Může cysta ovlivnit pozitivitu těhotenského testu?

lilianna12
31. led 2013

Ahoj holky, už 2 dny mi mešká MS. TT jsou pozitivní a druhá čárka stále silnější. Problém je však v tom, že mi na poslední kontrole před 14 dny (16DC) Dr, řekla, že mám moc malá vajíčka na oplodnění. Myslíte, že by se mohl stát zázrak 🙂 a mohla bych být i přesto těhotná? Nebo se mám obávat spíše cysty, která může ovlivnit pozitivitu testu? Kdyby se jednalo o cystu, tak by čárka nesílila, ne? Nebo se pletu?

romuaska
31. led 2013

@lilianna12 nooo podle mě..pokud sílí..tak by to cysta být neměla🙂 uka testik.)

lilianna12
autor
1. únor 2013

Děkuju za odpověď. Já si to taky myslím, ale nechci být zklamaná. K Dr, jdu až ve středu.

romuaska
1. únor 2013

@lilianna12 jj to chápu držím tedy pěstičky🙂,ono si myslím,že takové ty faleš.duchy jsou spíš hodně slabunké..a jakoby prosvítají,pokud je fialková mělo by to být ok🙂

lilianna12
autor
1. únor 2013

to mě právě překvapilo, že to nejsou žádní duši, prostě evidentní čárky, které sílí a vždy v limitu,

ebsian
1. únor 2013

Cysta mi pozitivní test neovlivnila.. Byla jsem těhotná, tak držím moc palce 😵 Akorát v 7 týdnu zhruba praskla a měla jsem bolesti, tekutina se vstřebala a nic se naštěstí nestalo horšího..

lilianna12
autor
1. únor 2013

Děkuju ti za odpověď.. chápu to tedy správně, že jsi měla cystu a TT byl negat? A pak až jsi otěhotněla?

chickkky
17. únor 2013

@lilianna12 Přeji hodně štěstí 🙂 A už to máš teda potvrzené od MUDr.?? 🙂
Já právě řeším podobnou situaci 🙂 Test v den MS pozitivní - dušík, a v ten den jsem měla i shodou okolností i kl. kontrolu na gynekologii 🙂 a tak jsem řekla, že jsem možná těhotná a tak až za 14 dní mi řekla, že vezmeme krev a další UTZ, protože v ten 28DC nešlo nic ještě samozřejmě vidět, ale našla mi cystu na pravém vaječníku a řekla, že každopádně mám sliznici hodně vysoko, což jsem měla i při prvním těhu, tak vnitřně doufám taky, že za 14 dní to bude OK a cysta mi nevyvolala falešně pozitivní test 🙂 Mě čárky evidentně sílí :ú

@romuaska Moc jsi mě uklidnila svou odpovědí 🙂 Furt se bojím totiž, zda to neudělala ta cysta a doposud jsem nikde nevyčetla, co se děje s tím testováním dál u těch cyst, zda zmizí či taky můžou sílit? 🙂

lilianna12
autor
18. únor 2013

Ahoj, byla jsem u Dr. a potvrdila těhotenství. Říkala, že pozitivní TT cysta neudělá. Věřím, že do další kontroly se u tebe cysta vstřebá a těhotenství se potvrdí 🙂

cervenakarkulka
13. únor 2014

ahoj, cysty mi doktorka našla když jsem dlouho nedostala ms, naopak cysta mi zapricinila ,,neplodnost,, a negativni testy. Takze asi těhu 🙂

cervenakarkulka
13. únor 2014

jééé, já nedočetla poslední příspěvek 🙂 velká gratulace! 🙂

primaveru
18. bře 2014

zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli je teda něco co může ovlivnit těhotenský test? cystu mám asi 4 cm, včera večer jsem si dělala test a byl pozitivní (silná čárka), dneska ráno jsem si dělala znova (ale ne první raní moč) a hodně jsem pila, aby se mi chtělo na záchod a čárka byla dost slabá. mohl být test pozitivní nějak omylem? ovlivňuje to něco?

fajulka
25. lis 2015

Ahoj holky. V pondělí jsem si dělala test pozitivní, včera jsem byla u doktora a nic neviděl. Byla jsem i na velkém ultrazvuku a taky nic. Ale co mi našel je 66 mm cysta :( dnes jsem si dělala nový test a je opět pozitivní, tak já nevím ...

zlatkavlk
25. lis 2015

Ahoj holky, já když jsem zjistila že jsem těhotná, tak mi na UZ doktorka taky našla cystu na vaječníku, která s těhu pomalu rostla, ale Dr říkala že by se kolem 12.týdne měla vstřebat, což se skutečně stalo, cysty prý takto vznikají z prasklého folikulu a nejsou nebezpečné, pouze že by mi nemohla dát případně Utrogestan, kdyby to bylo nutné, aby jím ta cysta ještě víc nerostla... ale nemyslím, že by cysta mohla udělat pozitivní test... takže hodně štěstí všem 😉

lokin1991
7. dub 2017

holky psaly jste tady uz drive ale chci se zeptat..kazdy rika něco jineho nekolik testu mi vyslo ze jsem 28.3 mi praskla mala cysticka nebo jsem tam mela nějakou tekutinu vcera 6.4 mi vyslo skoro 8 testu pozotivnich par jsem jich vyfotila..muze pry cysta způsobit falešné teh.testy..o miminko se snazime tak nevim uz..jsem unavena..pecitlivela...prsa a v podbřišku me boli jak kdybych to mela dostat menstuaci mam dostat 12/13.4..dekuji za rady

lokin1991
7. dub 2017

1 fotka vcera
2 fotka dnes rano

misula29
7. dub 2017

@lokin1991 to nebude cystou 😀

lokin1991
7. dub 2017

@misula29
kez by..nekde mi pisi ze ano nrkde ze ne..ja uz jsem z toho zoufalá vazne 😫

lokin1991
7. dub 2017

udelala jsem dalsi a ke silnejsi mo prijde

tolarovaiva
26. dub 2017

Ahoj, chtela bych se zeptat zda mate nektera zkusenosti s gynprodylem. Jsem 11 den po ET a uz tri dny mam pozitivni tehu test! Mohlo by to byt nejak ovlivneno prave tim gynprodylem nebo muzu doufat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru