to přešlo 🙂

rikkinka
12. srp 2013

Ahoj mám takový problém a potřebovala bych radu.Od čtvrtka mě strašně bolí hlava a v pátek a v sobotu jsem žačala zvracet naštěstí se to dnes v noci uklidnilo ale pro změnu mám strašně velký průjem za dnešek jsem snad byla 25x.... :( MS jsem dostala minulý týden ve čtvrtek což znamená že tento týden by mi MS měly končit jenže včera na jeden den se vynechaly a dnes opět začly.Prosím moc o radu 😕

ivajaro
12. srp 2013

v asi tyden pred ms mela to same. Povazovala jsem to za strevni chripku. No a ta moje " strevni chripka" ma uz skoro 9m. 😀 😀. Takze si myslim ze by to tak klidne byt mohlo 😉

hegie
29. črc 2014

Ahojky mám takovej dotaz už 3 týdny mě bolí prsa a bradavky mám citlivé.Ted do toho se furt potím a je mi na vybulení kolikrát a taky mám prujem furt.Udělá se mi špatně a místo abych se vyzvracela,tak si vždycky jen brknu a nebo valím na záchod :D.Asi před týdnem jsem byla na gynekologii a nic a teďka mám MS a pýchá mě v podbříšku.Mohla bych být těhotná?Prosím strašně moc o radu děkuji 🙂

kveta1234
10. črc 2015

ahoj holky, chtěla bych se zeptat, už několik dní je mi špatně hlavně v noci a,ráno ☹ začal me aj bolet žaludek trochu :( je mi šíleně ale nevím co dělát :( měsíčky jsem měla dostat w zátím.nic :/

andy80
10. črc 2015

Nemám klasické těhu nevolnosti, ale břicho zlobí a průjem mám taky asi místo zvracení 😀 . Holt každé tělo se s těhotenstvím vypořádává jinak.

smoulenka
13. črc 2015

krasny den vse.
takze asi tak jsem po dvou potratech a jedno ditko mam ted chceme s pritelem jeste jedno mimi. na prujem nereaguju ten myvam pred ms a rano po kafi rychlou ridci stolici pravidelne ale uz nejakou dobu me popichovava v podbrisku jednou na jedne strane po druhe na druhy strane. brla jsem kyselinu listovou tu sem nedavno vysadila nabrala jsem po ni 8kg :D kdybch mela cyklus 28 tak bych to mela dnes dostat ale kdyz se podivam do kalendare ms tak mam cyklus 31dni tudis ms by se mi mela dostavit ve ctvrtek tehu testu se bojim nechci se zase zklamat a ani nevim zda po mych zalezitostech by se to uz ted ukazalo ?

natalia24
20. srp 2015

Tez mi vysel pozitivni test... posl.MS jsem mela 15.7.
Uz 14 dni chodim na zachod a neni to ono... a posledni 3dny
prujem, jdu tak 20xdenne. Prujem je spojeny s tehotenstvim... zmena hormonu... ted se jen modlim at je vse v poradku. Lezim, odpocivam a uzivam Smectu :(

speratovalucie
20. srp 2015

Si piš 🙂 U mě jeden den v kuse a to jsem nejedla nic špatného :D Sotva jsem odešla ze záchodu, hned jsem svištěla zase :D No za pár dní pozitivní těhu testy 39DC.

milujicimamina
31. říj 2015

Ahoj hokky,já už čtvrtý den vždy z.ničeho nic,prujem křeče,pak mám klid a zas,boli me hrozne prsa,jsem 21 DC a měla bych být 10-11 dpo,testy jsem včera dělala dva s duchem,myslíte že je prujem k těhotenství?

simulinecka1
29. bře 2016

Ženy, mě teď meškají tři dny a od rána křeče v břiše a průjem, ten průjem není tak hrozný jak křeče ve střevech a žaludku, test jsem ještě nedělala, možná střevní viróza, příznak?

denuliin
17. črc 2016

Potřebuji poradit... už deset dní meškám. Pořád mě bolí břicho hlavně ráno a kapku i žaludek. Mírný prujem a v břiše takoví křeče.. ovulaci jsem měla asi před 15 dny, kdy byl i pohlavní styk, ale testy jsou negativní co si mám myslet?

lenka_1981
14. únor 2017

@simulinecka1 ahoj byla jsi nakonec tehotna, ja jen, ze mam taky sice jednorazovy .. Ale s krecema rychlou stolici... Neco mezi normal a prujem. 2.2. Jsme byli na inseminaci tak uvidime... Zitra chci honit duchy na testu ... Budu testovat poprve po teto inse...😀

simulinecka1
18. únor 2017

@lenka_1981 ano mám dvojčátka

lenka_1981
18. únor 2017

@simulinecka1 ahojka tak jsem těhu 🙂 🙂

simulinecka1
19. únor 2017

@lenka_1981 nu parááááda 🙂 gratuluji, ať je vše jak má být 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru