Může být výtok příznakem těhotenství?

nuzky
12. kvě 2010

Ahoj holky, nenšla jsem tu přímo odpověď na můj dotaz, tak si dovoluji načít nové téma.
Letos v lednu jsem otěhotněla... než jsem objevila // tak jsem chytla kvalinky ... nateklé pysky, a bělavý hustý hrudkovitý výtok... během 2 dnů to vymizelo. Těhulkování jsem si moc dlouho neužila, jelikož nám netlouklo srdíčko 😢 a v březnu jem byla na revizi. 40 dnu po níjsem dostala MS - to bylo 20 dubna. Naše první snažení bylo na prvního máje. Teďkon je to druhý den co mě bolí dole pysky taky, mám jí jako nateklou, pálí mě... a mám ten samý výtok co minule (trochu slabší a ne tak hustý)
Nikdy jsem na nejake vytoky netrpela, neznam to ...ale říkám si jestli to může být příznak nového těhu ???
Měla jste nektera taky tento problém a pak zjistila tehu ?
MIminko si moc prejeme !!!!!

Děkuji moc 😉

naty
12. kvě 2010

spíš bych řekla, že máš zase kvasinky... ☹ ...což nevylučuje těhotenství...jak to člověk jednou lapne, těžko se toho zbavuje... 😒 ...měla sem je v těhu taky, nejlepší je zajít za mudrou, ať tě vyšetří, říct jí o snažení, ať tomu přizpůsobí léčbu... 😉

nuzky
autor
12. kvě 2010

Naty... to bych teda nerada kdyby se mi toto opakovalo casteji 🙄 je to vazne neprijemne. Ale kdyby to byl vazne priznak tehu, byla bych nejstastnejsi 🙂 snazime se rok o miminko .

naty
12. kvě 2010

no, bojím se, že příznak těhu to není.... ☹ ...já to znám, je to pěkněj humus...ale existuje spousta přípravků,i preventivních, jak se toho, co nejrychlejc zbavit...na mimi, si myslím,to nemá vůbec vliv... 😒

nuzky
autor
12. kvě 2010

ja jsem prave cetla na http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/problemove... jako ze dochazi k hormonalnim zmenam a ze je zena vice nachylna... no nechci si tehu vsugerovat . Ale docela me to zarazilo. Ja mam doma jeste z minula gynopevaril nebo jak se to jmenuje. A ten 1 cipek mi zabral ihned. Tak snad to vymizi ...

naty
12. kvě 2010

snad jo!! 😉 Přeju hodně štěstí, ať se toho zbavíš a ať je mimísek brzo na cestě!! 😵

bubblegum
12. kvě 2010

Já když jsem si šla k doktorovi pro oficiální potvrzení těhotenství, tak jsem trpěla přesně tím co ty. Nikdy předtím jsem nic takového neměla, taky jsem to neznala. A bylo to teda něco extra nepříjemného. Tak třeba to opravdu něco znamená??? Budu držet palce at tě to už netrápí a at jsi opravdu těhulinka!!!

nuzky
autor
12. kvě 2010

bubblegum : děkuji moc . To jsi mě potěšila...že nejsem sama. No kééééž by to fakt znamenalo těhulkování 😀 jinak teda žádný jiný příznak nemám , MS steně čekám až po 20. květnu ...

eloana
13. kvě 2010

nuzky -to je mi lito a preji at se mimi brzy podari.
Ja na kvasinky trpim cele tehotenstvi.Doktor mi na to daval masticky,cipky.vse pomohlo jen na chvili.
Detska lekarka mi doporucila umyvat se octovou vodou a to jedine mi fakt zabira🙂

nuzky
autor
21. kvě 2010

HOLKY - MS NIKDE ... vcerejsi tehu test negativní a na to , ze bazální teplotu nemerim, mam 37.7 a v podpazí jen 36.9 ... a uz 3tí den mě pálí žáha..jako že já na toto netrpim.

co myslite ???
hlavne me zarazi ten rozdil teplot tam dole.nekde jsem cetla,ze vyssi BT znaci tehu 😀

moc moc prosim odepoved 😉

nuzky
autor
23. kvě 2010

nikdo mi nenapíšete už ? 😖

wacinka
23. kvě 2010

ahojky ono těžko soudit, když jsi Bt neměřila celý cyklus. Jak dlouho ti Ms mešká??

nuzky
autor
23. kvě 2010

wacinko : 3 dny a ani nemám pocit,ze by se neco delo... zadna bolest v podbrisku, jen me picha na levem vajecniku.. ☹

wacinka
23. kvě 2010

Tak zkus ještě vydržet a MS máš jinak pravidelnou??? Mně v začátku těhu píchalo taky na vaječníku. Hlavně se na tom moc neupínej. Vím co říkám, je lepší počítat s tou horší variantou. My na malou čekali hodně dlouho a já jsem se z toho i psychicky složila. Nikomu bych to nepřála. Mně se ukázaly dvě čárky až po 5 dnech od očekávané MS a to ještě hodně slabé.

malyusacek
24. črc 2014

Ahojky,já mám to samý co ty,už od soboty mě to trápí a je to hnus.O mimi se snažíme taky.Lékař má teď volno a zástup žádný nemá,tak si musím počkat.

mackii
13. srp 2014

Ahoj, tak mam přesně to samé co ty. 10dní bolest v podbříšku, již 5tý den pálení žáhy, BT 37,7°C, únava.. Včera jsem byla u Dr. řekl že se mi zvětšuje děloha, pokud do příštího týdne nedostanu MS tak mám přijít na krev. Takže nevím :D

svlocka
24. srp 2014

Ahoj jak se meri ta BT?a kdyz je vysi co znamena diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru