Může být špinění uhnizďování vajíčka?

ronikaaaa
7. črc 2014

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. S manzelem se teprve první mesic snazime o miminko. Dnes jsem mela dostat menstruaci, ale uz v patek jsem trošku špinila, v sobotu trochu víc, vcera zase trosku míň a dnes ráno zatím nic. Od pátku mě pobolévají vaječníky, ale jenom sem tam a né nejak extrémně. Myslíte, že to mohlo být to špinění uhnizdování vajíčka? A pokud se nedostaví menstruace behem dneska udelali by jste si zitra ráno test? Nebo nevím kdy si ho udelat aby mi to ukazalo pravdivy vysledek a nerada bych se zklamala.Mám jeste s testem počkat nebo zitra ráno uz bych to mohla zkusit jak se menstruace nedostaví? Radsi stale myslim na to, ze jeste můžu dostat menstruaci nez si delat plané naděje. Pokud nektera mate podobné zkusenosti tak budu ráda kdyz mi napisete jak to dopadlo u vás, jestli menstruací nebo dvema // 😉

glimmer
7. črc 2014

jí jsem měla při druhím těhu to samé, co popisuješ ty. Špinila jsem sotva tři dny, ale jen malinko, spíš to byla vždy "šmouha" na kalhotkách. Test jsem si dělala v den kdy jsem měla dostat MS ... a byly tam // ... držím palce a přeji ať to dopadne jak si přeješ ...

kass86
7. črc 2014

@ronikaaaa Udělej si test 🙂. Už by měl ukázat správný výsledek. Já měla ducha ještě před prvním dnem menstruace. Držím palce.

evulinkab
7. črc 2014

@ronikaaaa Já jsem mela to samé u dcerky.V uterý jsem mela dostat MS, ale už od pátku jsem nějak lehce špinila, opravdu jen slabě, v sobotu také, pak jeste uplně malinko v nedeli, v pondelí nic, v uterý MS nepřišla a já už tušila...test jsem si delala ale až 4dny po vynechání...
Být tebou, ješte dva, tři dny počkám..Když se MS nedostaví tak už by ti test mel druhou čárku ukázat.

ronikaaaa
autor
9. črc 2014

☹ Tak snad příště

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru